Akumulátory (interní i externí) a nabíječkyvadná baterie/mobil?

Moderátor: Libb

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Wandina
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG Optimus L9 II

vadná baterie/mobil?

Příspěvek od Wandina » stř 13. črc 2016 21:10:42

Prosím o radu. Za poslední 2 měsíce se mi asi 4x přes noc úplně vybil mobil - z nějakých 80%. Pak se náhle snižovala výdrž baterie,za hodinu i 30%. Při stavu ve spánku.
Aplikace vypínám, wifi, data, gps taky. Jas nejnižší. Problémy s kapacitou se děly nahodile.
Baterku jsem vyměnila za novou a hned nastal problém: první nabití asi 5 hodin,pouze na 77%, /nová vložená baterie měla 44%/ nechala jsem vybít na 40% a znovu nabila na 78%, telefon jsem nabíjela i přes noc a nedostala se dál než na 84%, po pátém nabití jsem konečné dosáhla 100%. /tohle chování bych ještě pochopila když je baterka nová/. Ale po celém dni mírného užívání /přečtení asi 20 sms, načtení meteoradaru a aladina - hlídání vypnutí aplikací a wifi apod. sem se dostala na 13%. V čem je zakopaný pes? díky za pomoc

Pette
Androiďák!
Reputace: 5
Typ mobilu / ROM: SONY Xperia M4 Aqua Black E2303
Tablet: Samsung Galaxy Tab2 10.1 WiFi P5110 uCM 12.1

Re: vadná baterie/mobil?

Příspěvek od Pette » pát 15. črc 2016 21:15:50

Jdi do Menu --> Nastavení --> Správa napájení (může se jmenovat i jinak) --> Využití baterie. Tam zjistíš, co baterii žere, popř. udělej printscreen a dej ho sem ať to vidí víc lidí co ti dokážou poradit víc než já.

Můžeš zkusit i obnovit tovární nastavení. Samozřejmě za předpokladu, že máš telefon zálohovaný na Googlu (kontakty, kalendář) fotky na SD kartě.
SONY Xperia M4 Aqua Black E2303 - Samsung Galaxy Tab2 10.1 WiFi P5110

Autor tohoto vlákna
Wandina
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG Optimus L9 II

Příspěvek od Wandina » stř 20. črc 2016 10:30:29

printscreen na telefonu? Jsem dost pozadu. Netuším jak :( ale hodnoty sem přepíšu, jestli pomůže.

Pohotovostní režim buňek................30%
Wi-Fi......................................................30% (je to údaj za poslední tři hoďky, wifi mám natvrdo vyplou, a zapla jsem ji jen na počasí asi 5 minut)
telefon v pohotovostním režimu.......24%
obrazovka..............................................7%
systém android.....................................2%
OS Android............................................2%
Služby google play................................2%

Za hodinu 8% dolů z baterky - bez používání.
nainstalovala jsem battery saver od Avastu, dva dny docela fungoval, ale teď mi ten telefon přijde jak zpomalenej a to kontroluju vypnutí aplikací i přes Správce. Je ten "saver" k nečemu? přijde mi zvláštní mít zaplou apku, aby bylo všechno vyplý. Telefon se sekne a třeba nejde ani oživit 10 minut (to až po tom "saveru" a dnes se mi to stalo poprvé, teda už 3x). Díky za pomoc

sinco
Droid
Reputace: 16
Typ mobilu / ROM: LG G3-32GB EU Titan- android V30j
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S7, ofic. rom
Tablet: Ferguson S3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sinco » stř 20. črc 2016 11:44:11

Avast nesnasim ani na pocitaci, dovede z nej udelat pomalou sunku. A na mobilu je to stejny. Ruzny zazracny setrice baterii jsou k nicemu a vysledek zadny. A jako "vedlejsim" produktem je zpomaleni systemu. Nejake ukoncovani aplikaci je k nicemu. System si to sam kociruje. Ve vysledku tim nicemu nepomuzes. A pokud zhazujes app tak nasledne spusteni, kdyz potrebujes ty nebo os, se projevy v delsim case spusteni aplikace a zvysenou spotrebou.
Na me LG G3 se udela printscreen zmacknutim hlasitosti- a zapinaci tlacitko.
hodinky: Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé.

Odpovědět

Zpět na „Akumulátory (interní i externí) a nabíječky“