Stránka 1 z 1

Udržení app na popředí.

Napsal: stř 11. črc 2018 13:52:54
od sinco
Při napětí v autozapalovačí -roidmi 2S nabiječka- obslužná app nabíječky spusti Spotify. Problém nastane když je spuštěná navigace. Ta zmizne z obrazovky a najede Spotify. Během startu vozidla, startuji kartou a mám diesel auto, se napětí v zapalovači přeruší a po nastartovaní se proces opakuje. Rád bych app která udrží na popředí mnou vybranou app, google mapy a waze, možna i sygic. Nebo spouštěč pro Automatelt ale ten jsem nenašel a v možností vytvořeni spouštěče jsem nenašel take nic. Děkuji za pomoc.

Re: Udržení app na popředí.

Napsal: stř 11. črc 2018 14:46:46
od dufko
No, ty chceš vlastne boj dvoch aplikácií... Chceš aby bola navigácia na popredí, no zároveň máš cez roidmi aplikáciu nastavené, aby po spojení na popredie hodilo spotify.

Pracuje to tak ako to máš nastavené....

Čiže buď vypni automatické spustenie spotify v aplikácii roidmi, alebo zmeň svoje zvyklosti a navigáciu spusti až po naštartovaní auta.

Alebo si vytvor profil v automate it, ktorý keď zistí pripojenie roidmi k mobilu so zároveň spusteným spotify, tak vykoná akciu spustenie navigácie, čím sa opäť dostane do popredia.

Re: Udržení app na popředí.

Napsal: stř 11. črc 2018 17:40:36
od sinco
Spotifi mám na hudbu. To je správně. A nepotřebuji ji mít na popředí, spustí se automaticky play. Kdyz si nastavím navi před cestou a vlezu do auta a strcím kartu do díry tak musím chvilku počkat na žhaviče, je to diesel. Zapalovač je ale aktivní, naskoči spotify,ja nastartuji a během startu se odpoji autozapalovač a po nastartování začne opět fungovat autozapalovač a pokud je cokoliv spuštěné zase to přebije spotify. Až po nastartovaní shodím spotify a vyvolám navi. A jedu. Občas se stane že se rodmi nechytne s telefonem napoprvé, chvilku to spojení trvá, buď a nebo, takže vytáhnu ze zapalovače a znovu připojím. To už se chytne a znovu naskočí do popředí Spotify a jsem bez navi. S telefonem za jízdy a ve stojanu se ne zrovna dobře manipuluje a tak mě napadla myšlenka zachovat navigaci za každou cenu na obrazovce, pokud bude spuštěna. Dát trvale spouštět navi moc význam nemá, jezdím podle navi jen občas.
Je to komplikované a u google map se mě stane že když ho vyvolám do popředí tak už si nepamatuje kam jsem chtěl jet, a to je vopruz dvojnásobný. A nebo na to jít úplně jinak.

Re: Udržení app na popředí.

Napsal: stř 11. črc 2018 17:54:09
od dufko
Ja viem čo sa deje, tiež mám roidmi a tiež pri štarte nemá zásuvka prúd.

Nápovedu ako to riešiť si dostal :)

Re: Udržení app na popředí.

Napsal: stř 11. črc 2018 18:12:20
od Woytazer
Co NFC tag do držáku namísto detekce nabíjení?
Případně zkratku na plochu ? Nebo hlasové zadání?

Re: Udržení app na popředí.

Napsal: stř 11. črc 2018 22:21:08
od dufko
Detekciu nabíjania tu nikto nerieši ani nespomína.

Re: Udržení app na popředí.

Napsal: stř 11. črc 2018 22:23:54
od Woytazer
Pokud neřešíte detekci nabíjení , tak proč řešíte napětí v autozapaloci ?

Re: Udržení app na popředí.

Napsal: stř 11. črc 2018 22:37:48
od don_alex
Dej si do google "roidmi" a pochopíš.

Re: Udržení app na popředí.

Napsal: stř 11. črc 2018 22:48:55
od Woytazer
Tak pokud jsem ani teď nepochopil tak se omlouvám už toho asi mám dneska fakt dost , ale jde o to že do rodmi jde jeden impuls (spuštění elektrické v autě) a druhý po nastartování (přerušení kvůli startu motoru). Tedy detekce napětí na autozasuvce . Není jednodušší udělat si vypínač na autozasuvce? "Premostit" výpadek kondíky? Či nastavit tasker na detekci 2 impulzů?

Re: Udržení app na popředí.

Napsal: čtv 12. črc 2018 18:00:21
od sinco
No v podstatě máš pravdu. V zapalovačí mám nabiječku furt, proč ne když auto v klidu odpoji napětí pro autozapalovač. Pokud jsem použíl navi jednou za uherák tak jsem to neřešil. Poslední čas je to trošku jinak a ještě k tomu příprava před cestou v bytě, domluva je to to místo, není, co je okolo a pod.

Re: Udržení app na popředí.

Napsal: čtv 12. črc 2018 18:13:51
od dufko
Namiesto zásahu do elektroinštalácie auta a montáže tlačidla je už je potom jednoduchšie vyberať roidmi zo zásuvky nie? :)

Re: Udržení app na popředí.

Napsal: čtv 12. črc 2018 19:56:32
od sinco
Po nastartování musím chvilku počkat až se rozjede hudba a poté manimulovat s navi, najit kam jedu, vybrat trasu, povrdit, zase moment počkat až si mě navi najde a vyjet. Občas se hudba neozve ale to už jsem psal. Ještě uvažuji o NFC nálepce ale tu zatím nemám.