ZOPO ZP990 - Obecná diskuzeZOPO ZP990+ chyba SD karty

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
seb.petru
Nové Androidě
Příspěvky: 16
Registrován: pát 12. dub 2013 17:13:30
Typ mobilu / ROM: ZOPO ZP990+

ZOPO ZP990+ chyba SD karty

Příspěvek od seb.petru »

Mám problém s SD kartou v mém Zopu. Telefon mám asi 1 měsíc, nedávno mi odešla SD karta (64GB). Postupně přestala být vidět v telefonu, nejprve pomohlo vyndání a zandání, teď už nic. Dokonce ji ani nenadetekuji v notebooku. Řekl jsem si, že je chyba karty a půjdu reklamovat. Jenže se mi to samé stalo i s další kartou (16GB).

Setkal jste se někdo s takovým chováním?
Nějaký nápad, co s tím?

Díky
malena777
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 27. dub 2014 15:37:21
Typ mobilu / ROM: samsung s4 mini

Re: ZOPO ZP990+ chyba SD karty

Příspěvek od malena777 »

Mam stejny problem. Mam s4mini a nedavno mi odesla kingston 32g a po tydnu i 16g, taky kingston. Bud to dela telefon a nebo je sakra nahoda. Uz si zjistil pricinu?
seb.petru
Nové Androidě
Příspěvky: 16
Registrován: pát 12. dub 2013 17:13:30
Typ mobilu / ROM: ZOPO ZP990+

Re: ZOPO ZP990+ chyba SD karty

Příspěvek od seb.petru »

Nezjistil. Zkouším 3. kartu, tentokrát 1GB, takže to nebude bolet, když odejde do křemíkového nebe.
Uživatelský avatar
chaluha71
Nové Androidě
Příspěvky: 28
Registrován: sob 07. zář 2013 9:04:11
Typ mobilu / ROM: LG G3 Metallic Black 32GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S3 CM11
Tablet: LG GPad 8.3

Re: ZOPO ZP990+ chyba SD karty

Příspěvek od chaluha71 »

Nedávno jsem kupoval také 64GB kartu (pro SGSIII) a rozhodoval jsem se, jakou značku. Zda Kingston a nebo SanDisc. Ohledně karty Kingston jsem se dočetl, že má problémy na Androidu 4.2.x a výš a projevuje se to právě tím, že karta postupně začíná být nečitelná a až nakonec odejde úplně, včetně všech uložených dat! Tak jsem nakonec koupil ověřenou SanDisc a nemohu si stěžovat.
V tvém případě píšeš, že všechny karty byly právě Kingston, tak bych problém viděl tam. Doporučoval bych změnit značku, třeba Adata. Na SGSIII jsem ji měl předtím rok (32GB) a je naprosto spolehlivá.
Odpovědět

Zpět na „ZOPO ZP990 - Obecná diskuze“