Reklamace, opravy a servis čínských telefonůBlackview crown - brick

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Péťa
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Huawei P8lite
Mobil 2 / ROM: Sony ZR
Tablet: Lenovo yoga 3

Blackview crown - brick

Příspěvek od Péťa » ned 04. pro 2016 0:28:38

Čaute zkušení pardálové :-)

mám dotaz a prosbu, týkající se telefonu Iget Blackview Crown. Máme jej v rodině už nějakou dobu, původem z číny, po záruce a začali se u něj projevovat neduhy jako neotáčející se obrazovka při překlopení telefonu a občasný restart. Po nic neřešícím továrním nastavení padla volba na vyzkoušení jiné romky. Root probéhl v pořádku, stejně jako nahrání Custom recovery, dál už to šlo ale z kopce. Miui, stáhlá a instalovaná z needrom skončila po resetu jen na úvodním logu, Cianogenmod zase neúspěšnou instalací a dopadlo to tak, že i backup skončil neúspěchem (pořád logo miui po zapnutí telefonu a dál už nic) a když jsem se pokusil nahrát ještě jednou cynogenmod, skončili jsme bricknutým telefonem. Vše se provádělo přes TWRP a věřím, že postup byl v pořádku (nebo aspoň ostatní telefony mé zásahy zatím vždy přežily :-)) ).

Po zapnutí se objeví jen podsvícená šedá obrazovka s nějakýma matně viditelnýma proužkama, to samé se děje, když dám telefon na nabíječku. Na zkratky k Recovery módu reaguje také jen šedou obrazovkou, celkově z něj prostě nic víc nedostanu.

Existuje nějaká rada? Jsem v mobilech docela lama a ačkoliv má telefon už nějakej ten pátek, je mi líto poslat jej do šrotu. Vizuálně je jak novej a celkově sympatickej kousek. Pokud můžete poradit, co mám zkusit, případně na koho se obrátit k opravě a k posouzení, jestli má vůbec smysl, budu Vám vděčný :-) Jsem z Přerova, případně i Olomouc a Prostějov není problém i s osobním setkáním.

Dííík !!! :-)

Petr

Amigo62
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: UMI MAX Nougat
Rom: Nougat přes OTA, TWR

Re: Blackview crown - brick

Příspěvek od Amigo62 » ned 04. pro 2016 8:43:10

Tady už pomáhá asi jen SPFT a flashnout originál stock rom. Vše bys měl najít na needrom. A držím palce.
UMIDIGI Crystal Nougat :palec:
MXQ Pro, CPU 64 bit., Hevc H.265, 4K UCD, Quad core, Lolipop 5.1.1

Autor tohoto vlákna
Péťa
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Huawei P8lite
Mobil 2 / ROM: Sony ZR
Tablet: Lenovo yoga 3

Re: Blackview crown - brick

Příspěvek od Péťa » ned 04. pro 2016 11:00:55

Ahoj a díky za reakci. Myslíš cestou jako je popsána v odkazu dole? Určitě zkusím, jen ať nedělám nějakou blbost :DD Jak říkám, jsem v tomto docela lama a měl jsem to štěstí, že při rootovaní i custom recovery jsem se zatím krásně obešel bez použití pc. Díky! :palec:

http://www.super-expres.cz/?page_id=179" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Reklamace, opravy a servis čínských telefonů“