Navigace/GPSSygic Aura -> Sygic GPS Navigation

Vše co se týká navigace, map a využívání gps/galileo

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
Uživatelský avatar
nalott
Nové Androidě
Příspěvky: 41
Registrován: stř 03. pro 2014 22:48:41
Typ mobilu / ROM: Google Pixel 5
Tablet: Nexus 7 (2013)

Re: Sygic Aura -> Sygic GPS Navigation

Příspěvek od nalott »

Et tu mi fili, et tu Radegaste :-)
Díky za upřesnění intervalu 18 minut, myslel jsem, že to je blíže 10 minutám, ale pravidelnost mi byla jasná. Můžeš, podobně jako já, zúžit zdroj padání na traffic informace? Jak je na tom tvůj kamarád s čínským zařízením s předplacením dopravy?
Uživatelský avatar
radegast
Moderátor
Příspěvky: 3750
Registrován: úte 06. dub 2010 16:39:00
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X 32GB
Mobil 2 / ROM: 8.0.0
Bydliště: Vendryně
Kontaktovat uživatele:

Re: Sygic Aura -> Sygic GPS Navigation

Příspěvek od radegast »

Já dopravu předplacenou mám, proto i zapnuté data. LTE nebo jen 3G
Kolega nemá ani dopravu, ani data.
Nexus 5X
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI
Kares
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: úte 26. kvě 2015 11:50:36
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia Z1 compact

Re: Sygic Aura -> Sygic GPS Navigation

Příspěvek od Kares »

Jerry7650 píše:Dva příklady, jak mě Sygic táhnul při nastavení trasy "rychlá". První je Bovec ve Slovinsku (co je hlavní trasa je asi jasné dle tlouštky silnice). Druhý ještě ukázkově strašnější příklad je město Martina Franca v Itálii. Městem jsem projížděl dolů a pak se vracel a zase projížděl z jiného směru.
Sygic místo aby mě táhnul po hlavním tahu městem (naznačeno modrou šipkou), mě protáhnul odhadem 2-3 x delší trasou cik cak městem....

Po té zkušenosti jsem začal jezdit po cedulích v rámci měst prakticky vždycky.... Ono totiž italská města v centru často vypadají jak u nás památkové zóny a jezdit tam při mentalitě italů fakt není sranda...
mesta.png
Mam verziu 15.3.7, mapy 2015.03.
Ked som si nastavil na cestu okolo Bovca ekonomicku alebo rychlu trasu, navigacia mi ponukla iba cestu po obchvate. Az ked som si dal najkratsiu trasu, tak sa mi ponukla cesta cez mesto, rovnako, ako Tebe. V tomto pripade som nenasiel problem.
V pripade Martina Franca, mi pri najkratsej trase ponuklo cestu cez Via Alberobello. Pri rychlej a ekonomickej trase mi ponuklo tvoju modru trasu.
Takze si myslim, ze sygic mi ukazuje tu najoptimalnejsiu trasu v oboch pripadoch.
Jerry7650
Androiďák!
Příspěvky: 527
Registrován: čtv 27. led 2011 1:57:26

Re: Sygic Aura -> Sygic GPS Navigation

Příspěvek od Jerry7650 »

Měl jsem zaplou zcela jistě nejrychlejší trasu (nejkratší se nedala použít prakticky nikdy).
Proč mě v té Martina France tak potahal (je to záznam GPS) fakt netuším... Nějak si umanul, že mě dostane na obchvat ze druhé strany...
Byly to jen příklady, stalo se to mnohokrát.

Edit: celkem by mě zajímalo, jak tě mohl u nejkratší poslat po Via Alberobello, protože to je jednosměrka... Zkus udělat screen..
Kares
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: úte 26. kvě 2015 11:50:36
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia Z1 compact

Re: Sygic Aura -> Sygic GPS Navigation

Příspěvek od Kares »

Pri zapnutej najrychlejsej trase mi zobrazi tuto trasu z bodu A do B:
Screenshot_2015-07-27-13-56-41.png
Screenshot_2015-07-27-13-56-41.png (460.88 KiB) Zobrazeno 5577 x
+ detail odbocenia
Screenshot_2015-07-27-13-56-58.png
Screenshot_2015-07-27-13-56-58.png (198.29 KiB) Zobrazeno 5577 x
etien
Nové Androidě
Příspěvky: 19
Registrován: úte 06. led 2015 10:37:01
Typ mobilu / ROM: Q4 Strongphone

Re: Sygic Aura -> Sygic GPS Navigation

Příspěvek od etien »

Už jsem na Sygic úplně zanevřel, ale samozřejmě mi to nedá sem tam ho vyzkoušet. Takže cesta ČR - Rakousko - Slovinsko - Chorvatsko - Slovinsko - Maďarsko - Rakousko - ČR - jsem srovnával s autonavigací Navteq (HERE) , respektive chtěl jsem srovnávat, ale Sygic asi vycítil test a neustále padal do černé obrazovky (verze 15.3.7) - dole lišta viditelná, zbytek černý. Já už se jenom směju, sice je mi líto vyhozených peněz, ale člověk zato pozná tolik netušených možností, jak zkurvit aplikaci. Myslím, že už jsem zažil u Sygicu skoro všechno. Už jenom čekám kdy mi mobil začne hořet, to Sygic asi ještě neumí, ale čekám to v nějaké nové verzi. Na podporu nepíšu. Musel bych být sprostý. Jsou to takový KKT, jaké svět neviděl.
Sobmajstr
Androiďák!
Příspěvky: 294
Registrován: pát 22. čer 2012 20:02:18
Typ mobilu / ROM: ELEPHONE P9000
Rom: Stock 6.0 -last upd.

Re: Sygic Aura -> Sygic GPS Navigation

Příspěvek od Sobmajstr »

Zdravim. Snazim se vypocist trasu z Havl. Brodu do Rimini (IT) a pri vypoctu mi to nepise, ze nelze, ze je prekrocen limit silnic .. Co to jako ma byt?? Verze 15.3.7 ... To si to jako mam navolit nadvakrat? Dela si ze me tato app srandu? :-) mam zaplaceny eu mapy a jeste stary traffic pro CR
Uživatelský avatar
aldabubo
Moderátor
Příspěvky: 2430
Registrován: ned 05. pro 2010 20:47:24
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 PRO
Mobil 2 / ROM: Ulefone Power3, Samsung GalaxyNote3a4, Xiaomi Mi9T
Tablet: Huawei MediPad M5 10.8
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sygic Aura -> Sygic GPS Navigation

Příspěvek od aldabubo »

Tak nevím. Mě to z Brna spočítalo v pohodě. 986km, 10hodin. Verze 15.3.7 Možná je cesta z Havl. Brodu do Brna natolik komplikovaná (což opravdu je), že si s tím Sygic neporadí.
Čtení o základech Androidu, nastavení telefonu, kontaktů, zvonění atd. Hledej zde: Android Expert
Kares
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: úte 26. kvě 2015 11:50:36
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia Z1 compact

Re: Sygic Aura -> Sygic GPS Navigation

Příspěvek od Kares »

Sobmajstr píše:... z Havl. Brodu do Rimini (IT) ...
Screenshot_2015-07-28-21-57-26.png
Screenshot_2015-07-28-21-57-26.png (574.9 KiB) Zobrazeno 5339 x
Sobmajstr
Androiďák!
Příspěvky: 294
Registrován: pát 22. čer 2012 20:02:18
Typ mobilu / ROM: ELEPHONE P9000
Rom: Stock 6.0 -last upd.

Re: Sygic Aura -> Sygic GPS Navigation

Příspěvek od Sobmajstr »

Jo, tak pozdeji mi to taky nakonec slo .. Ale app se mi pak nejak zasekala .. Po nejake dobe to spadlo a pak dlouho spoustelo .. A nakonec se app spustila jako bych vymazal vsechny data :-) po restartu telefonu se to dalo aspon castecne do kupy a objevili se mi tam nastahovany mapy .. Zbytek sem musel ale znova nastavovat ..
borelli
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: stř 11. srp 2010 20:00:22

Re: Sygic Aura -> Sygic GPS Navigation

Příspěvek od borelli »

etien - vím o čem mluvíš, včera v Brně - 100m před kruháčem "na kruhovém objezdu použijte 1 výjezd". Dojedu ke kruháči, najednou se ozve "použijte 4 výjezd" ;) Ovšem když mě posílala přes betonové dělící svodidla na 4 proudovce doleva, to mě dorazilo, leda, že bych to pořádně rozjel a svodidla rozrazil :facepalm:

Jediná možnost je, naplánovat si celou cestu doma, zkontrolovat to s plánováním např. mapy.cz a pak to jde. Jinak je to jen pro odvážné a sadomasochisty..


Edit1: Sygic navigoval OK, to já jen blbě asi čuměl na display... Omlouvám se za hoax...
Naposledy upravil(a) borelli dne pát 31. črc 2015 16:26:34, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
slay
Androiďák!
Příspěvky: 398
Registrován: stř 04. srp 2010 18:00:12
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S9+
Tablet: Samsung Galaxy Note 10.1 N8010

Re: Sygic Aura -> Sygic GPS Navigation

Příspěvek od slay »

Co je to platné to planovat doma, když pak vjedu do tunelu a navigace spadne.
Samsung Galaxy S9+
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sygic Aura -> Sygic GPS Navigation

Příspěvek od sinco »

To borelli: který kruhač to byl. Odkud kam jsi jel. Že bych to testnul, ze zájmu o věc.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
borelli
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: stř 11. srp 2010 20:00:22

Re: Sygic Aura -> Sygic GPS Navigation

Příspěvek od borelli »

Pokusím se najít tu trasu, špatně jsem odbočil (držte se vpravo není odbočte vpravo :roll: ) a začalo to být veselé... Nicméně jo, mrknu do map, kde jsem vlastně byl a to nejen na ten kruháč ale i na tu betonovou dělící stěnu... Ale jinak zase musím říct, že po celou dobu jízdy (5 hodin tam a 5 zpět) Sygic navigoval, až na výše uvedené, spolehlivě a bez problémů, byl stabilní, v tunelu mě to nepadá, nicméně, používám 14.7.7. a když vidím, co dělají nové verze, nemám odvahu provést upgrade.

Edit:
Všechno je moje chyba, velká omluva Sygicu :-) Takže ten kruháč je tady 49.1780292N, 16.5673925E . Asi jsem neodbočil vpravo na ten druhý spodní kruháč, pak to dává smysl (směr Slavkov u Brna), ale pokyn "odbočte v pravo" na spodní kruháč si opravdu neuvědomuji a to jsem tam jel 2x... Nakonec tak to graficky zobrazí i Sygic když zadám trasu....
Obrázek

A ta betonová dělící svodidla ? (49.1742836N, 16.5668294E) - byl jsem natolik ve stresu kde že to vlastně jsem, že jsem přehlédl možnost odbočit vlevo... Takže toto pardon, navigace Sygicu funguje...
Ezio09
Nové Androidě
Příspěvky: 30
Registrován: stř 03. zář 2014 10:24:34
Typ mobilu / ROM: SM-N910C Frost White
Rom: DN..4

Re: Sygic Aura -> Sygic GPS Navigation

Příspěvek od Ezio09 »

Ahoj, můžu mít dotaz, kde lze sehnat verzi 14.7.7? Jestli ji mají někde ofiko nebo bys ji mohl uploadnout?
Díky.

@phablet    

EDIT by jumbo78: Nezneužívej citaci! Přečti si prosím pravidla fóra a dodržuj je!
Medmen
Stálý androiďák
Příspěvky: 70
Registrován: čtv 05. srp 2010 12:34:22
Typ mobilu / ROM: Motorola One Vision
Tablet: Lenovo Yoga 3 plus LTE

Re: Sygic Aura -> Sygic GPS Navigation

Příspěvek od Medmen »

V minulém týdnu jsem jel cestu z Prahy na Lipno s pár zastávkama kolem + nějaké pojíždění mezi Lipnem a Budějovicema. Sygic mi pravidelně po přijmutí a následném ukončení hovoru padal a zobrazovala se pouze černá obrazovka. Jelo se v koloně s pár známýma a docela hodně to znepříjemňovalo cestu.
Dojeli jsme do cíle jen díky navigaci na google mapách, bo sygic se prostě nechtěl vzpamatovat. :evil:

Děje se toto ještě někomu?

Ale černá obrazovka je tu teď, koukám, vcelku časté téma ..

Verze 15.3.7
Uživatelský avatar
nalott
Nové Androidě
Příspěvky: 41
Registrován: stř 03. pro 2014 22:48:41
Typ mobilu / ROM: Google Pixel 5
Tablet: Nexus 7 (2013)

Re: Sygic Aura -> Sygic GPS Navigation

Příspěvek od nalott »

Verze 15.3.9 z GP:
- padání aplikace v 18minutových intervalech zřejmě opraveno
- nefunkční zobrazení dopravního zdržení v navigační obrazovce (bílá ikona místo ikony s autíčkem a vyčísleným zdržením) neopraveno
- dotaz na urgentsupport visí bez povšimnutí, stejně jako všechny předchozí
Vulgarismy se hrnou na jazyk!
Uživatelský avatar
radegast
Moderátor
Příspěvky: 3750
Registrován: úte 06. dub 2010 16:39:00
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X 32GB
Mobil 2 / ROM: 8.0.0
Bydliště: Vendryně
Kontaktovat uživatele:

Re: Sygic Aura -> Sygic GPS Navigation

Příspěvek od radegast »

nalott píše:Verze 15.3.9 z GP:
- padání aplikace v 18minutových intervalech zřejmě opraveno
Ne!
Aktualizoval jsem během dovolené v naději, že si polepším.
A ho*no!


nalott píše:- nefunkční zobrazení dopravního zdržení v navigační obrazovce (bílá ikona místo ikony s autíčkem a vyčísleným zdržením) neopraveno
Tak zase tohle mi funguje dobře.


EDIT:
Z G+:
"up 15.3.10 [R-122919] just with little crashfixes
Enjoy"

Uvidíme.
Nexus 5X
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI
Uživatelský avatar
skvorfi
Stálý androiďák
Příspěvky: 184
Registrován: stř 24. dub 2013 10:04:26
Typ mobilu / ROM: LG G3 D855
Rom: Original

Re: Sygic Aura -> Sygic GPS Navigation

Příspěvek od skvorfi »

Poslední týden v červenci jsem jel s navigací z ČR do Itálie - konrétně Benešov - Lido Adriano.
Den předem jsem si vyhledal adresu a zadal ji do navigace, vše OK. V den odjezdu jsem si ještě aktualizoval na verzi 15.3.7 (nabídlo mi to aktualizaci) a koupil si prémiové radary a dopravní info. Spustil jsem navigaci a během pár sekund hláška: nelze spočítat trasu, překrocen limit silnic
Myslím, že to udělalo spíše to dopravní info, protože na druhém zařízení jsem měl též verzi 15.3.7, bez infa a tam to jelo v pohodě. Den před tím bylo vše OK.
Zadal jsem tedy cestu pouze do cca 1/2 a to bylo OK.
Po Čechách v pohodě. jakmile jsem přejel hranice a dostal se do Rakouska, navigace spíše hledala signál, než navigovala. Po přejetí do Itálie už jen hledala signál. Jeli jsme třema autama, ve všech Sygic a ve všech to hledalo pouze a jen signál...
V kaslíku jsem měl hozenou jako záložní navigaci Tomtoma a ta jela naprosto v pohodě. Po ČR Sygic dobrý, ale za hranicema naprostá katastrofa. Nechápu to. Myslel jsem, že na navigaci se mohu spolehnout a místo toho naprostý opak. Je mi líto korun, které mě to stálo, protože tohle si navigační SW prostě dovolit nemůže...
Jinak v Itálii ještě chvilku zkoušena navigace HERE pro Android, ta jela, ale stejně jsme se nechali navigovat Tomtomem.
Naposledy upravil(a) skvorfi dne úte 04. srp 2015 7:52:42, celkem upraveno 1 x.
OnePlus 3 64GB
pened
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 18. čer 2013 22:43:08
Typ mobilu / ROM: SE Live Walkman WT19i

ad SYGIC_Windows phone mobile

Příspěvek od pened »

Zdravím vás tady,
předesílám, že nechci zakládat nějaký flame co je lepší/ horší atd. Jenom chci sdělit svoji zkušenost se Sygicem.
Před zhruba 2 měs. jsem změnil platformu mobilu - přešel jsem z Androidu na WPM. Měl jsem Sony Ericsson se starým, ale spolehlivým Androidem 2.3.4, přešel jsem na Nokii Lumii 735 s Win. 8.1. Na Androidu jsem zkončil se Sygicem 14.3.4, dále nemohl updatovat kvůli verzi Androidu. V rámci možnosti telefonu mi Sygic fungoval celkem spolehlivě, jednou se mi stalo, že totálně zatuhnul při navigaci a později nějaké drobné uhnutí při navigování, ale celkově jsem to vnímal jako spolehlivou aplikaci (ver. 14.3.4). Když jsem tady sledoval vaše zkušenosti s novou verzí, ani mne nemrzelo, že nemůžu updatovat. Po výměně telefonu jsem musel koupit novou licenci - na WPM. Měl jsem obavy jednak z ony nové verze a jednak obecně jak to pojede pod windows. Po těch zhruba dvou měs. musím konstatovat, že žáden z popisovaných problémů jsem nezaznamenal - aktuálně mám verzi 15.0.8.
Absolutně spolehlivý a rychlý chod. Rychlé nabíhání aplikace i GPS. Elegantní způsob zadávání trasy a používání oblíbených položek vč. práce s POI. Vrátil jsem se z Rakouska, byl jsem zvědavý jestli bude nějaký problém s lokální navigací - opět v pohodě. Při zadání trasy jsem zkoušel alternativy vč. zákazu placených úseků. Zkušel mi nabídnout variantu přes Slovensko, ale nakonec spočítal, že v Rakousku prostě abych dojel do cíle, musím použít dálnici. Ale umožnil kombinaci ČR bez placených, Slovensko bez placených, Rakousko se známkou. Zkoušel jsem rychlost přepočtu trasy - v Brně jsem neplánovaně minul nájezd na dálnici na Ovu, okamžitě mi nabídnul řešení. Při přejezdu k opakovanému nájezdu jsem musel ještě jednou uhnout, tedy změna změny a opět okamžitý přepočet, takže plynulé řešení problému. Při navigování nehuntuje baterku, takže telefon je průběžně nabitý. Během jízdy mám telefon spojený s Parrotem. Když mi při navigování přijde hovor, Sygic se stáhne na pozadí, objeví se mi kontakt volajícího, po ukončení hovoru Sygic spořádaně naběhne a funguje dále. Stejně tak průjezdy tunelem. Ani jeden zásek.
Zajímalo by mne celkem, jestli podobně bezproblémově se Sygic chová na iOS telefonech a jestli ty problémy, které tu od vás zaznívají jsou způsobeny aplikací anebo systémem. Omlouvám se, že jsem se tak rozepsal, je to víceméně na obranu Sygicu ;) , kterému dávám 5 hvězdiček.
bandit707
Droid
Příspěvky: 1443
Registrován: pát 10. pro 2010 1:21:46
Typ mobilu / ROM: SGN10+
Mobil 2 / ROM: SGS7
Tablet: SGN 10.1 (2014)

Re: Sygic Aura -> Sygic GPS Navigation

Příspěvek od bandit707 »

Tiez som teraz absolvoval cestu Ba - Balaton (Balatonlelle, juzna strana pod Siofokom) posledna verzia.
Vsetko v pohode, aj Poi som pouzil, prsalo, zadam aquapark a v pohode naslo dva a po konzultacii s domacim, som si zvolil jeden a krasne naviguje.
Jefine dve veci co ma v poslednej dobe stvu, su tieto :
1. Po niektorych updatoch sa mi neuchova nastavenie ohladom upozornovania na prekrocenie rychlosti (mam nastavene v meste aj mimo od 0km/h) prestavi sa na 10km/h a tiez zobrazovanie krizovatky sa mi zapne.
Jasne mozem to prepnut, ale pridem na to pocas jazdy a to nie je lahke prepnut.
2. Obcas počas navigovania na dlhom rovnom useku dialnice nastane zasek asi na 1-2 sek, s naslednym otocenim obrazovky dokola asi 2krat o 360 stupnov (kolotoc) , a potom zas plynulo krasne pokračuje.
Ostatne veci v pohode.
Prekvapili ma policajti uprostred dialnice v HU v strednom pruhu s radarom, aj preto chcem upozornovanie na prekrocenie rychlosti od 0km/h najme v cudzine, tak doprcic nech sa mi to same neprestavuje.
A kupodivu rychlostne obmedzenia ukazo alo velmi presne, absolutna spokojnost. Samozrejme sem tam bol blud, ale to skor zrusenim obmedzeni, ktore este nie su v tychto mapach.
Takze spokojnost v tomto momente na 5*.
all no root --> Samsung Galaxy Note 10plus , Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy Note 10.1 (2014), Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S3 mini
Uživatelský avatar
MirosPikos
Robot
Příspěvky: 899
Registrován: úte 15. úno 2011 17:12:37
Typ mobilu / ROM: ZTE Nubia Z7 Mini
Rom: Cuoco92 Lollipop

Re: Sygic Aura -> Sygic GPS Navigation

Příspěvek od MirosPikos »

Že by zaplacené hodnocení? Sice nemám poslední dobou problém s novými verzemi, ale takhle pozitivní hodnocení smrdí :)
Uživatelský avatar
nalott
Nové Androidě
Příspěvky: 41
Registrován: stř 03. pro 2014 22:48:41
Typ mobilu / ROM: Google Pixel 5
Tablet: Nexus 7 (2013)

Re: Sygic Aura -> Sygic GPS Navigation

Příspěvek od nalott »

Update: verze 15.3.10
Bílý obdélníček místo dopravního zdržení trvá. Jen pro upřesnění, otestováno na 2 totálně různých zařízeních, po kompletním výmazu a nové instalaci Sygicu.
Ať si tady píše oslavné ódy na Sygic kdo chce jak chce, podle mě jsou to neschopní deb*lové, pro které je uživatel kus trusu...Když k tomu připočítám fakt, že tento problém na 90% souvisí s novou "generací" dopravní služby, která pouze pro firmu znamená nový cash a stávající předplatitel dopravy jen zapláče, je mi z toho ještě více zle.
Uživatelský avatar
skvorfi
Stálý androiďák
Příspěvky: 184
Registrován: stř 24. dub 2013 10:04:26
Typ mobilu / ROM: LG G3 D855
Rom: Original

Re: Sygic Aura -> Sygic GPS Navigation

Příspěvek od skvorfi »

Mám pořád verzi 15.3.7 a dopravní info se mi ukazuje jako autíčko, pod ním zpoždění v minutách. Tohle je jedna z mála věcí, která mi na LG G3 jede.
Ale koukám, co telefon, to originální zobrazení...
OnePlus 3 64GB
Uživatelský avatar
nalott
Nové Androidě
Příspěvky: 41
Registrován: stř 03. pro 2014 22:48:41
Typ mobilu / ROM: Google Pixel 5
Tablet: Nexus 7 (2013)

Re: Sygic Aura -> Sygic GPS Navigation

Příspěvek od nalott »

Hm, to je zajímavé. A radary máš?
Uživatelský avatar
skvorfi
Stálý androiďák
Příspěvky: 184
Registrován: stř 24. dub 2013 10:04:26
Typ mobilu / ROM: LG G3 D855
Rom: Original

Re: Sygic Aura -> Sygic GPS Navigation

Příspěvek od skvorfi »

Radary mám koupené, ale nevím, zda to funguje...
OnePlus 3 64GB
optimas
Robot
Příspěvky: 1038
Registrován: čtv 20. říj 2011 11:35:37
Typ mobilu / ROM: LG G4 H815

Re: Sygic Aura -> Sygic GPS Navigation

Příspěvek od optimas »

Včera jsem jel Ostrava - Přerov po D1 a v Lipníku se musí člověk vymotat, ale když jsem byl na mostě pod kterým vede silnice Hranice-Olomouc Sygic mi řekl odbočte doleva. Nevěřil jsem vlastním očím. On fakt chtěl abych to struhnul z mostu dolů.
borelli
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: stř 11. srp 2010 20:00:22

Re: Sygic Aura -> Sygic GPS Navigation

Příspěvek od borelli »

A vizuální navigace ukazovala co ? Hlasově to někdy mele nesmysly, ale vizuálně mě to vždy směřovalo správně...
bandit707
Droid
Příspěvky: 1443
Registrován: pát 10. pro 2010 1:21:46
Typ mobilu / ROM: SGN10+
Mobil 2 / ROM: SGS7
Tablet: SGN 10.1 (2014)

Re: Sygic Aura -> Sygic GPS Navigation

Příspěvek od bandit707 »

Nechcem byt zly, ale mna skor napadlo, ze ci u tychto divnych pokynov neslo skor o prepocutie, ze navigacia povedala, o x m/km odbocte a uzivatel zaregistroval len odbocte...
all no root --> Samsung Galaxy Note 10plus , Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy Note 10.1 (2014), Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S3 mini
roy100
Droid
Příspěvky: 1633
Registrován: sob 12. lis 2011 18:10:02
Typ mobilu / ROM: Redmi 4X
Mobil 2 / ROM: Ulefone Paris

Re: Sygic Aura -> Sygic GPS Navigation

Příspěvek od roy100 »

Tě můžu ujistit, že se určitě nepreslechl, sám jsem to se sygicem zažil.
Odpovědět

Zpět na „Navigace/GPS“