Prestigio MlutiPhone 5400 DUO - Obecná diskuzePrestigio 5400 - režim lietadlo, kontakty

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
drotik
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: ned 22. pro 2013 22:24:47
Typ mobilu / ROM: Prestigio Multiphone PAP5400

Prestigio 5400 - režim lietadlo, kontakty

Příspěvek od drotik »

Pozdavujem,
po dlhom váhaní som sa rozhodol pre Prestiio PAP5400, mám ho necelý týždeň a chcem sa spýtať na niektoré nejasnosti:
1. Režim lietadlo:
Trikrát som (omylom) aktivoval režim lietadlo. Návrat do normálneho režimu si vyžadoval zadanie PIN-kódu. V dvoch prípadoch mi telefón neakceptoval do tretice moj PIN, musel som využiť PUK kód. Jedenkrát to šlo bez problémov. Toho času používam len jednu SIM, ktorú mám v 3G šachte...

2. Kontakty:
Kontakty som do telefónu presúval prostredníctvom Gmail konta. Vytvoril som si tam zložku pre kontakty. Následne som ich dostal do pamäte telefónu. V nastaveniach kontaktov som si zvolil, že chcem používať len interné kontakty (nie aj z gmail konta). Telefón to tak vykonal, ale
- keď som začal vyhľadávať medzi kontaktami, ponúkalo mi to každý kontakt dvojmo. Nastavenie kontakov sa zrejme nastavilo samé od seba na zobrazovanie aj interné a z účtu.
- aj keď som zatvoril kontakty a znova ich otvoril nastalo zdupľovanie kontaktov.
Opäť som to nastavil na interný zdroj a opäť sa situácia opakovala.
Riešil som to nainštalovaním app DW Contacts - tam ich nezobrazuje dvojmo a následne zmazaním zložky na Gmail konte...
Robím niekde ja chybu?
Odpovědět

Zpět na „Prestigio MlutiPhone 5400 DUO - Obecná diskuze“