POINT OF VIEW Mobii Tegra Tablet 10.1Point of View Mobii

Odpovědět

Massta
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Evo 3D
Rom: 2.3.3

Re: Point of View Mobii

Příspěvek od Massta » úte 08. bře 2011 22:59:19

když jsem to rootnul je možný nainstalovat R8 z tabletu bez PC??

Smartphones - HTC Magic, HTC Wildfire, HTC Wildfire S, HTC Evo 3D

Tablets - Archos 70 IT, RENA 3, POV Mobii tegra, Novo 7 basic

hasanpb
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung S4 a HTC One X
Tablet: Cube U30GT2

Příspěvek od hasanpb » stř 09. bře 2011 9:18:30

peno píše:
hasanpb píše: Jak to mas s marketem, jede ti???
Ja vzdy hned po flahnuti nahravam tu 3ti polozku (App store) odsud http://itablet.freeoda.com/?cid=POV&pid=P10&ver=v1.10 a pak kliknout na Android Forum
Pak v nabidce programu pribude market a funguje bez problemu. Teda nevim jesli nabizi vsechny aplikace nebo je nejak omezeny - nevim jak to poznat. Ale to co jsem potreboval, jsem tam nasel ;-)
Super, ta jdu na to ;)
Diky
HTC One X & Samsung S4 & Cube U30GT2

peno
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC HD + Mivvy Q721 + POV

Příspěvek od peno » stř 09. bře 2011 12:43:26

Massta píše:když jsem to rootnul je možný nainstalovat R8 z tabletu bez PC??
mozna pres nejake ADB over WIFI.

Mozna se mylim, ale nemusi se R8 instalovat na Vega firmware ? A Vega fw ma nastaveno USB jako slave, takze by nemel byt problem ho pripojit k PC.

Massta
Androiďák!

Příspěvek od Massta » stř 09. bře 2011 13:30:25

JJ to má ale zase na něm nefunguje flashka a u POV FW zase funguje flashka ale nefunguje propojení s PC

jelikoš mám teď tu poslední aktualizaci od POV potřeboval bych nějakej přepínač na to USB aby to komunikovalo i s PC
udělal jsem ten root podle toho návodu co jsi nahodil tak jestli teď to půjde ovlivnit (USB) nějakou aplikací :D

hasanpb
Stálý androiďák

Příspěvek od hasanpb » stř 09. bře 2011 13:50:21

Takze skvela zprava:
http://www.fudzilla.com/notebooks/item/ ... -honeycomb

Uz aby to bylo

peno
Nové Androidě

Příspěvek od peno » stř 09. bře 2011 14:33:36

Massta píše:JJ to má ale zase na něm nefunguje flashka a u POV FW zase funguje flashka ale nefunguje propojení s PC

jelikoš mám teď tu poslední aktualizaci od POV potřeboval bych nějakej přepínač na to USB aby to komunikovalo i s PC
udělal jsem ten root podle toho návodu co jsi nahodil tak jestli teď to půjde ovlivnit (USB) nějakou aplikací :D
No ve Vega FW je prepinac modu USB kterej funguje, takze tam se da mod usb prepinat.
Zkousel jsem ten prepinac nainstalovat z APKacka do POV FW a pokud je FW rootnutej tak hodi taky, ale bohuzel po jeho pouziti prestane fungovat WiFi :roll:
Mozna by chtelo napsat autorum toho prepinace jestli by se na to nepodivali, ja ale moc nekamaradim s cinstinou ani anlictinou 8-)

xlukas.cz
Nové Androidě

Příspěvek od xlukas.cz » čtv 10. bře 2011 8:40:24

spachal(e), mas pravdu. ja mam problem s tim, ze nemam v menu tu polozku na vyber :evil:
http://www.youtube.com/watch?v=xry3ER2Rqyk

Massta
Androiďák!

Příspěvek od Massta » čtv 10. bře 2011 13:17:55

hasanpb píše:Takze skvela zprava:
http://www.fudzilla.com/notebooks/item/ ... -honeycomb

Uz aby to bylo

jj už se taky těšim snad se 3.0 vyřešej všechny neduhy jako párování s PC, připojování zařízení přez USB apod....
:yes:

spachal
Robot
Reputace: 29
Typ mobilu / ROM: signature
Twitter: @spachal
Tablet: Samsung TAB S2
Rom: stock
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od spachal » čtv 10. bře 2011 17:04:26

No, jeste si asi pockame .. Osobne tipuji, ze to bude spise ke konci mesice, nez na zacatku a navic alespon ja jeste nejakou dobu pockam a necham testovat ostatni majitele POV/Vega :] .. Ale je mozne, ze z XDA uz nejaka verze vypadne vyrazne drive. No, tesim se, to rozhrani je opravdu vynikajici.
HW: Xiaomi MI 11 pro
tablet: Samsung TAB S2; wearables: Amazfit GTS / COR / MI Band 2 / Sony SWR50 / SWR10.

Pres soukrome zpravy NIC tykajiciho se androidu neresim!!

Massta
Androiďák!

Příspěvek od Massta » čtv 10. bře 2011 20:55:54

no co se týče novinek na XDA tak to taky nevypadá nejlíp asi až konec dubna možná začátek května škoda, že neumim portovat rád bych se do toho zapojil a urychloval :lol:

Massta
Androiďák!

Příspěvek od Massta » čtv 10. bře 2011 20:57:17

jinak dneska na stánkách POV nahodili všechny verze co vydali pro mobiiho tak můžete sosat kdo by chtěl :D

http://downloads.pointofview-online.com ... 20upgrade/

Massta
Androiďák!

Příspěvek od Massta » stř 16. bře 2011 8:22:52

hekkit
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Oneplus One

Příspěvek od hekkit » stř 16. bře 2011 19:41:17

peno píše:ROOT u originalniho 1.10 POV firmware

Tak se mi konecne povedlo rozchodit na POV vse co jsem chtel.
Puvodni myslenka byla rootnout originalni POV FW a rozchodit Samba server bez toho abych musel nahravat R8, u ktere se mi zdalo, ze ma trochu problemy u zarizeni s integrovanym 3G a GPS.

Tady je muj zkraceny postup:
1) upgrade na FW 1.10 http://downloads.pointofview-online.com ... 20upgrade/
2) prepnuti usb v nastaveni na debug mode - TOTO JE NUTNE BEZ TOHO NEJDE UDELAT ROOT
3) instalace com.modaco.visionaryplus.r14.apk http://www.advisor-soft.com/download/visionaryplus.rar
4) spustit nainstalovane VISIONary+
5) pouzit volbuTemproot now
6) pouzit volbu Attempt Permroot now
7) a po restartu je hotovo

ahoj mam jen malinky dotaz jak mam v nastavení přepnout to usb do debug mode nikde to tam nemohu najít dekuji za radu

peno
Nové Androidě

Příspěvek od peno » stř 16. bře 2011 19:58:26

hekkit píše: ahoj mam jen malinky dotaz jak mam v nastavení přepnout to usb do debug mode nikde to tam nemohu najít dekuji za radu
NASTAVENI --> Aplikace --> Vyvoj -->Ladeni USB

hekkit
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Oneplus One

Příspěvek od hekkit » stř 16. bře 2011 21:12:48

peno píše:
hekkit píše: ahoj mam jen malinky dotaz jak mam v nastavení přepnout to usb do debug mode nikde to tam nemohu najít dekuji za radu
NASTAVENI --> Aplikace --> Vyvoj -->Ladeni USB
je diky moc jsem teda lojza lívanec .

hasanpb
Stálý androiďák

Příspěvek od hasanpb » čtv 17. bře 2011 14:34:37

Muzete mi nekdo prosim doporucit widget, ktery umi zapnout GSM/3G modul??? Po zapnuti tabletu musim porad rucne nastavovat zapnuti GSM/3G modul a hrozne me to stve. Par jsem jich zkousel, ale ani jeden neumi zapnout modul, vsechny jenom zapinaji/vypinaji mobilni data. Diky moc.

peno
Nové Androidě

Příspěvek od peno » čtv 17. bře 2011 17:39:10

hasanpb píše:Muzete mi nekdo prosim doporucit widget, ktery umi zapnout GSM/3G modul??? Po zapnuti tabletu musim porad rucne nastavovat zapnuti GSM/3G modul a hrozne me to stve. Par jsem jich zkousel, ale ani jeden neumi zapnout modul, vsechny jenom zapinaji/vypinaji mobilni data. Diky moc.
Pouzivam 2G-3G OnOff od curvefish , ale ten te po kliku stejne jenom hodi do nastaveni na stranku se zapinanim 3G modulu

xlukas.cz
Nové Androidě

Příspěvek od xlukas.cz » pát 18. bře 2011 7:56:12

xlukas.cz píše:nenasel by se nekdo z prahy nebo blizkeho okoli, kdo by se na ten muj "tablet" po sw strance podival?
poptavka porad plati. okolim sem myslel tak okruh 100 km, pripadne nekdo od brna pres breclav po zlin?

Sidenius
Nové Androidě

Příspěvek od Sidenius » sob 19. bře 2011 13:16:43

Dobrý den,
jsem pomerně nešťastný, včera jsem si pořídil pov tegra. mám neskutečné problémy s android marketem, a to jednoduché, vůbec ho v tabletu nemá. dle mě se proti mě spiknul celý android svět. otázka zní jednoduše. funguje někomu od cca včerejšího večera tato adresa?
http://itablet.freeoda.com/?cid=POV&pid=P10&ver=v1.10

mě to pokaždé vyhodí nějakou nesmyslnou chybu

díky za info

spachal
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od spachal » sob 19. bře 2011 17:43:57

Nenechame zde preci lidi nestastne, ze :], takze:
- uvedeny web nejede, error403 (docasne nedostupny)
- firmware pro POV ve verzi 1.10 je zde: http://downloads.pointofview-online.com ... 20upgrade/
- z meho pohledu nejsnazsi cesta k Marketu v tabletu je Pauluv R8 mod, sice uz trochu starsi, ale je uzitecny i v jinych vecech: http://android.modaco.com/content/adven ... e-kitchen/
tablet: Samsung TAB S2; wearables: Amazfit GTS / COR / MI Band 2 / Sony SWR50 / SWR10.

Sidenius
Nové Androidě

Příspěvek od Sidenius » sob 19. bře 2011 18:48:36

děkuji moc za bryskní odpověĎ, upgrade už mám, normálně jsem si ho stáhl ze stránek výrobce (ty naštěstí alespoň fungují) takže nevím proč bych měl využít jiný. co se týče R8, zatím do androidu terpve pronikám, takže uplně nevím k čemu to je dobré. Ale bohatě by mi stačilo přijít na to jak do tabletu dostat ten android market. (nemám 3g verzi, tudíš nemám spárováno s účtem google a nemám zástupce tohoto marketu v aplikacích.)
Ale vážím si toho že mi takto někdo poradil (i když z větší poloviny to co vím, tedy stránky nejdou a pro instalaci a rozchození android marketu musím složitě řešit poměrně sofistikovanou věc R8 keré ani moc nerozumím.. ) .)

díky moc

Sidenius
Nové Androidě

Příspěvek od Sidenius » ned 20. bře 2011 5:29:55

uff... nevím co dodat. snad jen že po 11ti hodinovém pronikání do androidu mohu s klidným svědomím říct že základní problematiku mám v malíčku. vím co je Vega firmware jaký je rozdíl mezi originálním pov a jak rozchodit android market.
to co se všude píše jak výrobce uvádí jak na to, bohužel nefunguje. vyhrabal jsem na netu návod odjinud a vše chodí skvěle. myslím že pokud si někdo koupi tenhle tablet tak na ten problém určitě narazí, takže přikládám zde
What you need to do to get the Market working

Download a zip file called market_update0.zip from http://itablet.freeoda.com (TYTO STRÁNKY PRÁVĚ NEFUNGUJÍ, ALE DÁ SE STÁHNOUT ODSUD http://dl.dropbox.com/u/5321751/downloa ... pdate0.zip ), this is the same link the AppDownload application will open. The Android Forum tab contains a link to the market update, this will open an anoying site that requires you to wait for 60secs for the file to download. I`ve uploaded the file to my DropBox account you can download it here directly.

I copied the zip file to a MicroSD card and inserted the SD card into the tablet. Make sure NOT to extract the files and install the .apk files manually, this wont work. It is also not necessary to root the device! Just put the downloaded zip on the MicroSD card.

Once the ZIP is on the MicroSD card and the card is inserted into the table, go the to the device Settings and then select to the Software Tool. Select the Software Update option and point to the market_update0.zip file. The device will now reboot and apply the software update. After the reboot you have a working Market.

Market Fix
I have already installed most of the apps I know from my Android Phone. On a side note, not all the apps are compatible with the tablet resolution, I also noticed that some apps are not available in the store. This will get you most missing apps from the market, except some “protect market apps”

Setting–>Manage Applications–>All–>Market (Clear Cache then ‘Force Stop’ — DO NOT clear data)
Setting–>Manage Applications–>All–>Google Services Framework (Clear data then ‘Force Stop’)

REBOOT again

Giacomo
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P6 - 4.2.2 original ROM B104
Tablet: Asus HD7 ME173X

Příspěvek od Giacomo » pon 28. bře 2011 18:10:58

Prosím rozjedu na tomto tabletu i 3D aplikace a hry, například Raging Thunder a tak dáleYYY Nemohu to nikde najít. Předpokládám, že ano, ale nechám to na Vás, odbornících. A bude to běhat plynule nebo to bude snímkovat jako kráva a nebude to hratelné stejně jako na Flytouch 2...Díky..

spachal
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od spachal » úte 29. bře 2011 19:32:55

POV je zalozeny na chipsetu Tegra2 (http://cs.wikipedia.org/wiki/Nvidia_Tegra), takze vykon ve 3D je v podstate srovnatelny s jakymkoliv jinym tabletem, ktery obsahuje stejny chipset. S flytouch2 se to da tezko srovnavat, v tomto tabletu je zcela jiny procesor a chybi 3D akcelerace, dalo by se rici, ze flytouch2 opravdu neni pro 3D hry vhodny ..

Nejlepe asi zkouknout nejaka videa treba zde: http://www.youtube.com/results?search_q ... games&aq=f

Giacomo
Stálý androiďák

Příspěvek od Giacomo » stř 30. bře 2011 18:12:47

spachal píše:POV je zalozeny na chipsetu Tegra2 (http://cs.wikipedia.org/wiki/Nvidia_Tegra), takze vykon ve 3D je v podstate srovnatelny s jakymkoliv jinym tabletem, ktery obsahuje stejny chipset. S flytouch2 se to da tezko srovnavat, v tomto tabletu je zcela jiny procesor a chybi 3D akcelerace, dalo by se rici, ze flytouch2 opravdu neni pro 3D hry vhodny ..

Nejlepe asi zkouknout nejaka videa treba zde: http://www.youtube.com/results?search_q ... games&aq=f
Děkuju. Je na cestě. První android přístroj, který kdy budu držet v rukou by se dalo říct..:-D Kromě takové okoukávačky v obchodě atd..:-D Takže se připravte, že až dorazí, bude to tu zaplněno všemožnými dotazy a budete si myslet, že jsem absolutní blb.

spachal
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od spachal » stř 30. bře 2011 20:37:12

Gratuluji k vyberu :]. A neni hloupych dotazu, jsou jen blbe odpovedi ;] ..

hasanpb
Stálý androiďák

Příspěvek od hasanpb » čtv 31. bře 2011 8:24:34

Taky gratuluji.

Jedine co me na tomto pristroji zklamalo jsou pozorovaci uhly :(

Jinak pokud mas verzi bez 3G a GPS doporucuji tuhle ROM:
http://android.modaco.com/content/adven ... om-gojimi/

Obsahuje market a vsechno dulezite (USB HOST/SLAVE atd.) a hlavne je svizna ;)

Giacomo
Stálý androiďák

Příspěvek od Giacomo » sob 02. dub 2011 13:39:47

Tak v pátek dorazil. Je to vše OK, akorát mi nefunguje ta položka AppDownload, chová se jako by nebyl zaplacený webhosting, kde by měl být market ke stažení i flash. Můžete mi někdo poradit, jak to udělat, abych si to mohl nainstalovat přímo z internetu do tabletu bez pomoci PC, pokud to jde. A mám druhý, důležitější dotaz. Připojím se na stránku market.android.com, což by měl být ofi market na síti, ale když dám stahovat nějakou položku, napíše mi to, že nemám s účtem google spojenou žádnou android jednotku...Prosím poraďte. Děkuji. ...Díky moc. PS: říkal jsem že budu mít beztak stupidní dotazy, ale nemůžuktomu nic najít, omlouvám se, klidně si do mě rýpněte, ale prosím o radu. ;-)

hasanpb
Stálý androiďák

Příspěvek od hasanpb » pon 04. dub 2011 11:26:40

TunerZ píše:Tak v pátek dorazil. Je to vše OK, akorát mi nefunguje ta položka AppDownload, chová se jako by nebyl zaplacený webhosting, kde by měl být market ke stažení i flash. Můžete mi někdo poradit, jak to udělat, abych si to mohl nainstalovat přímo z internetu do tabletu bez pomoci PC, pokud to jde. A mám druhý, důležitější dotaz. Připojím se na stránku market.android.com, což by měl být ofi market na síti, ale když dám stahovat nějakou položku, napíše mi to, že nemám s účtem google spojenou žádnou android jednotku...Prosím poraďte. Děkuji. ...Díky moc. PS: říkal jsem že budu mít beztak stupidní dotazy, ale nemůžuktomu nic najít, omlouvám se, klidně si do mě rýpněte, ale prosím o radu. ;-)
Vitej,
pokud ti jde jen o market a jeste nejake drobnosti bez toho aby jsi instaloval novou ROMku, tak se mrkni sem http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=931337, staci jednoduse stahnout ZIP, ulozit na SD a pak pres Software Update (v Nastaveni) nahrat. Market pak frci jak ma.

Giacomo
Stálý androiďák

Příspěvek od Giacomo » pon 04. dub 2011 14:37:20

hasanpb píše:
TunerZ píše:Tak v pátek dorazil. Je to vše OK, akorát mi nefunguje ta položka AppDownload, chová se jako by nebyl zaplacený webhosting, kde by měl být market ke stažení i flash. Můžete mi někdo poradit, jak to udělat, abych si to mohl nainstalovat přímo z internetu do tabletu bez pomoci PC, pokud to jde. A mám druhý, důležitější dotaz. Připojím se na stránku market.android.com, což by měl být ofi market na síti, ale když dám stahovat nějakou položku, napíše mi to, že nemám s účtem google spojenou žádnou android jednotku...Prosím poraďte. Děkuji. ...Díky moc. PS: říkal jsem že budu mít beztak stupidní dotazy, ale nemůžuktomu nic najít, omlouvám se, klidně si do mě rýpněte, ale prosím o radu. ;-)
Vitej,
pokud ti jde jen o market a jeste nejake drobnosti bez toho aby jsi instaloval novou ROMku, tak se mrkni sem http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=931337, staci jednoduse stahnout ZIP, ulozit na SD a pak pres Software Update (v Nastaveni) nahrat. Market pak frci jak ma.

Díky za radu. Je zde ale další problém, který nevím jak řešit, a to takový, že se tablet připojí k wifi síti (heslovaná u mě doma), tak píše, že je připojen, ale prohlížeč se tváří, jako že ne a stránku nezobrazí. ( na neheslovanou se připojil bez problémů) jedno pomohlo vypnout/zapnout, ale ted už to nepomáhá a uvažoval jsem tedy, jestli by pomohlo přehrání SW, jaký by byl nejvhodnější a v neposlední řadě, zda někde existuje funkční návod v ČJ. Děkuji.

Odpovědět

Zpět na „POINT OF VIEW Mobii Tegra Tablet 10.1“