Poptávka po vývojáříchDrobná úprava stávající aplikace možná dlouhodobá spolupráce

Moderátor: mArtinko5MB

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
JanaOr
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 25. lis 2016 1:08:07
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Lenovo

Drobná úprava stávající aplikace možná dlouhodobá spolupráce

Příspěvek od JanaOr » pát 25. lis 2016 1:16:03

Ahoj,
hledám někoho schopného, kdo nám dokáže pomoci s naší již existující aplikací EasyKids... apka umí hledat lokality vhodné pro děti v rámci GPS poblíž místa, kde se nacházíte... jelikož vytváříme nový web, je třeba v aplikaci změnit cesta na nové umístění v databázi, která je součástí starého webu. Po x-hodinách zjišťování, jsme pochopili, co je podepisování aplikace :) avšak Android studio na nás stále háže další a další chybky... nyní např. propojení na Google Services... asi chybí knihovny v manifestu...prosím pomožte aplikaci znovu zprovoznit a do budoucna s námi spolupracujte na jejím vylepšení... samozřejmě již za úplatu. Pište PM... pošlu více detailů v případě zájmu. Děkuji.
Jana Or.Autor tohoto vlákna
JanaOr
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 25. lis 2016 1:08:07
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Lenovo

Re: Drobná úprava stávající aplikace možná dlouhodobá spolupráce

Příspěvek od JanaOr » pát 25. lis 2016 10:48:44

appku jsem zakoupili asi za 15 tis. od původního majitele, koupili asi za 5 tis. server kde běží... instalací je cca. okolo 100... apka nám cca. 3 týdny nefunguje a příjem z appky není ani koruna.... navíc chceme v budoucnosti podporovat můj fond pro onko děti.. viz. http://easykids.cz/podporou-mobilni-apl ... rakovinou/" onclick="window.open(this.href);return false; .

Programátor byl z freelancer.com, někdo z ekvádoru co máme info od původního majitele... vypadá to, že to bylo děláno v nějaké IDEA... ale chtěli jsme to zkusit editovat v android studiu...

Aktuálně nám to háže při pokusu při podepsání do APK následující v souboru AndroidManifest.xml.

Error:(23, -1) android-apt-compiler: [main] .....\easykids\handover\main\main\AndroidManifest.xml:23: error: Error: No resource found that matches the given name (at 'value' with value '@integer/google_play_services_version').

Error:(26, -1) android-apt-compiler: [main] .....\easykids\handover\main\main\AndroidManifest.xml:26: error: Error: No resource found that matches the given name (at 'value' with value '@string/google_maps_key').

Děkujeme Vám za pomoc.


Pablo74
Stálý androiďák
Příspěvky: 52
Registrován: sob 09. srp 2014 21:04:12
Reputace: 11
Typ mobilu / ROM: GT-N7000

Re: Drobná úprava stávající aplikace možná dlouhodobá spolupráce

Příspěvek od Pablo74 » sob 26. lis 2016 10:17:00

Nepřicházím s pomocí (nedělám v Javě, nepoužívám Studio) ani radou, jen malé upozornění: pokud je aplikace už na Google Play a přeloží se nová verze, mám za to, že aby proběhla aktualizace na Google Play, musí být interní číslo aplikace větší než je to současné a musí být podepsána stejným podpisem.

Což asi vůbec nesouvisí s aktuálním problémem.

Znalci mě případně opraví, zda se někde mýlím.

Odpovědět

Zpět na „Poptávka po vývojářích“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů