Aréna telefonůSmartphone do 4.500 kč s nejlepší cena/výkon

Pokud nevíte který mobil vybrat váháte mezi typ1 vs. typ2, tak zde je správné místo pro porovnání

Moderátoři: Mirda86, Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět
mousik
Stálý androiďák
Příspěvky: 134
Registrován: čtv 10. led 2013 15:20:28
Typ mobilu / ROM: Verzo Kinzo

Smartphone do 4.500 kč s nejlepší cena/výkon

Příspěvek od mousik »

Zdravím,

chtěl bych prosím požádat o pomoct s výběrem nového mobilu, protože sestře odešel starší LG L9 II.

Cena: max 4.500 kč (opravdu strop, nejlépe 4-4,5 k)

LTE: není důležité (může, nemusí být)

Místo nákupu: ČR

No a pak to asi stačí nechat na vás, co na to více říct, nejlepší cena / výkon mluví za vše.


Můj tip je zatím Honor 4c nebo Xiaomi, ale těch je v poslední době tolik, že se v nich nevyznám. Moc nevěřím značkám jako je Lenovo, Acer, a v tomto levném segmentu ani samsungu, ale když mě přesvědčíte, tak proč ne.



PŘEDEM DĚKUJI ZA JAKOUKOLIV POMOC
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Smartphone do 4.500 kč s nejlepší cena/výkon

Příspěvek od ludekbrno »

Pokud nezáleží na LTE, tak za sebe určitě můžu doporučit Xiaomi Redmi 3. Osmijádro od Qualcommu, dobré prostředí MIUI, dualSIM (nebo single SIM + SD), celokovový, hodně slušný foťák, perfektní GPS a super výdrž baterky. To celé za cca 4000. Kupoval jsem v ČR od beryko.cz a po třech měsících nemůžu proti tomu telefonu říct půl slova. Nahradil jsem jím právě taky LG L9 II, který už nebyl prakticky použitelný.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“