LG Optimus 3D (P920) - Obecná diskuzeGhost calls

Moderátor: IQLogic

Odpovědět
Uživatelský avatar

Autor tohoto vlákna
patriot13
Stálý androiďák
Příspěvky: 52
Registrován: stř 15. zář 2010 14:30:50
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG O3D - LG OO - G Nexus - Galaxy 3
Tablet: MK802II

Ghost calls

Příspěvek od patriot13 » sob 31. bře 2012 12:09:47

Píšu zde o docela velkém problému a to o Ghost calls což znamená že když na mobil někdo volá tak mobil vůbec nereaguje a ani nezanechá zprávu o zmeškaném hovoru. To samé se děje i s SMS.
Tenhle ten problém se objevuje prozatím na všech firemvarech V21x. LG se k tomuto problému moc nevyjadřuje, sice párkrát slíbilo nápravu ale zatím nic. Proto komunita z XDA žádá všechny kdo má tenhle problém ať napíše na stránky facebooku tohle:

OPTIMUS 3D s Gingerbread ROM (V21x) trpí náhodnými zmeškanými HOVORY! To znamená, že když někdo nám volá, Telefon nevyzvání a není žádný záznam o nepřijatém hovoru!
LG, prosím, oprav té to! První Gingerbread aktualizace byla vydána v 15 Listopadu 2011 a vy jste neposkytli ZATÍM ŽÁDNÉ ŘEŠENÍ. Mnoho z vašich zákazníků je frustrováno. K dispozici je i vlákno pro Ghost CALLS na XDA Developers (nebo android fórum).
Nezapomeňte, že bez ohledu na to, jak je telefon sofistikovaný, je to ještě stále telefon. Zmeškáním důležitých hovoru, je vážný důvod, nekoupil toto zařízení.
Dokud tento problém nebude vyřešen, nemohu Doporučit toto zařízení.


Prozatímní řešení:
Někteří píši, že tohle to způsobuje zapnuté 3G, proto doporučují 3G vypnout a používat jen síť 2G. 3G zapínat jen na internet.

XDA vlákno o Ghost calls http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1475351


LG Optimus 3D + Galaxy 3


Odpovědět

Zpět na „LG Optimus 3D (P920) - Obecná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů