Ostatní asijské telefonyOukitel U7 plus

Kategorie pro všechny (nejen) čínské značky, které tu ještě nemají vlastní sekci. Samostaná sekce bude založena až počet příspěvků překročí určité kritické množství. Pokud si myslíte, že se tak už stalo, tak o tom napište Supovi.

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Suke
Stálý androiďák
Příspěvky: 163
Registrován: ned 21. lis 2010 18:38:24
Typ mobilu / ROM: THL W8

Oukitel U7 plus

Příspěvek od Suke »

Zdravím, nový telefon od Oukitelu, co na něj říkáte? Máte někdo také objednáno? Můj už je na cestě :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
vpa
Androiďák!
Příspěvky: 412
Registrován: sob 12. pro 2009 8:38:15
Typ mobilu / ROM: SGS21Ultra realme7 N5 A1 Honor6 H7Lite
Mobil 2 / ROM: SGS20+ AsusZE500CL
Twitter: vaclav_panenka
Tablet: Ticwatch Pro E KM8 R-TVS10 BeelinkGT1 zidooX6Pro
Tablet 2 / ROM: Archos70IT
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Oukitel U7 plus

Příspěvek od vpa »

také mi před chvílí psali
tchibo
Nové Androidě
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 06. úno 2014 19:46:57
Typ mobilu / ROM: HTC De. Sam.ACE2 Prestigo 5044DUO Elephone P8000

Re: Oukitel U7 plus

Příspěvek od tchibo »

Uz niekomu prisiel? Prve dojmy?
Uživatelský avatar
vpa
Androiďák!
Příspěvky: 412
Registrován: sob 12. pro 2009 8:38:15
Typ mobilu / ROM: SGS21Ultra realme7 N5 A1 Honor6 H7Lite
Mobil 2 / ROM: SGS20+ AsusZE500CL
Twitter: vaclav_panenka
Tablet: Ticwatch Pro E KM8 R-TVS10 BeelinkGT1 zidooX6Pro
Tablet 2 / ROM: Archos70IT
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Oukitel U7 plus

Příspěvek od vpa »

Běhá v pohodě, za ty peníze skvělý záložní telefon, jen má málo volné paměti, asi 5GB, do 16GB započítali i RAM a prostě všechno.
Terminator3
Stálý androiďák
Příspěvky: 64
Registrován: čtv 08. zář 2011 15:29:13
Typ mobilu / ROM: SGS7

Re: Oukitel U7 plus

Příspěvek od Terminator3 »

Já jich objednal několik a volnou paměť mají zhruba 10 GB. To velký číslo, co to ukazuje, není volná paměť, ale obsazená :-). Jinak fajn telefon, ale i na svou úhlopříčku je hodně velký, tlustý a těžký. A celníci mi je odchytili, takže hezky zaplacena dph a 100-200 Kč poště za zásilku :-(
Terminator3
Stálý androiďák
Příspěvky: 64
Registrován: čtv 08. zář 2011 15:29:13
Typ mobilu / ROM: SGS7

Re: Oukitel U7 plus

Příspěvek od Terminator3 »

Dnes mi telefon ohlásil dostupný update na Android 7, tak jsem zvědav, jak to dopadne :-)

Hmm pozor, tak update funguje, ale rovnou provede bez varování hardreset telefonu!
Uživatelský avatar
vpa
Androiďák!
Příspěvky: 412
Registrován: sob 12. pro 2009 8:38:15
Typ mobilu / ROM: SGS21Ultra realme7 N5 A1 Honor6 H7Lite
Mobil 2 / ROM: SGS20+ AsusZE500CL
Twitter: vaclav_panenka
Tablet: Ticwatch Pro E KM8 R-TVS10 BeelinkGT1 zidooX6Pro
Tablet 2 / ROM: Archos70IT
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Oukitel U7 plus

Příspěvek od vpa »

Včera večer jsem to také zkusil, chtělo to SD kartu 16GB. Použil jsem 32GB, nevím jestli to bylo tím, ale po restartu je telefon také čistý a prováděl jsem instalaci aplikací z Google účtu.
Ale jinak to vypadá dobře. Zatímco Samsung S7Edge stále na 6.0 bez nejnovějších aktualizací, tak Oukitel U7 Plus 7.0 a s lednovými záplatami systému.
Terminator3
Stálý androiďák
Příspěvky: 64
Registrován: čtv 08. zář 2011 15:29:13
Typ mobilu / ROM: SGS7

Re: Oukitel U7 plus

Příspěvek od Terminator3 »

Já tam měl 16GB kartu jako přenosné úložiště, jak to přesně chtělo, ale také mi to resetlo. Nicméně jsem si všiml, že na tu kartu to uložilo asi 1GB nějakých dat.
Uživatelský avatar
vpa
Androiďák!
Příspěvky: 412
Registrován: sob 12. pro 2009 8:38:15
Typ mobilu / ROM: SGS21Ultra realme7 N5 A1 Honor6 H7Lite
Mobil 2 / ROM: SGS20+ AsusZE500CL
Twitter: vaclav_panenka
Tablet: Ticwatch Pro E KM8 R-TVS10 BeelinkGT1 zidooX6Pro
Tablet 2 / ROM: Archos70IT
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Oukitel U7 plus

Příspěvek od vpa »

I já tam mám teď 1GB dat, ale po instalaci, v průběhu doinstalování aplikací tam byl pouze ten log, cca 19KB.
danko354
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 22. led 2017 21:11:57
Typ mobilu / ROM: Oukitel u7 plus

Re: Oukitel U7 plus

Příspěvek od danko354 »

Můžu se vás všech prosím zeptat zda máte stejný problém jako já? Upgradnul jsem na Nougat ale po nainstalování pár aplikaci se mi stane že když jdu na Facebook tak chci na něco kliknout ale telefon místo aby otevřel odkaz na který kliknu tak se mi stránka posune nebo jak bych to řekl začne skákat, jezdí úplně po pixelech nahoru a dolů, hard reset nepomohl, prosím o radu, udělal jsem downgrade na android 6.0 a je to v pořádku, dále mám problém s RAM, zapnu mobilní aplikaci a mám jen 500mb volných. Děkuji za rady :)
AmikoHD
Nové Androidě
Příspěvky: 41
Registrován: sob 27. pro 2014 17:52:30
Typ mobilu / ROM: SGS i9070p android 4.4.4 carbonROM
Mobil 2 / ROM: S5363 S5570 S5570i Huawei X1 Si9000 Prestigio3400d
Bydliště: sever moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: Oukitel U7 plus

Příspěvek od AmikoHD »

Zdar, tak jsem si jej taky koupil u Servatechu, přecházel jsem z Oukitela K4000PRO
Jelikož nemám 16GB kartu, tak jsem přešel na android7 přes FlashTools. Vše proběhlo bezzávad, jen s tím, že ano, bylo vše smazáno. Jel jsem na nugátu dva dny, ale dnes ráno jsem jej pichl na nabíječku a potom i vypl, at se rychleji nabije a šel jsem zatopit,

Pak jsem telefon zapl a nešel spustit, furt to psalo
Chyba UI, nelze spustit.
Nešlo to vypnout, nešlo nic, jen vyndat baterku. Zkoušel jsem i přes recovery že dám továrku, ale i tak to nešlo. Nakonec asi po pulhodině jsem si stahl opět android 6 a přes flshtools ho tam hodil a nyní vše vpohodě, momentálně si googl stahuje 34 aplikací, který jsem tam měl.

Co je divný, taK NA TÝ SEDMIČCE MI zmizla ikonka aktualizací. Máte ji tam? Nikde jsem ji nenašel ani v nastavení nebo tak.
Také mi přestalo fungovat nahrávání hovorů-- jako sebe jsem slyšel, ale druhou stranu vubec a nastaením to nebylo, zkůšal jsem všelicos.
Výdrž baterky se ale myslím zlepšila, za dva a půl dne jsem nabjel dnes ráno teprv podruhý a u šestky musím kažej den večer.
Nyn jsem ve fázi, že na sedmičku nepujdu, dokud nebude vydána novější aktualizace, prostě tomu už nevěřím.

Jinak telefon je dobrej, fotí pěkně, hlavně fotky z cca 10cm vzdálenosti, byl jsem překvapen. Normálně ve 41letech jsem zjistil, že fousy na bradě jsou v průřezu zploštělý a né kulaty :lol: :lol: no fáákt

4G sit jede pod tmobajlem v pohodě všude, ale to už byl dobrej i tem K4000PRO.
Terminator3
Stálý androiďák
Příspěvky: 64
Registrován: čtv 08. zář 2011 15:29:13
Typ mobilu / ROM: SGS7

Re: Oukitel U7 plus

Příspěvek od Terminator3 »

Mně teda oba kusy i s A7 jedou perfektně (ťuk ťuk). Aktualizaci ale nemám jako položku v Nastavení v menu, ale jako samostatnou aplikaci , jen změnila název.
ondraczsk
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: ned 19. úno 2017 18:02:41
Typ mobilu / ROM: Oukitel U7 Plus Android 7.0 TWRP ROOT
Mobil 2 / ROM: Xperia U, Android 4.1
Rom: 7.0

Re: Oukitel U7 plus

Příspěvek od ondraczsk »

AmikoHD píše:Zdar, tak jsem si jej taky koupil u Servatechu, přecházel jsem z Oukitela K4000PRO
Jelikož nemám 16GB kartu, tak jsem přešel na android7 přes FlashTools. Vše proběhlo bezzávad, jen s tím, že ano, bylo vše smazáno. Jel jsem na nugátu dva dny, ale dnes ráno jsem jej pichl na nabíječku a potom i vypl, at se rychleji nabije a šel jsem zatopit,

Pak jsem telefon zapl a nešel spustit, furt to psalo
Chyba UI, nelze spustit.
Nešlo to vypnout, nešlo nic, jen vyndat baterku. Zkoušel jsem i přes recovery že dám továrku, ale i tak to nešlo. Nakonec asi po pulhodině jsem si stahl opět android 6 a přes flshtools ho tam hodil a nyní vše vpohodě, momentálně si googl stahuje 34 aplikací, který jsem tam měl.

Co je divný, taK NA TÝ SEDMIČCE MI zmizla ikonka aktualizací. Máte ji tam? Nikde jsem ji nenašel ani v nastavení nebo tak.
Také mi přestalo fungovat nahrávání hovorů-- jako sebe jsem slyšel, ale druhou stranu vubec a nastaením to nebylo, zkůšal jsem všelicos.
Výdrž baterky se ale myslím zlepšila, za dva a půl dne jsem nabjel dnes ráno teprv podruhý a u šestky musím kažej den večer.
Nyn jsem ve fázi, že na sedmičku nepujdu, dokud nebude vydána novější aktualizace, prostě tomu už nevěřím.

Jinak telefon je dobrej, fotí pěkně, hlavně fotky z cca 10cm vzdálenosti, byl jsem překvapen. Normálně ve 41letech jsem zjistil, že fousy na bradě jsou v průřezu zploštělý a né kulaty :lol: :lol: no fáákt

4G sit jede pod tmobajlem v pohodě všude, ale to už byl dobrej i tem K4000PRO.

Hele na Sedmičce je trošku jiná ikonka, to zaprvé a za druhé proč to UI nešlo bylo tím že jsi nastavil, po restartu vyžadovat PIN/gesto/heslo (musíš to odnastavit a pak je restart v pohodě), a u nahrávání hovoru ti nepomůžu :D ale blbne mi že mě neslyší druhá strana když to dám na reproduktor :( :shock:
Naposledy upravil(a) ondraczsk dne ned 19. úno 2017 18:15:54, celkem upraveno 1 x.
ondraczsk
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: ned 19. úno 2017 18:02:41
Typ mobilu / ROM: Oukitel U7 Plus Android 7.0 TWRP ROOT
Mobil 2 / ROM: Xperia U, Android 4.1
Rom: 7.0

Re: Oukitel U7 plus

Příspěvek od ondraczsk »

Lidi, mám pro vás odkazy na různé twrp a custom rom na Oukitel U7 plus! :D :D

https://forum.xda-developers.com/androi ... t-t3487592" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.china-devices.com/forum/ind ... oms.20099/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.chinaphonearena.com/forum/Th ... -stock-rom" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.needrom.com/download/u7-plus-nougat-twrp/" onclick="window.open(this.href);return false;

custom rom jsem nezkoušel, ale doporučuji umět s flashtool, protože to bude nestabilní

Jo a pokud vám něco nejde zkusím, pomoct, stačí napsat :D
Už totiž 2 roky testuju různé rom na různé mobily a svému dědovi jsem nainstaloval CM 12.1 na samsung :P
Ps: je mi 12 let :shock:
AmikoHD
Nové Androidě
Příspěvky: 41
Registrován: sob 27. pro 2014 17:52:30
Typ mobilu / ROM: SGS i9070p android 4.4.4 carbonROM
Mobil 2 / ROM: S5363 S5570 S5570i Huawei X1 Si9000 Prestigio3400d
Bydliště: sever moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: Oukitel U7 plus

Příspěvek od AmikoHD »

ondraczsk píše:

Hele na Sedmičce je trošku jiná ikonka, to zaprvé a za druhé proč to UI nešlo bylo tím že jsi nastavil, po restartu vyžadovat PIN/gesto/heslo (musíš to odnastavit a pak je restart v pohodě), a u nahrávání hovoru ti nepomůžu :D ale blbne mi že mě neslyší druhá strana když to dám na reproduktor :( :shock:
Tak ono pokud bych neměl ty PINy a Otisky nastaveny, tak jej nemám vubec nijak zabezpečen, prostě kdokoliv kdykoliv zapne a volá atd atd-- toto nechci. Když mě ho někdo lohne, tak at si pěkně všecko přehraje, nastav do továrky, nebude přece čumět po mých fotkách, záznamech hovorů, kam a ským jsem volal atd atd

Tak jako stale mám nastaven PIN SIMkarty+ pin telefonu+ otisk
Aby to blblo a musel jsem to mít bez nastavení ochrany je kravina. Já osobně asi počkám až na novou aktualizaci tý sedmičky. Už to nějak nedoladili, když po ofiko aktualizaci se vše uživatelům smaže, toto je nedořešené, nedomyšlené.

ted mám poslední verzi androidu šestky a vše funguje, jak má, nahrávání hovorů, pin, otisk, gesta na zamknutí některých aplikace.
Petrmedved
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 23. úno 2017 15:01:50
Typ mobilu / ROM: Oukitel u7 plus

Re: Oukitel U7 plus

Příspěvek od Petrmedved »

:poklona: Me instalace drojd 7 poslala telefon do servisu. Az prijde nevim jestli to zkusit znovu. ??????
ondraczsk
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: ned 19. úno 2017 18:02:41
Typ mobilu / ROM: Oukitel U7 Plus Android 7.0 TWRP ROOT
Mobil 2 / ROM: Xperia U, Android 4.1
Rom: 7.0

Re: Oukitel U7 plus

Příspěvek od ondraczsk »

AmikoHD píše:
ondraczsk píše:

Hele na Sedmičce je trošku jiná ikonka, to zaprvé a za druhé proč to UI nešlo bylo tím že jsi nastavil, po restartu vyžadovat PIN/gesto/heslo (musíš to odnastavit a pak je restart v pohodě), a u nahrávání hovoru ti nepomůžu :D ale blbne mi že mě neslyší druhá strana když to dám na reproduktor :( :shock:
Tak ono pokud bych neměl ty PINy a Otisky nastaveny, tak jej nemám vubec nijak zabezpečen, prostě kdokoliv kdykoliv zapne a volá atd atd-- toto nechci. Když mě ho někdo lohne, tak at si pěkně všecko přehraje, nastav do továrky, nebude přece čumět po mých fotkách, záznamech hovorů, kam a ským jsem volal atd atd

Tak jako stale mám nastaven PIN SIMkarty+ pin telefonu+ otisk
Aby to blblo a musel jsem to mít bez nastavení ochrany je kravina. Já osobně asi počkám až na novou aktualizaci tý sedmičky. Už to nějak nedoladili, když po ofiko aktualizaci se vše uživatelům smaže, toto je nedořešené, nedomyšlené.

ted mám poslední verzi androidu šestky a vše funguje, jak má, nahrávání hovorů, pin, otisk, gesta na zamknutí některých aplikace.
počkej, tys mě nepochopil, já tam mám taky otisk a pin, ale nenastavil jsem to aby to ten PIN(Ne pin sim karty ale pin telefonu) nebyl vyžadován po restartu. :D zkus to tam kdyžtak najít.Když jsem to nastavil, fungovalo bez problému
ondraczsk
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: ned 19. úno 2017 18:02:41
Typ mobilu / ROM: Oukitel U7 Plus Android 7.0 TWRP ROOT
Mobil 2 / ROM: Xperia U, Android 4.1
Rom: 7.0

Re: Oukitel U7 plus

Příspěvek od ondraczsk »

Petrmedved píše::poklona: Me instalace drojd 7 poslala telefon do servisu. Az prijde nevim jestli to zkusit znovu. ??????
a co se stalo když jsi nanistaloval android 7?
Odpovědět

Zpět na „Ostatní asijské telefony“