Wildfire rootHTC Wildfire 2.2. odemčení + nahrání vlastní ROM - návod

Moderátor: Jacho

hmdenny
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: htc wildfire s

Re: HTC Wildfire 2.2. odemčení + nahrání vlastní ROM - návod

Příspěvek od hmdenny » pát 03. říj 2014 2:11:47

ahoj prosimte ktery presne tri soubory maji byt na te sd karte nektere s uvedenyh odkazu v tomto navodu uz neplazi dik moc za odpoved jedna se o tel
htc wildfire s
jo a jedna se oprehraní androjdu rozumim tomu spravne??

Zaz
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Wilfire A3333
Rom: 2.2.1

Příspěvek od Zaz » ned 12. říj 2014 11:45:04

Ahojda všem, chci se optat. Vše dělám podle návodu, ale jako u kolegů mi to při bodu: recovery hodí červený trojúhelník, ale předtím mi to vypíše toto: viz obr. Přitom jsem nahrála na SD kartu všechny potřebné soubory PC49IMG.zip, recovery-clockwork-2.5.0.7-buzz.zip, winzip185. Vše ponecháno v zip souborech. Nevím zda chyba není v tom, kam se vkládají ty soubory, dělám to prvně :roll: Sice je mám na SD,ale při dohledání ručním v telefonu, nikde nejsou a velikost karty je stále stejná :? Netušíte co s tím, pls? Díky za odpovědi! :)
Přílohy
PICT0033.JPG
PICT0033.JPG (63.34 KiB) Zobrazeno 745 x

josr
Androiďák!
Reputace: 5
Typ mobilu / ROM: Lenovo A850 - VibeIU 1415 V2
Tablet: PMP 5880D - 4.1.1. AOSP by Cherbet97

Příspěvek od josr » ned 12. říj 2014 17:33:32

Navod je pro Wildfire s verzi HBOOT 1.01.0001, ale ty mas na obrazku HBOOT 1.01.0002. Musis nejdriv udelat downgrade.

SirSpeed
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: htc

Příspěvek od SirSpeed » čtv 04. čer 2015 19:38:19

Dobry den, mám takoví menší problém .. při odemykáni a nahrávaní nove romky .. muj nešťastný postup : otevřel jsem program revolutionary.exe zadal číslo, mobil se restartoval a otevřelo se servisní menu. a tady sem už pokračoval podle obrázku 7 hned sem zmačknul recovery .. mobil e vypnul program se ukončil .. ted když to chci od začátku tak spustím program mobil se připojí nezadávám nic a teď se m to zeptá jestli chci stáhnout clockworkmod recovery ale s tím že mobil se nedostal do servisního menu automaticky .. program po chvíle napíše failed ... když vypnu mobil a nastartuji ho hned do servisního menu a zapnu program tak je to to samy .. chci se tedy zeptat jestli je u ještě nějaká možnost začít znovu restartovat program či mobil ( pokaždé když napojím na program tak tam hned naskočí to stahovaní clockworkmod recovery i na jinem PC ) prosím o radu .. Děkuji

Odpovědět

Zpět na „Wildfire root“