reklamacia VSP Data

Pravidla fóra
Pro tuto sekci platí jedno extra důležité pravidlo: Neobjektivní a nepodložené informace jsou vždy oceněna varováním ;)
Odpovědět
Hope
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC One X

reklamacia VSP Data

Příspěvek od Hope » pát 16. bře 2012 0:00:56

Ahojte,
pred par dnami som si na mojom Eve nasiel v pravom dolnom rohu pod displejom jedno male zrnko prachu a kedze toto sa da reklamovat , chce by som to poslat priamo zo Slovenska do VSP data, kedze takto to bude rychlejsie , ako keby som to vybavoval cez predajnu Electroworld, kde som telefon kupil. Ide mi o to , aby mi vymenili displej lebo niesom tiez spokojny so zobrazenim bielej farby , kedy pri urcitych podmienkach najma za nizkeho okoliteho osvetlenia je biela vyslovene do zlta az maslova a je to badatelne ale aj ten prach ma trapi. Kedze nemam s reklamaciami ziadne skusenosti tak by som sa Vas opytat na par otazok. Viem, ze by som im mohol aj zavolat , ale bolo by to pre mna dost drahe zo Slovenska. K tym otazkam...
1. telefon mam poslat komplet v dodavanej krabici aj s prislusenstvom a zarucnym listom?
2. krabicu staci zabalit do baliaceho papiera a poslat ako balik 1. triedy a radsej si ho dat aj poistit?
3. mam to poslat na tuto adresu ? ...VSP DATA a.s.
Service Park
Průmyslová 1181
391 02 Sezimovo Ústí II
4. do zasielky mam pridat este nejaky list kde konkretne popisem zavadu a ako sa prejavila plus moj mail a kontgaktne udaje?
5. co sa tyka postovneho asi cestu do Ceska mi nepreplatia ale budem musiet zaplatit aj cestu naspat na Slovensko?
6.Vyreklamovany vyrobok mi poslu naspat na danu adresu z ktorej som ho posielal?
7. priblizne v akej dobe mozem ocakavat vyrobok spat a ako sa dozviem ci moju reklamaciu prijali?

Ked to uz niekde bolo rozoberane tak sa vopred ospravedlnujem a dakujem za Vase odpovede....
Samsung Spica - Froyo 2.2 CyanogenMod 6.1.1 Spica alpha8.1, Gingerbread theme ...Huawei Sonic.... HTC Evo 3D.....HTC One X

David1982
Robot
Reputace: 15
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 7
Tablet: Nexus 7 (2012)

Re: reklamacia VSP Data

Příspěvek od David1982 » pát 16. bře 2012 0:10:51

Jacho ti poradí :-), ale myslím si, že svoz reklamací platí i pro Slovensko. Tedy zavoláš, nebo napíšeš do vsp, kde jim řekneš, co tě trápí. Vsp zaeviduje tvůj požadavek a objedná svoz zařízení pžes dopravce (neplatíš nic). Dopravce přijede, vyzvedne od tebe balíček a odveze ho do vsp. Po opravě ti ho zase doveze. Co se týká zabalení, tak já dávám telefon do origoš krabice a tu krabici dám do další vystlané krabice. Přiložím dokument s důvodem reklamace, záručák a kopii faktury. To je vše.

@telefon    

Rypi
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: LG G2

Příspěvek od Rypi » pát 16. bře 2012 0:13:43

Dobrý den,
adresa je správná. Mobil mi zde vždy opravili do 5 dnů. Zkuste jim napsat email na gsmservis@vspdata.cz
Jsou celkem ochotni :)
LG G2 | rooted and DPI changed

dvzd
Kyborg
Reputace: 31
Typ mobilu / ROM: JY-S2

Příspěvek od dvzd » pát 16. bře 2012 3:52:02

Já si myslím, že by ti ho takovém obchodě jako je Electroworld možná i vyměnili za nový a bez čekání.

Woody
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC EVO 3D

Příspěvek od Woody » pát 16. bře 2012 7:05:56

Já napsal do VSP data, ať si pošlou kuryra pro telefon, mají na to přímo na stránkach odkaz.
Do balíčku jsem na papír popsal závadu a s kopii učtenky a zar. listem zabalil do papíru. Adresu jsem nevypisoval! Kurýr si přiveze předtištěný štítek, který nalepí na balík a je hotovo. Pak už mužeš sledovat zásilku kde se nachází a po té i v VSP jak postupuje tvoje reklamace.

radegast
Moderátor
Reputace: 23
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X 7-1-1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radegast » pát 16. bře 2012 7:49:27

jj, taky jsem teď řešil reklamaci. Desire.
Po pár emailech kdy jsem si ze začátku pouze chtěl ověřit jestli se na danou vadu vztahuje záruka (počítač nevidí telefon při aktualizaci fw, kdy je tlf v bootlaoderu) a ošoupané dvoutlačítko "Zpět-Hledat" to vzalo rychlý spád. VELMI!! rychlý spád.
Odesláno v úterý dopoledne spolu s fakturou a popisem závady, ve středu telefon dorazil do VSP, kdy byl taky okamžitě přijat a zaveden do systému, ve čtvrtek opravován a taky odeslán zpět.
Nevím jak servisní technik došel závadám, které uvedl do "Inforamce o zakázce", páč o samovolném vypnutí nebo vadném dotyk. panelu jsem nepísnul ani slůvkem.
Nicméně závadu odstranil použitím nového bezelu (tu nevím co to je), nového dotyk. panelu, nového LCD a nové základní desky.
Řekl bych, že mám opět nový telefon :D
Dnes telefon putuje zpátky ke mně. A tu je průser :( , bo cestu tam a pobyt tam jsem mohl sledovat skoro on-line, kdežto od včerejšího večera už nevím kde telefon je a co se s ním děje :lol:
Takže dnes netrpělivě čekám na telefon od DPD .
Sony Xperia SP, SDHC 32 GB, Sygic GPS Navigation (Aura)
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI

Hope
Stálý androiďák

Příspěvek od Hope » pát 16. bře 2012 10:13:37

lenze ja byvam na Slovensku a neviem, ci podobny postup vyzdvihnutia kurierom aplikujem VSP data na Slovensku.V kazdom pripade som im poslal mail, uvidim ako rychlo budu reagovat....
Samsung Spica - Froyo 2.2 CyanogenMod 6.1.1 Spica alpha8.1, Gingerbread theme ...Huawei Sonic.... HTC Evo 3D.....HTC One X

unavix
Kyborg
Reputace: 143
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3T 128GB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od unavix » pát 16. bře 2012 10:24:41

Optej se mailem. Systém vyzvednutí zásilky by ale měj být stejný jako v čr.Ale raději si to ověř.
Prodám kryty a temperovaná skla pro Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE 152mm // Xiaomi Mi Max
peprmint.eu - to nejlepší z číny - Denně nové informace - telefony, tablety, sportovní kamery, TV Boxy, projektory, příslušenství a další

radegast
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radegast » pát 16. bře 2012 23:21:33

Takže doplním:
Telefon byl doma ještě dopoledne.
Telefon je v podtstatě úplně nový. Původní zůstal pouze zadní kryt a kostra telefonu na které je mezi jinými nalepená nálepka s IMEI a dalšími čísly. Páč je vidět jak je přelepená ta původní.
A jelikož se mi před časem dostal do ruky nový zadní kryt, tak teď mám v podstatě nový přístroj :)
Tak tomuhle říkám SERVIS :yes:

dufko
Droid
Reputace: 34
Typ mobilu / ROM: sony xperia z3
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi2s 32 gb
Tablet: cube u9gt5
Tablet 2 / ROM: asus media pad 7

Re: Re: reklamacia VSP Data

Příspěvek od dufko » pát 16. bře 2012 23:39:19

Hope píše:lenze ja byvam na Slovensku a neviem, ci podobny postup vyzdvihnutia kurierom aplikujem VSP data na Slovensku.V kazdom pripade som im poslal mail, uvidim ako rychlo budu reagovat....
Pozrel si si vôbec ich stránku???
Je tam napísané, že ten kuriér funguje aj na slovensku plus presný popis ako reklamovať!

CarlosL
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia S

Příspěvek od CarlosL » sob 17. bře 2012 12:12:29

Bacha s tím jedním zrnkem.. Mě neuznali reklamaci, že jedno zrnko je málo a nebrání užívání přístroje..

patres23
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S3
Tablet: Nexus 7
Rom: stock

Příspěvek od patres23 » sob 17. bře 2012 12:44:32

Ja tiež rozmýšľam nad reklamaciou, bo ja tých zrniek tak mám viacej. Na ľavej strane mi nedolieha displej ku kraju mobil, tým sa tam vytvára medzierka do ktorej sa dostáva prach. Už ho mám dva mesiace a začína mi to tam vadiť, lebo čím dlhšie ho budem mať, tým viac sa tam ten prach bude usadzovat.

Hope
Stálý androiďák

Příspěvek od Hope » sob 17. bře 2012 20:14:35

no prave som si nasiel dalsie zrnko cca v strede displeja, takze asi budu pribudat co ma stve....tak to dam reklamovat...este otazka pre tych, ktorym uznali reklamaciu pre prach a vymenili displej....po tomto uz nepozorujete prach pod nim?.....

David1982
Robot

Příspěvek od David1982 » sob 17. bře 2012 21:16:44

Mi měnili displej, že prý tam technik našel prach. Ještě před reklamací vypínacího tlačítka jsem na displej čuměl a nic jsem tam neviděl a nic nevidím ani po výměně.

@telefon    

dvzd
Kyborg
Reputace: 31
Typ mobilu / ROM: JY-S2

Příspěvek od dvzd » ned 18. bře 2012 2:45:53

Také tam žádný prach nevidím. Jakým způsobem je ten prach zpozorovatelný? Při vypnutém displeji? Nebo při zapnutém displeji a určité barvě? To by pak ale mohl být spíše mrtvý pixel ne?

radegast
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radegast » ned 18. bře 2012 8:50:36

Nejvíc při vypnutém displeji a na sluníčku.
David1982 píše:Mi měnili displej, že prý tam technik našel prach. Ještě před reklamací vypínacího tlačítka jsem na displej čuměl a nic jsem tam neviděl a nic nevidím ani po výměně.
V mém případě si myslím, že si to technik "vymyslel" v dobrém slova smyslu ;) .
Páč jednak jsem do popisu závad nenapsal ani jednu závadu na které přišel technik a ani se mi nikdy žádné takové neprojevily.
Vyměnil vše co šlo, dle rčení "když tak už".
Jelikož mi záruka končí zhruba z tři týdny, tak to prostě vzal z gruntu "jednou vodou načisto" a mám zase nový přístroj.
Paráda!

CarlosL
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia S

Příspěvek od CarlosL » pon 19. bře 2012 8:58:35

Hope » Právě že jsem reklamoval: Poprvé, prach byl viditelný a bylo ho dost.. Reklamaci uznali a vyměnili displej. Vrátil se z reklamace a našel jsem jedno zrnko na pravé straně u bočních tlačítek. Odeslal jsem zpátky a volal technik, že je tam jedno zrnko a musí být minimálně tři. Napsal jsem na HTC podporu a tam mi sdělili, že neexistuje limit pro zrnka prachu a že mi telefon v servisu musí opravit. Tak jsem psal na VSP a přiložil e-mail od HTC. Z VSP mi na tento e-mail nikdo nereagoval, ale za cca tři hodiny mi napsali z HTC podpory znovu, že zjišťoval mojí reklamaci a jedno zrnko není důvod pro reklamaci a že nebrání v užívání přístroje. Zkrátka se s VSP domluvili, aby VSP dokázalo svojí pravdu.. Tak mi přišel telefon s plnou parádou zpátky neopravený a čekám, až se mi tam objeví prachu víc a maže zase zpátky.. Ten technik z VSP ještě kecal něco že už se víc prachu neobjeví, ale mě už ty kecy nezajímali a dál jsem se s ním nevybavoval.. HTC už mě pěkně s..e, protože to už je třetí telefon s prachem. Nejvíc mě dostalo, že jsem koupil EVO za 11500,- měsíc před zlevněním a ještě s prachem. Nejradši bych s ním třísknul do zdi a koupil něco jinýho..

Traged
Kyborg
Reputace: 38
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 4 MTK
Mobil 2 / ROM: Honor 6x
Twitter: tragedcze
Tablet: Lenovo Tab 3 7 16gb LTE ZA130286CZ

Příspěvek od Traged » pon 19. bře 2012 11:08:09

co by za to daly děti v Africe :lol: :lol: :lol:
10 a vše bez androidu a pak to přišlo>845>Wildfire>Desire>DesireS>SGA>SGW>E3D>
DHD>O2X>ZBLD>SG1>SG2>SG3>SG4>GNexus>G2>967s>N5>Note1>Note2>G3>E2105>M8>Z3>H5X>6012D>
i9506>N6>ONEx>HD2>RN4>H6X předchozí nemám a většinu umím opravit :)

Albi83
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Lenovo S750
Tablet: HP ElitePad 900

Příspěvek od Albi83 » ned 25. bře 2012 19:42:34

Tak dnes při tom krásném počasí jsem zjistil, že mám pod displejem také prach. Viditelný nejvíce právě na sluníčku a při vypnutém displeji. A není jej málo. Budu tedy telefon v nejbližší době také reklamovat. Jen by mě zajímalo, vy co jste reklamovali telefon kvůli prachu, řešili jste root, atd? Nebo jste telefon poslali v takovém stavu, v jakém je? Prach nemá se software nic společného, ale vysvětlujte to VSP.

Hope
Stálý androiďák

Příspěvek od Hope » ned 25. bře 2012 21:27:53

no ja som ani root nemal a ani odomknuty bootloader, cize som to neriesil a poslal som ho v povodnom stave. Mal som ale problem s vkladanim sim karty, ktory sa ale neprejavil u nich a tak mi povedali, ze prehraju sw. A tu by uz nastal asi problem keby som mal root.

radegast
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radegast » pon 26. bře 2012 11:01:00

Kámoš odesílal Desire s odemčeným bootloaderem, s tím že se na to prvně ptal a odpověděli mu, že tím pádem má záruku na vše krom základní desky.

Traged
Kyborg
Reputace: 38
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 4 MTK
Mobil 2 / ROM: Honor 6x
Twitter: tragedcze
Tablet: Lenovo Tab 3 7 16gb LTE ZA130286CZ

Příspěvek od Traged » pon 26. bře 2012 11:47:28

neřeš to, zamkni to a uveď do původního (továrního) stavu. Vyhneš se komplikacím.
Stejně ti ho dají do továrního nastavení...
10 a vše bez androidu a pak to přišlo>845>Wildfire>Desire>DesireS>SGA>SGW>E3D>
DHD>O2X>ZBLD>SG1>SG2>SG3>SG4>GNexus>G2>967s>N5>Note1>Note2>G3>E2105>M8>Z3>H5X>6012D>
i9506>N6>ONEx>HD2>RN4>H6X předchozí nemám a většinu umím opravit :)

celeron
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: ThL W8
Rom: GM2

Příspěvek od celeron » pon 02. dub 2012 14:57:51

Zdravím, chci se jen zaptat vás co ste reklamovali kvůli prachu, Zda se vám nezačal po výměně dispeje objevovat prach znova? Mám Evičku měsíc a budu muset do VSP. Jen mně zajímá jestli je to vada konkrétní série displejů, nebo všech? Díky za odpovědi

David1982
Robot

Příspěvek od David1982 » pon 02. dub 2012 15:07:39

Já jsem tam prach neviděl ani před výměnou (reklamoval jsen power tlačítko a zjistili prach pod disp.) a nevidím jej ani po výměně. Zřejmě na to ve vsp čučí pod mikroskopem :-)

Sent from my HTC Sensation    

sinco
Droid
Typ mobilu / ROM: LG G3-32GB EU Titan- android V30j
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S7, ofic. rom
Tablet: Ferguson S3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sinco » pon 02. dub 2012 17:27:35

To David1982

Power tlacitko me taky zlobi. Ne ze by nefungovalo ale jeho zdvih je nepatrny. Obcas se mi stane ze prstem musim vyvinout vetsi tlak na zapnuti. Idealne k tomu pouzit i nehet. To stejny tlacitka hlasitosti. Nepatrny zdvih. Onehda jsem zakoupil silikonovy obal na zada. A s nim ty tlacitka funguji paradne. Jenze mam obal na opasek a telefon stim obalem se mi tezko vleze do toho pouzdra. Rekl bych ze ty tlacitka fungujou takhle od zacatku. Take jeden z mich prvnich dotazu zde na na foru byli na tlacitka. Asi skocim nekam na prodejnu si to osahat. Jenze v hodne kseftech jsou makety. Tak budu muset otravovat obsluhu. Uz vidim ty otraveny ksichty. Dneska natrefit na prodavace je umeni. Vsude jsou jen podavaci. Taky za ty love, kdo by to delal. Dik.
hodinky: Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé.

David1982
Robot

Příspěvek od David1982 » pon 02. dub 2012 18:20:34

Nafoť to a pošli dotaz do vsp. Na 90% ti napíšou, aby jsi jim to poslal. Já mám zdvih parádní.

junglist
Androiďák!
Reputace: 5
Typ mobilu / ROM: LG G2 32GB cz
Rom: Stock V30b-OPEN-COM

Příspěvek od junglist » pon 02. dub 2012 19:29:55

taky s mackanim tlacitek nemam problem..

Nazghul
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC EVO 3D
Twitter: TomasHelcl
Rom: Stock

Příspěvek od Nazghul » pát 13. dub 2012 19:42:12

Může někdo prozradit zkušenost ohledně reklamace telefonu kvůli prachu pod dotykovou vrstvou displeje, jestli se problém projevil znovu po opravě? Tak nějak váhám, jestli kvůli pár zrnkům, které jsou vidět jen přímo na slunci, telefon obětovat minimálně na týden. Každopádně je to výpras! :-(

Jacho
Moderátor
Reputace: 44
Typ mobilu / ROM: HTC One M8 Gun Metal Grey
Rom: VIPER
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jacho » ned 15. dub 2012 15:58:01

Ja som reklamoval kvoli bricku, prachu, vadnym pixelom, velmi zapustenym tlacidlam ako power tak aj volume a vrzgajucemu krytu, tak uvidim, telefon sa prave opravuje tak este neviem vysledok
Ak mi chceš poďakovať klikni na palec hore pod príspevkom :palec:
OPRAVA HTC NA ĎIAĽKU - Fleshing, UNLOCK, Repair boot, Debrand, LOCKED Warranty
Nováčkovia používajte tlačidlo HĽADAŤ a pozrite sa na AndroidWIKI

007ToMMaS
Robot
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy SII 16Gb
Mobil 2 / ROM: Sony Z3 Copper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 007ToMMaS » úte 17. dub 2012 21:15:22

nechcem zakladať novú tému tak sa chcem opýtať mám HTC desire S zakúpený v T-mobile kúpil som ho z druhej ruky záruka je platná zoberú mi ho do VSP data? tak isto mám prach na displeji a nieje ho tam málo...
Samsung Galaxy SII 16Gb :)

Odpovědět

Zpět na „Servisy HTC“