OnlineMobile Legends: Esports MOBA

Moderátor: Moderátoři Her

Odpovědět
P1azer
Robot
Reputace: 13
Typ mobilu / ROM: Mate 8
Mobil 2 / ROM: HTC M9 gold
Tablet: Nexus 7 32GB WiFi

Mobile Legends: Esports MOBA

Příspěvek od P1azer » pon 07. lis 2016 15:37:43

Mobile Legends: Esports MOBAObrázek
Spoiler:

Popis: Jedná se o klasickou 5v5 battle arena, kde s partou dalších 4 lidí snažíte pokořit nepřítele zničením ,,základny". Oproti např zmíněnému Heroes of O&CH zde vždy hrají 5 proti 5 reální hráči, takže obtížnost na reálné úrovni. Zatím jsou dostupné jen dva módy:
Match Up Mode - jakýsi tréninkový/ zkušební/ rozehrávací mód, lze tady využít i dostupné FREE postavy.
Ranked Mode - odemkne se až od určitého levelu hráče, pak lze postupovat ve statistikách dál, ale za prohrané utkání se mažou vyhrané hvězdy... takže není vždy jednoduché jen postupovat :)

Můj názor: Kdysi jsem hrával na tabletu hrával Heroes of Order & Chaos a už tehdy jsem pochopil, že MOBA je pro mobilní hraní jako dělaná. Osobně nemám zkušenosti s MOBA hry na PC, takže nemůžu srovnávat přímo s průbojníky typu LoL atp.
Na hře se mi libí, že je to rychlovka. Prostě když mám 20 minut, tak si zapnu, zabojuju a končím. Problém je samozřejmě s opuštěním arény, což jednoduše nelze (lze hru shodit, ale po opětovném spuštění vás to hodí zpět do rozehrané hry) - logicky, aby jste neoslabili ostatní v týmu.

Odkaz na GP, či jiné:
Google Play
Facebook

Novinky: Nové skiny, nové postavy. Každý týden několik postav FREE pro Match Up Mode.

Cena:
zdarma s nákupy v app (lze normálně hrát bez nákupů a nakupovat nové postavy za tzv. battle points)

Nároky: 4.0.3 a vyšší, neustále připojení k internetu.
Naposledy upravil(a) P1azer dne pon 07. lis 2016 15:54:51, celkem upraveno 1 x.

P1azer
Robot

Re: Mobile Legends: Esports MOBA

Příspěvek od P1azer » pon 07. lis 2016 15:39:13

Jsem příležitostný hráč, ale kdyby to někoho chytlo, tak si mě přidejte do přátel (to byl hlavní cíl, proč jsem to tady zakládal). Nick mám stejný, jako tady na fóru.

Zarel
Stálý androiďák
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG

Příspěvek od Zarel » pon 21. lis 2016 9:09:26

Osobně nevidím důvod něco takového instalovat.
Tento žánr docela těžce atakoval Samsung s Vainglory.
http://www.vainglorygame.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vráží to toho hromady peněz a pořádá turnaje. Kdo to s moba hrou na telefon myslí vážně, těžko půjde jinam.

Ze zvědavosti otestuji všechny moba hry na telefon včetně Mobile Legends a je opravdu znát, že Vainglory je o fous jinde.

Asi bych měl dodat, že aktuálně nehraji žádnou "není čas" .. aby to nevypadalo, že ti tu chci obracet téma.

P1azer
Robot

Příspěvek od P1azer » pon 21. lis 2016 10:43:33

Díky za tip, určitě zkusím. Já jsem taky příležitostný hráč, ale jak jsem psal, přijde mi, že ty MOBA hry jsou na mobil jak dělaný.

EDIT: Tak nevím, ale ovládání formou virtualniho gamepadu mi prijde pro mobil vhodnejší, než klikačka na polohu na mapě.

mrland456
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Galaxy Y
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrland456 » stř 04. led 2017 4:25:38

Díky za tip :palec:

Odpovědět

Zpět na „Online“