Lenovo S820 - Obecná diskuzeLenovo S820t+ FAKE!!!+ROM na Needrom

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
HanzeST
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: THL W8s

Lenovo S820t+ FAKE!!!+ROM na Needrom

Příspěvek od HanzeST » pon 28. črc 2014 18:02:43

Zdravím,žena nevědomá problémů kolem šméček na Aliexpresu,mě dnes objednala toto :
http://www.aliexpress.com/item/Original ... 43086.html

Takže jsem přišel domů,ona celá rozjásaná že má pro mě " dobrej " mobil,neb můj Samsung S8000 Jet je téměř před smrtí( a má na to nárok po těch letech služby)í a její THL W8s se má kupodivu po všech těch peripetiích co jsem psal v sekci u THL W8,pořád čile k životu.No koukám na to.... Ok,takže první dojmy vcelku kladné-první Lenovo,co se mě na oko líbí.A koukám že to má mít 2GB RAM... Super... Jo a osmijádro jo???? Mazééééééc.

A pak sprcha... cena mluví za vše-i když je v " akci ".Jsem zvědav kdy se ten " přístroj " dostaví i s pozdravem o zaplacení DPH-clo snad né.když to není 150USD :D

Nemáte tuhle hračku náhodou už někdo v merku či na cestě???Popřípadě i doma???

Na ofiko stránkách Lenova,jsem tedy " New model S820t+ " nějak nenašel,takže čekám,co přijde za bazmek... Chápu manžu... Vrčím jak starej pes,že ten můj "děda " už nechce ráno vstávat a přes den ani moc pracovat,ale pokukoval jsem po Iocean X8 nebo Xiaomi Mi3,takovej mazlík přesně pro mě,no ale jelikož musím dělat při výplatě doma stojku a kasu drží žena,tak nakoupila po česku.... Levně a v akci :clap: :clap: :clap:

Až ta radost přijde,rád se podělím o dojmy... Teda pokud mě někdo nepředběhne... Tuším za ty prachy tak čtyřjádro na 1.2GHz-pokud né dvoujádro a 1GB RAM,což za ty prachy ujde,ale to nic neřeší,že když se něco pokaká a budu muset flashovat,tak jsem zvědav,kde budu honit romku... Stejnej problém jak před dvěma lety s tabletem z Aukra.... Stáhnul jsem snad 26GB ROMek z různých zdrojů,no a nešlapala ani jedna...Ale nakonec jsem úpravou INI souboru a přepsáním v HEXáku dal vše do pořádku,Takže držte mě pěsti a pls... nesmějte se :facepalm: :

Rád si přečtu pár povzbudivých slov o tom,že to nebude snad tak hrozný :D .... Když už nic jinýho,tak nevypadá tak děsně ;) a třeba manžu naočkuju,že bude mít avangardní doplněk svého já v tomto novém telefonu a já " zdědím " THL W8s.....
Naposledy upravil(a) HanzeST dne sob 29. lis 2014 10:46:52, celkem upraveno 1 x.

POSIX
Robot
Reputace: 17
Typ mobilu / ROM: Redmi 2
Rom: MIUI

Re: Lenovo S820t+ : OCTA Core ,Android 4.4,2GB RAM 8GB ROM IPS

Příspěvek od POSIX » pon 28. črc 2014 18:30:48

Přijde ti něco podobného jako nedávné Lenovo a850+
Stejně nechápu jak někdo může koupit osmijádro s 2 GB RAM za cenu, co se prodávají mobily se zlomkovou výbavou..

→Mobil←

Autor tohoto vlákna
HanzeST
Nové Androidě

Příspěvek od HanzeST » pon 28. črc 2014 20:19:45

Pokud by jsi četl pozorně,tak by ti neušlo,že onen " bazmek " jsem nekupoval já,ale manželka.... Prostě ženská... Koukala na vzhled a ostaní jí nic moc neříká... Já chtěl Xiaomi Mi3 nebo Iocean X8.Ona měla radost jak dobře nakoupila a já už oprašuju účet na Aukru s vidinou brzkého prodeje.Takovouhle " hračku " bych koupil jako záložní foun,nikoliv coby pracanta v terénu.No pokud přijde dvoujádro s 1GB RAM,tak má kluk potencionálního ježíška.Pokud to bude šlupka s 512MB tak Aukro to jistí... I 1GB RAM je dnes málo na plynulé přehrávání videí z YouTube a o volání z Messengeru či Line bych taky pochyboval....

POSIX
Robot
Reputace: 17
Typ mobilu / ROM: Redmi 2
Rom: MIUI

Příspěvek od POSIX » pon 28. črc 2014 21:24:47

Úmyslně sem nenapsal určitou osobu a napsal jsem : " jak někdo " nikoliv " jak si můžeš "
Ono, když už nakupuje takhle nebojácně z činy, že koupí krám co uvidí, tak by bylo dobrý aby si o tom vždy něco našla...

→Mobil←

jjsk
Stálý androiďák
Reputace: 2

Příspěvek od jjsk » pon 08. zář 2014 1:22:48

tak ako to dopadlo existuej vobec ten Lenovo S820t+ ? Co prislo?

A co toto? - http://goo.gl/kXtgeA
Newman N1, ZTE V965, THL T6S

Autor tohoto vlákna
HanzeST
Nové Androidě

Re: Lenovo S820t+ FAKE!!!+ROM na Needrom

Příspěvek od HanzeST » sob 29. lis 2014 11:46:36

Uvedu tedy věci na pravou míru.Jedná se o " testovací serii " telefonu a pravý popis je následující:
Alps Android device - MTK 6572 Dual core(GPU single core MALI 400) -512MB RAM (použitelná 492 MB)-displej v rozlišení 480x840-vnitřní pamět telefonu 2GB/ 1,29 GB použitelné. GPS funkční a kupodivu i rychlá a vcelku i přesná-prvotní fix do 3 minutr,poté do 30 vteřin.
Nechá se na tom rozjet i vcelku dost her-taková Six Guns se na tom taktéž rozjela,ale loading je teda na dlouho.... WIFI bezproblémová a dobrý příjem signálu i přes tři místnosti!!!Fotoaparáty -OBA- 5 MPx a nedělá tak hrozný fotky-videa solidní,ale 3gp.
Filmy v HD jsem na tom sledoval a díky downscalingu HW jsem byl až překvapen ostrostí obrazu!!!Fakt dobrej obraz... Muzika ve sluchátkách - lepší zvuk než u THL W8S,což je teda co říct.Jediná a největší slabina tohohle aparátu je prostě malá ramka,z čehož plyne to,že na rychlé brouzdání po netu to moc není... Než se načte stránka,tak to teda trvá.... Ale to bude asi i tím,že jsem již zhýčkaný z vyspělejšího čínského brášky jménem THL W8s s 2GB RAM.... Ten rozdíl mezi těma aparátkama je fakt propastnej!!!

Nebyl bych to já,kdybych neudělal v MTK Droidtool zálohu rom a díky nějakému tomu brouzdání po netu jsem tedy i našel info,že tato záloha jde normálně flashnout ve flashtoolu v pc.
Trochu jsem s founem experimentoval a co se nestalo.... po zapnutí podsvícený černý displej a nic víc.... " Cihla " :D
Takže.... Vzhledem k tomu,že se jedná o ALPS Android device,navíc MTDTtest,tak jsem teda skusil flashnout přes PC onu zálohu.Telefon opět funční a jede jak má....
Včera večer jsem nahrál " kompletek " na Needrom,neb nikde jsem se nedopátral ROMky či MODu pro tento "telefon" jenž ani strýček google nezná.... Respektive zná,ale jen z Aliexpressu a překupníků po světě!!!
Pokud tedy ještě někdo v České republice a nejen v ní, bude vlastníkem tohoto " test founu ",tak tady je odkaz na Needrom http://www.needrom.com/download/lenovo- ... e-2gb-ram/
Nutno mít nainstalované USB VCOM driver!!!-jsou součástí raru,stejně tak i flashtool a jako " bonus " jsem tam dal i navigaci Sigic.

Pro ty z vás,kteří jsou uživatelé Windows 8.1- driver neobsahuje " podpis ovladače " ,takže je třeba se v nastavení přepnout do obnovení a tam aktivovat výběr OS-díky tomu lze použít " záchraný režim Windows-tedy známé F8.V menu F8je položka-zakázat vynucení podpisu ovladače,to osouhlate a po restartu pc je již možné nainstalovat USB VCOM driver... Může se stát,že po připojení vypnutého founu se flashtool nespojí-pak tedy mít rozkliknutého správce zařízení v ovládacích panelech a tam uvidíte prelouder-klik levého tlačítka myši,aktualizovat driver ručně-najít v pc složku včetně podsložek... Návodů na to tu je dost.....
Sedmičkáři můžou být v klidu,tam to jelo jak po másle již na první pokus :D

Doufám,že někomu to do budoucna pomůže a nebude mít o starost co s telefonem méně.Jako dizajnovka se telefon i vyvedl-mě se fakt líbí + ta slim tlouštka je skvělá.Popravdě-kdyby to bylo quad core s 1GB RAM byl by to vcelku solidní founek.

Jetson
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Ace
Tablet: Toshiba Folio 100, Sanei N10

Příspěvek od Jetson » ned 14. pro 2014 21:52:06

Jakými programy jsi vykutal HW složení? Mám doma stejný fake jen, pod jménem Huawei 3CW a rád bych to prodejci prezentoval.

jojoband3d
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Lenovo S820t

Příspěvek od jojoband3d » úte 02. úno 2016 13:45:57

Ahoj, s fonom som nezistenym sposobom (bezne pouzivanie netu - gmail, facebook, skype, web) dospel do stavu, ze som sa ho rozhodol flashnut (antiviry nezaberali) tvojimi datami z Lenovo-fake-S820t+-MTK-6572-Dual-core.rar. Pises, ze sucastou raru maju byt aj USB VCOM driver, flashtool aj Sygic, ale to som tam nenasiel, iba samotne data potrebne na flash. Driver aj flashtool som stiahol, tvoje data uspesne flashol (proces skoncil zelenym kolieckom ako ma), bohuzial telefon je kaput = po normalnom power, ako aj recovery start (volume up + power) sa mi rozsieti fotak ako ziarovka a dalej nic - prazdno :( ...
Nasiel som este nejaku ROM na Needrom, ktora by mohla byt vhodna, ale tam som dopadol este horsie - flashproces sa tvaril uspesne dobehnuty, ale telefon nereaguje na ziadne tlacitka -> blackscreen :(
Ak ta napadne nejaka rada ci tip, budem velmi vdacny (pc - bezny notebook s Win7)
Dik

Odpovědět

Zpět na „Lenovo S820 - Obecná diskuze“