Google navigace

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět
bandit707
Droid
Typ mobilu / ROM: SGN4 6.0.1.
Mobil 2 / ROM: SGS7,SGS3
Tablet: SGN 10.1 (2014)

Re: Google navigace

Příspěvek od bandit707 » ned 16. říj 2016 12:19:10

:palec:
all no root --> Samsung Galaxy Note 4 6.0.1, Samsung Galaxy S7 6.0.1, Samsung Galaxy Note 10.1 (2014), Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S3 mini

mmmjack
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC 10 Grey 32 GB stock 6.0.1 +128 GB SD

Příspěvek od mmmjack » pát 02. pro 2016 9:01:18

Já měl podobný problém, ale nastalo to ve chvíli, když se mi na ploše udělala ikonka Auto - jakože rychlejší přístup k navigaci, nabídly mi to Mapy Google, a když jsem přes tuto ikonu spouštěl Navi, tak jen pípala. Tak jsem pustil klasické mapy a tam už se zase mluvilo, tak od té doby jsem ikonu Auto nepoužíval... Tak jestli jste to neměli podobně?

soyer25
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC one M8
Rom: CM 12.1

Příspěvek od soyer25 » ned 18. pro 2016 1:09:41

Nevíte někdo prosím.. Nepomohl ani reinstal systemu CM 12.1...

dobrý den,... prosím o radu ...dnes, aniž by vyšla a instaloval jsem aktualizaci, nebo jsem prováděl na telefonu nějaké jiné zvláštnosti a neobvyklosti, mi vypověděla službu navigace u aplikace google maps verze 9.38.1 přesně ve chvíli, kdy jsem si našel vyhledáním zadané adresy cíl, trasu a zmáčkl "naviguj". V ten okamžik to skočilo klasicky do módu navigování, převedlo (sklopilo) se to do 3D režimu, ale velmi trhaně, uprostřed se objevilo kolečko s takovým rozmlženým prstencem okolo a pod tím problikávala freneticky šipka jak u obrazovky Windows ... pro představu přikládám screenshot ... telefon prakticky zamrzl a reagoval jen velmi velmi neochotně a hoooodně omezeně (fungovalo je hardwarové tlačítko on off, ale už nešel potvrdit dotykem restart). Restartovat šel telefon (HTC one m8) až použitím dvojkliku poweroff, volume up. ... po několikerém restartu, vyhledání jiného cíle a spuštění navigace nastane to samé. Dále jsem kromě restartu provedl, wipe cash, wipe dalvik cache, reinstal google maps a stále to samé ... na netu jsem někde něco podobného (myslím podobný problém) nenašel..... nevíte někdo prosím,co to může být ... podotýkám, že aplikace do teď chodila absolutně bez problémů. V telefonu mám cca půl roku alternativní ROM CM 12.1 ... předem děkuji za případné odpovědí. Tomáš
...doplnění .... časem vyšly od googlu další aktualizace, ale problém to vůbec nevyřešilo ... dokonce problém nastane hned po spuštění aplikace, tedy i mimo režim navigování. Zkoušel jsem i odinstalovat ostatní mapové aplikace (sygis, mapy.cz, locus), ale nic nepomáhá... štve mě to, považuji googly mapy za perfektní, ale takhle samozřejmě nepoužitelné, takže aktuálně odinstalováno z telefonu zcela.
Přílohy
Screenshot_2016-10-07-15-47-32.png
Screenshot_2016-10-07-15-47-32.png (143.68 KiB) Zobrazeno 186 x
Samsung SGS4 active: JB 4.2.2, Kernel: Stock, Apex Launcher Pro

Odpovědět

Zpět na „Navigace/GPS“