Lenovo S650 - obecná diskuzeGoogle Play + čeština tady není

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Cloner
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: ned 08. čer 2014 15:01:58
Typ mobilu / ROM: Lenovo S650

Google Play + čeština tady není

Příspěvek od Cloner »

Dobrý den. Mám velký problém s Google Play. Koupil jsem smartphone z Číny a když chci aktivovat můj Google Account v

Settings - Accounts - Add account

Mám tu pouze "Corporate", "Email" a "Lenovo ID". Nemám tady žádnou Google Play iconu.

V mobilu je něco anglicky, a nějaké aplikace a věci čínsky. To teda zvládnu. Čínština na tu bych se vykašlal. Angličtinu zvládnu, ale prostě nikde v celém mobilu není Aplikace Google Store a nemůžu si ani do mobilu přidat účet Google a to už je špatné si myslím. Nejlepší by bylo kdybyste mi prosím detailně pomohli zprovoznit Google Store(Play), Google Account a když tak i češtinu v mobilu. Vím že musím stáhnout a aktivovat ROM nějak. Ale absolutně nevím jak. Ani podle těch návodů se v tom nevyznám. Můžete mi prosím říct návod jak tyto věci napravit a mít mobil na kterém jde Google Play a je česky? Děkuju za každou radu nebo snahu mi pomoct. Prosil bych všechno co nejdetailněji, děkuji.

Android verze: 4.4.2
Aktuální verze ROM: VIBEUI_V1.5_1423_7_ST_S650

P.S. Když chci provést Reboot pomocí tlačítka vypnout a přidání zvuku tak se to povede ale poté mě to hodí na čínské znaky, takže opravdu to je bludiště tím pádem nemůžu telefon ani přenést do továrního stavu :(
- Můj mobil se nachází zde v seznamu
- Když chci stáhnout aplikaci z Google Store přes mobilní prohlížeč, napíše to toto: "S tímto e-mailovým účtem jste aplikaci Obchod Google Play (ikona bílé nákupní tašky) ve svém zařízení dosud nenavštívili." (A jsem přihlášen na počítači i na mobilu pod stejným účtem)
Naposledy upravil(a) Cloner dne ned 08. čer 2014 15:33:31, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Google Play + čeština tady není

Příspěvek od LivArt »

Proč sis koupil telefon, kterej neumíš dát do funkčního stavu?
Najdi si buď tady nebo na needROM multilang ROMku a nějaký normální recovery.
Cloner
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: ned 08. čer 2014 15:01:58
Typ mobilu / ROM: Lenovo S650

Re: Google Play + čeština tady není

Příspěvek od Cloner »

Myslel jsem že na asijských telefonech funguje Google Play a aplikace jako Instagram, Messenger, Skype. No a to že tam je čeština tam bylo napsané, ale asi tím mysleli jen tu českou klávesnici. Fakt nevím. Najdu si ROMku a pomůžeš mi ji detailně zprovoznit prosím?

EDIT by jumbo78: Nezneužívej citaci! Přečti si laskavě pravidla fóra a dodržuj je!
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Google Play + čeština tady není

Příspěvek od LivArt »

Obvykle je u té ROM napsaný, jak se tam nahrává.
Cloner
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: ned 08. čer 2014 15:01:58
Typ mobilu / ROM: Lenovo S650

Re: Google Play + čeština tady není

Příspěvek od Cloner »

LivArt píše:Obvykle je u té ROM napsaný, jak se tam nahrává.
Ano, ale většinou je to technicky anglicky složitě napsané a já absolutně nechápu co po mě chtějí. Jak říkám. Android i všechno tohle dělám poprvé. Před tímto mobilem jsem měl jen pitomou Nokii 5800 s OS: Symbian, takže nemám zkušenosti s Androidem ani nahráváním ROM :(
Cloner
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: ned 08. čer 2014 15:01:58
Typ mobilu / ROM: Lenovo S650

Re: Google Play + čeština tady není

Příspěvek od Cloner »

Tady ta ROMka nebo tady ta ROMka. Vypadají fajn, ale fakticky nevím jak na to. Nemohl by mi někdo popsat jak to mám přesně zprovoznit prosím?
Cloner
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: ned 08. čer 2014 15:01:58
Typ mobilu / ROM: Lenovo S650

Re: Google Play + čeština tady není

Příspěvek od Cloner »

Když nainstaluju manuálně Google Play a zapnu jej v mobilu, tak se aplikace zapne a ve vteřině vypne. Co to zas je?! :O
xanthor
Kyborg
Příspěvky: 5360
Registrován: čtv 21. říj 2010 14:38:18
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Re: Google Play + čeština tady není

Příspěvek od xanthor »

Cloner píše:
LivArt píše:Obvykle je u té ROM napsaný, jak se tam nahrává.
Ano, ale většinou je to technicky anglicky složitě napsané a já absolutně nechápu co po mě chtějí. Jak říkám. Android i všechno tohle dělám poprvé. Před tímto mobilem jsem měl jen pitomou Nokii 5800 s OS: Symbian, takže nemám zkušenosti s Androidem ani nahráváním ROM :(
V tom případě byla chyba snažit se za každou cenu ušetřit nákupem z Číny. Teď za to platíš svým časem, a to ještě výsledek je značně nejistý.
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Google Play + čeština tady není

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Gogle play není klasická aplikace k nainstalování. To apk je jen část.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
Odpovědět

Zpět na „Lenovo S650 - obecná diskuze“