Výchozí klávesnice

Moderátor: Libb

Výchozí klávesnice

Příspěvekod joego » ned 15. úno 2015 14:38:14

Prosím, můžete mi někdo poradit? Mám Samsung Galaxy Note 10.1 2014 edition LTE a klávesnici BT Microsoft. Na telefonu Note 2 super fungovala, ale u zmíněného tabletu je problém. Kvůli diakritice jsem si nainstaloval "External Keyboard Helper Pro" a "Hacker´s Keyboard", ale při psaní neustále naskakuje hláška: "Chcete-li použít klávesnici BT, změňte metodu zadávání na Samsung QWERTZ". A neustále se střídá se systémovou nabídkou klávesnice. Mám samozřejmě zatrhnutou jako výchozí klávesnici onu External Keyboard Helper, ale pořád se to střídá. Obzvláště, když na chvilku přestanu psát - dojde zřejmě k "usnutí" zařízení a kolotoč nastává zas. Hodně píšu a je pro mě tato funkce dost důležitá, ale takto je to vopruz. Díky....
  • 0

joego
Nové Androidě

Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy note 2
Tablet: Samsung galaxy note 10.1 2014 edition LTE

Reklama

Re: Výchozí klávesnice

Příspěvekod Consul » úte 17. úno 2015 14:44:45

A mas ji v nastaveni nastavenou jako vychozi?
  • 0

Consul
Stálý androiďák

Typ mobilu / ROM: Emgeton Consul

Re: Výchozí klávesnice

Příspěvekod joego » stř 18. úno 2015 16:38:01

Samozřejmě. Dám external keyboard helper pro jako výchozí, a když skočím do editoru, tak už sem tam v*ere samsungová výchozí. Pokud počkám, po chvíli se nabídne celá skupina nainstalovaných klávesnic (3) a pak to chvíli funguje. Ale jakmile dám pauzu, při které BT spojení usne, začnu znovu. Někdy během napsání tří vět nastává kolečko až 5x...
  • 0

joego
Nové Androidě

Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy note 2
Tablet: Samsung galaxy note 10.1 2014 edition LTE

Zpět na Klávesnice, myši a podobně