Wifi - nejde se pripojit na zadnou wifinu

Moderátoři: Wexter, Moderátoři Samsung

Re: Wifi - nejde se pripojit na zadnou wifinu

Příspěvekod dkor » ned 30. pro 2012 10:39:08

To jsem vsechno zkousel. Budu muset asi zkusit narvat tak pres Odin puvodni verzi. Jen me prekvapuje, ze s tim nemaji problem vic lidi (pokud je to firmwarem)
  • 0

dkor
Nové Androidě

Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy SIII

Reklama

přihlášeným se nezobrazuje

Příspěvekod bassgenerator » ned 30. pro 2012 10:40:42

mozno nie kazdy ma hw chybu zariadenia, ktovie?
  • 0

Samsung SGS3-ROM:Omega v59 Android 4.3●►Kernel:Boefla v5.3, Nova Launcher Prime 3.0.1
SD Card: A-Data 32GB class 10
bassgenerator
Droid

Reputace: 5
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy SIII root
Rom: Omega v59

Příspěvekod dkor » ned 30. pro 2012 15:44:27

Tak jsem k Kiesu chtě zkusit pohotovostní obnovu Firmwaru a ono to chce po mně nějaký kód:-( No nic, zítra zkusím zavolat na Hotline Samsungu a uvidím co mi řeknou. Budu vás informovat. Pokud bude ještě nějaký nápad, dejte vědět.
  • 0

dkor
Nové Androidě

Příspěvekod bassgenerator » ned 30. pro 2012 15:46:58

a preco neskusis ked mas ten Odin narvat ten origo firmware?
  • 0

Samsung SGS3-ROM:Omega v59 Android 4.3●►Kernel:Boefla v5.3, Nova Launcher Prime 3.0.1
bassgenerator
Droid

Příspěvekod LivArt » ned 30. pro 2012 15:57:51

"Nějaký kód" není moc přesná definice.
Na infolince ti stejně řeknou, že to máš reklamovat.
Můžeš to zkusit ODINem...
  • 0

Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.
LivArt
Krytonit Ničitel
Krytonit Ničitel

Reputace: 73
Typ mobilu / ROM: THL T11 mnshop deodexed

Příspěvekod dkor » ned 30. pro 2012 18:36:47

Tak už to asi mám, zatím to funguje. Z těchto stránek http://www.sammobile.com/firmware/?page=3&model=GT-I9300&pcode=VDC&os=1&type=1#firmware jsem si stáhl potřebný FW a přes Recovery jsem nainstaloval.
Pokud najdu nějaký problém, dám vědět.
  • 0

dkor
Nové Androidě

Příspěvekod rollfus » ned 30. pro 2012 23:07:49

ahoj,mám uplně stejný problém jaký jsi popisoval ty.Po aktualizaci wifi umřela..prostě "chyba ověřování".Mohl bys případně trochu podrobněji popsat jak jsi to vyřešil? díky předem
  • 0

Naposledy upravil radegast dne pon 31. pro 2012 9:24:36, celkově upraveno 1
Důvod: Necituj poslední příspěvek!
rollfus
Nové Androidě

Typ mobilu / ROM: Samsung S3

Příspěvekod Jumbo78 » pon 31. pro 2012 7:12:10

Napsal to úplně přesně. Flashnul ofiko firmware znovu přes ODIN.
A laskavě si přečti pravidla a NECITUJ PŘEDCHOZÍ PŘÍSPĚVKY
  • 0

Chcete navíc 500MB na Dropboxu? Klikni http://db.tt/dzUQw73y
Chcete až 50GB na MINUS? Klikněte http://min.us/riwUvT6

Smartphone z číny od prověřeného prodejce: http://www.ibuygou.com/reg/?uid=B9ACB4A ... 1D3FAC5C30
Jumbo78
Moderátor

Reputace: 27
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S + SG NOTE II
Tablet: Samsung Galaxy NOTE II :D
Rom: Phoenix v17

Příspěvekod kk.ppeli » pon 31. pro 2012 10:49:50

zdravim, stejnej problem, po aktualizaci se nepripojim na zadnou wifi. zkousel jsem jich pet. mobil mam origo od O2 takze to asi vidim na reklamaci jelikoz neco prehravat se mi moc nechce.
  • 0

kk.ppeli
Nové Androidě

Typ mobilu / ROM: galaxy Slll

Příspěvekod dkor » pon 31. pro 2012 11:30:15

dkor píše:Tak už to asi mám, zatím to funguje. Z těchto stránek http://www.sammobile.com/firmware/?page=3&model=GT-I9300&pcode=VDC&os=1&type=1#firmware jsem si stáhl potřebný FW a přes Recovery jsem nainstaloval.
Pokud najdu nějaký problém, dám vědět.

Tak bohužel, wifi mi šla jen chvilku, asi jen shoda náhod:-( Problém setrvává dál.
Teď jsem volal na zákaznickou linku samsungu (tel. 800 726 786) a bylo mi řečeno, že je to chyba FW, takže je potřeba přehrát FW. Oficiálně se musí do servisu, nebo "se ztrátou záruky" doma. Já jsem zkoušel přes odin dostat do telefonu FW 4.1.1, ale nenastartoval mi telefon. Musel jsem vrátit zpět 4.1.2.
Zkusím zajít přímo do servisu jestli mi to udělají na počkání. Když telefon vrátím prodejci, tak budu čekat zase měsíc a to vážně nechci. Budu vás informovat, jak jsem dopadl.
Tady najdete seznam servisů Samsungu: http://www.samsung.com/cz/support/location/supportServiceLocation.do
  • 0

dkor
Nové Androidě

Příspěvekod kk.ppeli » pát 04. led 2013 1:05:00

kk.ppeli píše:zdravim, stejnej problem, po aktualizaci se nepripojim na zadnou wifi. zkousel jsem jich pet. mobil mam origo od O2 takze to asi vidim na reklamaci jelikoz neco prehravat se mi moc nechce.

takze po vsech zkousenich jsem zjistil ze jedin wifi mi nejde u me doma, mam zyxel primo od O2 a 4.1.2 si nejak nerozumi s jeho sifrovanim jelikoz bez hesla sem mobil normalne pripojil. takze jsem to vyresil wifinou bez hesla a jejim schovanim a jedu vesele dal . tak to jen tak aby nestala rec ;)
  • 0

kk.ppeli
Nové Androidě

Příspěvekod LivArt » pát 04. led 2013 1:08:30

Jak si nerozumí?
Nepoužíváš zastaralé a prolomené WEP?
Měl jsi správnou normovanou kombinaci WPA a šifrování (WPA TKIP a WPA2 AES)?

BTW tyhle srandy od O2 stojí za ..., ideální je si ho nevzít a koupit něco pořádnýho.
  • 0

Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.
LivArt
Krytonit Ničitel
Krytonit Ničitel

Příspěvekod prograw » pon 07. led 2013 17:14:50

Mam stejny problem, jako kolega nahore. Nedokazu se pripojit na modem od O2 s nastavenym WEP. Existuje moznost, jak nastavit heslo s jinym sifrovanim? Diky
  • 0

prograw
Stálý androiďák

Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy SIII Pebble Blue

Příspěvekod LivArt » pon 07. led 2013 17:17:59

Existuje, ale bez typu toho modemu/routeru/access pointu ti asi nikdo neporadí.

Hlavně ať to není HG520...
  • 0

LivArt
Krytonit Ničitel
Krytonit Ničitel

Re: Re: Wifi - nejde se pripojit na zadnou wifinu

Příspěvekod ludekbrno » pon 07. led 2013 18:02:03

prograw píše:Mam stejny problem, jako kolega nahore. Nedokazu se pripojit na modem od O2 s nastavenym WEP. Existuje moznost, jak nastavit heslo s jinym sifrovanim? Diky

Co se třeba podívat do administrace routeru? Jinde to nezjistíš. Pokud to není historická vykopávka, tak určitě půjde nastavit WPA nebo WPA2.
  • 0

LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
ludekbrno
Terminátor

Reputace: 44
Typ mobilu / ROM: LG L9 II stock Android 4.1.2 + root

Příspěvekod kk.ppeli » stř 09. led 2013 16:44:15

LivArt píše:Jak si nerozumí?
Nepoužíváš zastaralé a prolomené WEP?
Měl jsi správnou normovanou kombinaci WPA a šifrování (WPA TKIP a WPA2 AES)?

BTW tyhle srandy od O2 stojí za ..., ideální je si ho nevzít a koupit něco pořádnýho.

temhle vecem prd rozumim abych rekl po pravde, ale mel jsem tu na to odbornika a placal se s tim hodinu a nic neslo. zkusil sem jinej routr a v pohode. ale musim mit tenhle zyxelackej kvuli televizi. takze proste jediny reseni bylo zrusit heslo a wifi dat skrytou. kdyz nikdo nevi presnej nazev tak se stejne nepripoji
  • 0

kk.ppeli
Nové Androidě

Příspěvekod ludekbrno » stř 09. led 2013 17:16:44

To je velký omyl. Připojit se na "skrytou" wifi je velmi snadné, protože každé zařízení, které s ní komunikuje, ji také vysílá. Takže název lze velmi snadno odchytit a pak už nic nebrání tvoji wifi používat. Skrytí SSID není žádné zabezpečení. A to vůbec nemluvím o tom, že se takto dá snadno odchytávat veškerá tvá komunikace, která přes wifi nezabezpečeně teče, jako např. maily a podobně. Navíc otrvřená wifina je přímo slavobránou pro vstup do tvé domácí sítě včetně počítačů, protože přes wifi vstupuješ do sítě až ZA firewallem, kde už počítače předpokládají malě riziko a mají defaultně nízké zabezpečení. Používat doma dlouhodobě nezabezpečenou wifi je hloupost. Nevěřim tomu, že by to nešlo zabezpečit. Vždycky to jde nějak nakombinovat.
  • 0

LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
ludekbrno
Terminátor

Příspěvekod kk.ppeli » stř 09. led 2013 20:16:03

ludekbrno píše:To je velký omyl. Připojit se na "skrytou" wifi je velmi snadné, protože každé zařízení, které s ní komunikuje, ji také vysílá. Takže název lze velmi snadno odchytit a pak už nic nebrání tvoji wifi používat. Skrytí SSID není žádné zabezpečení. A to vůbec nemluvím o tom, že se takto dá snadno odchytávat veškerá tvá komunikace, která přes wifi nezabezpečeně teče, jako např. maily a podobně. Navíc otrvřená wifina je přímo slavobránou pro vstup do tvé domácí sítě včetně počítačů, protože přes wifi vstupuješ do sítě až ZA firewallem, kde už počítače předpokládají malě riziko a mají defaultně nízké zabezpečení. Používat doma dlouhodobě nezabezpečenou wifi je hloupost. Nevěřim tomu, že by to nešlo zabezpečit. Vždycky to jde nějak nakombinovat.

nesmis z toho delat bondovku :DD bydlim v podkrovi a dve patra podemnou uz ji nechytnu a pochybuju ze mam sousedy agenty kgb co by vyuzivali mych mejlu ktere posilam asi dva za mesic a nejakej film at si na me taky stahnou v dnesni dobe neomezenych fup limitu. tohle klidne absolvuju nez abych nemohl mit telefon na wifine a bez her a podobnych veci
  • 0

kk.ppeli
Nové Androidě

Příspěvekod ludekbrno » stř 09. led 2013 20:38:33

Ok, já to spíš beru z hlediska bezpečnosti. Je jasné, že když si někdo na tvé wifi stáhne film, žádná tragédie. Ale trochu by ti mohlo vadit, kdyby si někdo vesele brouzdal tvým harddiskem ;-) Navíc jsem si jistý, že to musí jít a vypnutí zabezpečení není jediné řešení. Ale jsou to samozřejmě tvoje data :)
  • 0

ludekbrno
Terminátor

Příspěvekod kk.ppeli » stř 09. led 2013 21:49:46

ludekbrno píše:Ok, já to spíš beru z hlediska bezpečnosti. Je jasné, že když si někdo na tvé wifi stáhne film, žádná tragédie. Ale trochu by ti mohlo vadit, kdyby si někdo vesele brouzdal tvým harddiskem ;-) Navíc jsem si jistý, že to musí jít a vypnutí zabezpečení není jediné řešení. Ale jsou to samozřejmě tvoje data :)

neco asi jo ale zatim to nikdo nezjistil. O2, samsung, nikdo. nejsem jedinej komu 4.1.2 prestala fungovat s timto routrem. zkousel jsem to i s O2 guru a je to zrejme v te aktualizaci. jelikoz routr s timto problemem reklamovat nejde tak bud muzu cekat na dalsi aktualizaci a nebo to resit timto zpusobem
  • 0

kk.ppeli
Nové Androidě

Příspěvekod prograw » čtv 10. led 2013 9:02:09

Mne pomohlo zmenit WEP na WPA2. Telefon se v pohode pripoji.. akorat se mi zacala odpojovat a pripojovat Wifi na PC a dost casto mi tim padem pada internet.. a zda se mi, ze se tim taky internet zpomalil :-(..
  • 0

prograw
Stálý androiďák

Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy SIII Pebble Blue

Příspěvekod pRo_lama » ned 20. led 2013 1:18:40

Problém s WiFI začínam v poslednej dobe aj ja dosť pociťovať. Dnes som nahadzoval novú ROM Omega v38 s tým, že mi to vyrieši problém s WiFi. Avšak opak je pravdou. Nedá sa mi pripojiť k žiadnej WiFi-ne. Predtým som mal stock ORS a tiež to robilo problémy, avšak nie také ako teraz. Rád by som vedel čo to je za bug a v ktorých ROM sa nachádza, lebo s XEO stock ROM som nemal najmenší problém. Vyzerá to opäť na návrat na doteraz najlepšiu ROM čo som mal a to STOCK XEO. ;)
  • 0

MOBIL: LG G3 (32GB) | TABLET: Nexus 7 (2nd) | GADGET: Samsung Gear Fit (SM-R350)
pRo_lama
Moderátor

Reputace: 141
Typ mobilu / ROM: LG G3 [32 GB]
Twitter: pRo_lama
Tablet: Nexus 7 (2013) - Omni ROM
Rom: v10J

Příspěvekod loly » ned 20. led 2013 8:02:05

Pouzivam poslednu STOCK ROM ORS (ROOT) a s wi-fi nemam ziaden problem a to uz mam S3-jke peknu zbierku sieti :-)
Len ziadnu zo zabezpecenim WEP.
Preboha kto este pouziva take slabe zabezpecenie ! - to uz zrovna moze byt free :-)
  • 0

SONY Xperia Z2 (root)
Samsung Galaxy SIII 16GB ROM: Omega v58 Pro [XXUGNB6] Kernel: Boeffla Kernel 5.3b3
Samsung Galaxy Tab GT-P7500 16GB ROM: JellyBeanRom ICS v8 + Voice Call Kernel: Yoda's v2.4
loly
Androiďák!

Typ mobilu / ROM: Xperia Z2 [root]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy SIII 16GB [Omega 58] Boeffla 5.3b3
Tablet: Samsung Galaxy Tab GT-P7500 16GB
Rom: JellyBeanRom ICS v8

Příspěvekod bassgenerator » ned 20. led 2013 16:32:58

Nefunguje ani po tejto uprave? skontrolujte to.

1. Open up the Galaxy S3 phone dialer
2. Then dial *#0011#
3. Look for the “ServiceMode” screen and press the left menu button
4. Select “WiFi”
5. You should see that the “WiFi Power Save Mode” button is “ON” – now put it on “OFF”
6. Your done! ...
  • 0

bassgenerator
Droid

Příspěvekod pRo_lama » ned 20. led 2013 16:54:03

bassgenerator si KiNG. :D S vypnutým "Power Safe Mod" mi už pekne funguje WiFi-na. Dávam tvoj post do prvého príspevku. ;)
  • 0

MOBIL: LG G3 (32GB) | TABLET: Nexus 7 (2nd) | GADGET: Samsung Gear Fit (SM-R350)
pRo_lama
Moderátor

Příspěvekod bassgenerator » ned 20. led 2013 17:11:51

no uriekol som sa a bol som dnes na kave vo volakej zasivarni a cuduj sa svete nenabehla wifi. tak ma to dokurilo ze som siel domov hladat fail.
  • 0

bassgenerator
Droid

Příspěvekod pRo_lama » ned 20. led 2013 17:16:04

Lebo predtým som mal stock XEO. Všetko fungovalo ako malo. Následne som sa prehodil na stock ORS a zrazu prestala fungovať WiFi. Hľadal som kde je problém a našiel som, že veľa ľudí má s týmto FW problém sa pripojiť niekde. Avšak po istom čase sa to rozbehalo samo od seba a fungovalo. Ale pred pár dňami mi zase začalo všetko haprovať a chcel som otestovať aj Omega v38. Tak som ju nahodil a čuduj sa svete s tou ROM som sa nikde nepripojil. Tak som znova nahral XEO a aspoň na ntb mi išlo sa pripojiť. Ale s týmto riešením už ma pripojí aj na WiFi Router (ZyXEL :D ).
  • 0

pRo_lama
Moderátor

Příspěvekod bassgenerator » ned 20. led 2013 17:18:16

ja mam stary dLink 2641r. zatial som s nim nemal problemy ani som tam nenahraval new firmware, hoci je avizovany , ale pokial sa nic neserie kaslem nato
  • 0

bassgenerator
Droid

Příspěvekod SAP!K » stř 23. led 2013 8:55:22

Pokus o radu tem co mají problém s WiFi nou ja to mel u htc one x ka a pomohlo mi že jsem dal na routru zabezpečení site-žádné, pak to šlo a tak jsem to zabezpečil jen mac adresou přístrojů které jsem používal a bylo.snad vam to pujde
  • 0

SAP!K
Androiďák!

Typ mobilu / ROM: ONEPLUS One 64GB

Příspěvekod ludekbrno » stř 23. led 2013 9:23:53

To je hloupá rada, MAC filter se to jmenuje proto, že je to jen filtr a žádné zabezpečení. Nejen že si každý puberťák snadno odchytí MAC adresu připojeného zařízení a pak se přes ni může připojovat, ale zejména komunikace všech zařízení je otevřená a vysíláš tak do světa v čitelné podobě přihlašovací údaje a veškerou komunikaci, která není šifrovaná na úrovni prohlížeče. Na odchycení takových přenosů nemusí být žádný hacker, stačí vtipálek s notebookem a příslušnou aplikací.
  • 0

ludekbrno
Terminátor

PředchozíDalší

Zpět na Samsung Galaxy S III (I9300) - Obecná diskuze