Servisy OstatníLenovo A536 nejde zapnout

Pravidla fóra
Pro tuto sekci platí jedno extra důležité pravidlo: Neobjektivní a nepodložené informace jsou vždy oceněna varováním ;)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Sallysnik7
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Lenovo A536

Lenovo A536 nejde zapnout

Příspěvek od Sallysnik7 » ned 03. črc 2016 12:56:27

Dobrý den, včera jsem četl nějaké návody jak flashnout do telefonu alternativní ROM pomocí programu SP Flash tool, vše jsem dělal dle návodu a poté co mi program ukázal úspěch (Flashing successful) už jsem telefon nezapl, když jsem telefon vypínal předtím, měl ještě 70% baterie. Nedostanu se ani do recovery módu ani nikam, prostě nedělá nic. Chápu, že flashovat to byl nesmysl, ani nevím proč jsem to udělal, ale prosím Vás o radu co s tím dělat, přijde mi že když předtím fungoval úplně normálně tak logicky musí být řešení jak ho doma opravit pomocí PC. Děkuji

Papooch
Stálý androiďák
Reputace: 13
Typ mobilu / ROM: Stock 5.1

Re: Lenovo A536 nejde zapnout

Příspěvek od Papooch » pon 04. črc 2016 16:27:55

Zkusit jinou alternativní ROM nebo stockovou https://androidmtk.com/download-lenovo-stock-rom-models, případně servis, ale počítej s tím, že po tobě nebudou chtít málo; dalším flashováním to určitě nerozbiješ víc, než to je, takže toho bych se nebál. Je možný, že ROM, co jsi flashnul, nebyla přesně pro tvůj model a tak si nerozumí s HW telefonu.

Autor tohoto vlákna
Sallysnik7
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Lenovo A536

Příspěvek od Sallysnik7 » úte 05. črc 2016 11:43:35

Ahoj, díky za radu, zkusím to, ale mě už to ani nefunguje to flashování, kliknu tam na download, poté mám připojit zařízení, já ho připojím a ono to po 10 vteřinách pípne že jsem připojil zařízení, napíše se downloading, pak mi to hodí chybovou hlášku

Papooch
Stálý androiďák
Reputace: 13
Typ mobilu / ROM: Stock 5.1

Příspěvek od Papooch » čtv 07. črc 2016 11:03:03

Welp, pak asi servis, no... Nebo se možná ozve někdo moudřejší, já jsem s radama v koncích,

Vojta_L
Robot
Reputace: 19
Typ mobilu / ROM: Lenovo

Příspěvek od Vojta_L » pát 08. črc 2016 21:31:53

Nejlepší by bylo zařízení reklamovat. V tomto případě by se však jednalo o zpoplatněnou mimozáruční opravu.
Vojtěch Vymětal, Lenovo Ambasador
Poradna Lenovo - http://emea-helpdesk.lenovo.com/cz/cs/
Informace o záruce, kontakty na podporu a servisní střediska - www3.lenovo.com/cz/cs/services-warranty ... cewarranty

Odpovědět

Zpět na „Servisy Ostatní“