KomunikaceFacebook Messenger zpravy

Vše co se týká komunikací mezi lidmi. Tedy sms,emaily,IM,VoIP,BBS a podobně

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
Slava7bohemia
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 28. lis 2016 1:58:57
Typ mobilu / ROM: Samsung

Facebook Messenger zpravy

Příspěvek od Slava7bohemia »

Dobry den, prosim o radu, jestli vubec nejaka existuje :) potreboval bych obnovit zpravy z messengeru ktere byly odstraneny. Moje pritelkyne si psala s jednim typkem o sexu a jak se uvidi atd., prisel jsem na to, hadali jsme se, po nejaky dobe jsem ji odpustil, ale neni to zas tak dlouho abych na to zapomnel. Ted si s nim zacala psat znovu ale maze si vybrane zpravy z messengeru, sice tusim ze to bude asi stejne jak naposled, ale chci si byt jistej, nez na ni s tim uhodim, at ji tam nerikam blbosti kdyz by si nic s nim nepsala. Mam pristup k jejimu telefonu, ale nejsem nejakej Cooperfield telefonu, tak kdyby nekdo vedel neco tak trochu srozumitelne prosim. Dekuji moc za kazdou radu.
BTW omlouvam se ze mi chybi hacky, carky, nepisu na cesky klavesnici :)
Uživatelský avatar
kralovicek
Droid
Příspěvky: 1346
Registrován: stř 03. dub 2013 11:17:19
Typ mobilu / ROM: ZTE AXON7
Mobil 2 / ROM: HONOR 4c
Tablet: Pipo M6 pro - RR 1.0 kk - !thx FREAKTAB!
Bydliště: maticka zeme

Re: Facebook Messenger zpravy

Příspěvek od kralovicek »

Kopni ji do pr.. Vyresis tim 2 mouchy...
Slava7bohemia
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 28. lis 2016 1:58:57
Typ mobilu / ROM: Samsung

Re: Facebook Messenger zpravy

Příspěvek od Slava7bohemia »

No, to je mozna dobra rada, jenze ted mame jet na vanoce k jejim rodicum, ona je totiz z Polska, tak jsem to chtel vyresit jeste predtim. Kdyz se to zese.e tak nechci platit 1000 liber za letenky atd. Uz jsem dokonce uvazoval o snubaku, pak jsem objevil tohle. Vazne ji miluju, je to nejlepsi pritelkyne a zaroven kamarad co jsem mel, takze to nechci nejak vyhrotit kdyby se nic takovyho nedelo
Odpovědět

Zpět na „Komunikace“