Lenovo S860 - obecná diskuzeLenovo S860 bootloop

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
EgoBrain
Nové Androidě
Reputace: 0

Lenovo S860 bootloop

Příspěvek od EgoBrain » sob 20. úno 2016 13:52:17

Přeji hezký den, mám menší problém s tímhle telefonem. Jak jsem zjistil po prohledání několika fór asi nejsem jediný, ale bohužel jsem se nedopátral řešení, tak to zkusím zde, třeba se najde nějaká chytrá hlava, která dokáže poradit.

Telefon se jednoduše zasekne v načítací obrazovce a tím to hasne, již to udělal několikrát, poprvé mi stačil wipe a telefon bežěl několik měsíců bez problémů dál. Tak jsem si řekl, že problém je snad vyřešen, bohužel se zasekl znova, tak jsem si řekl, že ho zase wipnu a až se načte zkusím nainstalovat nějakou custom rom popřípadě přeinstalovat tu oficiální. Bohužel telefon vyhodil hlášku "system clean failure" A při opětovném restartu se objeví úvodní obrazovka, následně telefon automaticky skočí na obrazovku která se zobrazí při wipu telefonu a hodí opět "system clean failure" a takhle pořád dokola, tím páden se do něj nedá nahrát jiná rom, protože se nelze připojit k PC, pokud by s tím měl někdo zkušenosti, popřípadě věděl co a jak, budu rád za každou radu, protože už opravdu nevím co s tím.

Vojta_L
Robot
Reputace: 20
Typ mobilu / ROM: Lenovo

Re: Lenovo S860 bootloop

Příspěvek od Vojta_L » pon 22. úno 2016 1:03:39

Nebyl telefon rootlý? Obnovení do továrního nastavení nepomůže?
Vojtěch Vymětal, Lenovo Ambasador
Poradna Lenovo - http://emea-helpdesk.lenovo.com/cz/cs/
Informace o záruce, kontakty na podporu a servisní střediska - http://shop.lenovo.com/cz/cs/services-warranty/

Autor tohoto vlákna
EgoBrain
Nové Androidě
Reputace: 0

Re: Lenovo S860 bootloop

Příspěvek od EgoBrain » pon 22. úno 2016 12:04:45

Telefon rootlý nebyl, ale už se mi podařilo přes flash tool naflashovat offfiko romku, říkal jsem si, že je vyhráno, telefon běží, až na "malou" drobnost, nedaří se mi zapsat IMEI, tudíž není připojen k síti a nedá se z něj volat, prolezl jsem snad všechno našel dost návodů jak na to, ale neustále neplatné IMEI, nevíte jestli by pomohlo nainstalovat neoffiko romku, popřípadě jakou, offiko už jsem zkoušel několikrát flashnout ale stále je IMEI neplatné.

Odpovědět

Zpět na „Lenovo S860 - obecná diskuze“