Samsung Galaxy S5 mini - Obecná diskuzeKontakty

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Lestad
Nové Androidě
Příspěvky: 26
Registrován: úte 05. srp 2014 19:56:08
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S5 mini

Kontakty

Příspěvek od Lestad » stř 03. zář 2014 13:17:35

zdravím,

o propojení galerie na S5mini a FB jsem již psal, stejně jako o flipovém pouzdru a nebetyčně pitomé hlášce o kontrole těsnosti pouzdra téměř po každém odemknutí telefonu také, nyní nastal další problém - oboje nebylo dosud nijak vyřešeno.

Mám v mobilu k kontaktech osobní emailové kontakty, pracovní, lidi z FB a svoje telefonní kontakty. Po pořízení mobilu a synchronizaci s těmito účty bylo kontaktů opravdu několik set a tak jsem je čistil a procházel. Velkou část kontaktů jsem konsolidoval do jednoho např. Zákazník - a v něm 10 emailových adres. Takhle jsem si spojil mnoho kontaktů - práce to byla náročná, tipuju, že sem na tom strávil cca 10 hodin a dostal se aecedně k písmenu P. Asi týden jsem neměl čas pokračovat a chtěl sem včera a zjistil, že všechny tyto konsolidované kontakty zmizely :shock: . Absolutně to nechápu a nevím, kam to zmizelo.V možnostech kontaktů už jsem zkusil všechno ale tyto spojené nikde nejsou a navíc jakoby se některé zase rozpojily. Ať už si zobrazím všechny kontakty nebo jen Zařízení, Sim karty, fb, gmail účet nebo exchange pravocní účet. Už jsem zoufalý - smazalo nebo ztratilo se mně několik set kontaktů ať už emailových nebo i číselných.

napadá někoho co se mohlo stát? Do žádného nastavení jsem nevrtal, nic jsem neměnil. Včera už jsem s tím mobilem chtěl hodit o zeď... :neane:Autor tohoto vlákna
Lestad
Nové Androidě
Příspěvky: 26
Registrován: úte 05. srp 2014 19:56:08
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S5 mini

Re: Kontakty

Příspěvek od Lestad » čtv 04. zář 2014 18:47:44

asi vyřešeno vymazáním exchange účtu a nastavením znovu ale ty kontakty musím opět pospojovat ručně což zamrzí...důvod zmizení neznám :roll:

Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S5 mini - Obecná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host