Contact AdminMOC VÁS PROSÍM, NEPIŠTE MI TÍMTO FORMULÁŘEM DOTAZY NA ANDROID NEBO MOBILY A TABLETY OBECNĚ. POLOŽTE DOTAZ NA FÓRUM! Na jakékoli technické dotazy NEBUDE v žádném případě reagováno. Děkuji, že to respektujete! :twisted:

Formulář slouží hlavně k nouzovému způsobu komunikace s administrátorem, když ostatní způsoby selžou a nejde vám třeba přihlášení na fórum. Pozor, požadavky na reset hesla, dotazy k vašemu účtu, atd mi pište i z vašeho emailu (na info@androidforum.cz), který jste použili při registraci. Potřebuju mít ověřené že to jste vy. Pokud tento email neznáte, tak mi napište z tohoto formuláře a následně ten mail dohledáme. V případě, že mi pošlete dotaz přes tento formulář, tak sice váš dotaz dostanu, ale stejně po vás budu chtít, aby jste mi něco napsali z toho mailu. Jde o bezpečnost. Technické dotazy pište rovnou na fórum.


NEPIŠTE MI TÍMTO FORMULÁŘEM DOTAZY NA ANDROID NEBO MOBILY OBECNĚ. POLOŽTE DOTAZ NA FÓRUM!
NEPIŠTE MI TÍMTO FORMULÁŘEM DOTAZY NA ANDROID NEBO MOBILY OBECNĚ. POLOŽTE DOTAZ NA FÓRUM!
NEPIŠTE MI TÍMTO FORMULÁŘEM DOTAZY NA ANDROID. POLOŽTE DOTAZ NA FÓRUM!

Prosím respektujte to! Děkuji.
Supík.
P.S.: Mimochodem víte proč je to zde napsáno tolikrát? .. Napovím. Protože se každý den najde někdo, kdo to nerespektuje. Od toho abychom si pomohli je tu přece fórum. Je neefektivní, aby jeden člověk odpovídal jinému člověku přímo a bez možnosti, aby ostatní mohli odpověď upřesnit a doplnit. Navíc každá odpověď na fóru může pomoci někomu jinému se stejným problémem.


Please enter your name, so the message has an identity.

Please enter a valid email address, so we can contact you.

I confirm that the given name, e-mail address, message text and my IP address will be processed and stored by the owner of the board according to the Privacy Policy

Odpověď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.