Wildfire rootIdeální ROM/Radio pro WF

HTC

Moderátoři: Jacho, Jacho

Odpovědět
ipetrk
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: sob 26. úno 2011 16:41:40
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire

Ideální ROM/Radio pro WF

Příspěvek od ipetrk »

Ahoj,

mám sice 2.2, ale docela uvažuju o pomoci někoho s XTC clipem, takže bych se chtěl poptat, která romka se vám zdá pro WF ideální? Uvažuju hlavně o klasice - cyanogen a wildpuzzle, přivítám vaše další návrhy a zkušenosti. Případně jaké jsou pro a proti cyano vs. puzzla.
Jak je to s funkčností - někde jsem četl, že bejvaj problémy s GPS, foťákem/kamerou, spojení s facebookem atp. HTC má fajn telefonní seznam, takže bych ocenil, kdyby zůstal, respektive šel někde sehnat, protože zatím jsem moc funkčních alternativních nenašel. Naopak o HTC sense launcher se rád nechám připravit.

Ptám se na osobní zkušenost, návrhy a nápady, takže mě prosím neodkazujte na google, protože tam jsem koukal, něco vyčetl a tohle je pro mě další krok - komunikace s uživatelema custom romek... ;-)
Díky!!

EDIT: Ještě se chci zeptat, četl jsem tu, že rádio může mít vliv na baterku atp... Co konkrétně získám přehráním rádia? Vždyť připojení k netu atp. (pokud to tedy neblbne) buď jde, nebo ne? Jaká je tedy výhoda ve změně rádia? A jak to může šetřit baterku?

Díky!
roman-fm
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: stř 05. led 2011 19:24:59
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire [Froyo 2.2]

Re: Ideální ROM/Radio pro WF

Příspěvek od roman-fm »

Ahoj, jestli nemáš rootnutý telefon a chceš ho rootnout, tak XTC clip nepotřebuješ. Mám HTC Wildfire a používám klasickou ROMku, akorád s rootem. Pro odemčení telefonu (S-OFF) stačí použít prográmek z téhle adresy http://alpharev.nl/x/beta/.

Prográmek zároveň nahodí do telefonu i Clockworkmod recovery, přes který můžeš následně nahrát novou romku a zálohovat původní. V případě zájmu zde můžu sepsat podrobný návod pro rootnutí HTC Wildfire (Původně s verzi androida 2.2 HBOOT 1.01 ...).

Zde je odkaz na upravenou (rootnutou) originální ROM.
Safe Buzz_Froyo_HTC_WWE_2.22.405.1 Rooted
http://www.multiupload.com/JSAWVUC88O

Doporučuji zálohovat si celý telefon. Navíc je výhodou, že nemusíš mazat data ani cache, protože dáváš do telefonu původní ROMku. Vše jsem osobně otestoval.

Originální 2.2 Froyo ROM s rootem + naprosto stejná rychlost, akorád jsem měl root oprávnění.
Modaco ROM - Zlepšení výkonu + root - stabilní a funkční
DK Custom ROK v4.5 - výrazné zlepšení výkonů - perfektní rychlost a stabilita (doporučuju)
Cyanogen MOD 7 - Postavená na verzi 2.3.3 (gingerbread), neumí HTC Sense, rychlá, funkční, stabilní (bohužel nefunkční GPS).
Naposledy upravil(a) roman-fm dne pon 01. srp 2011 8:16:07, celkem upraveno 1 x.
Agamic
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: sob 30. črc 2011 22:06:33

Re: Ideální ROM/Radio pro WF

Příspěvek od Agamic »

Kdybys sem dal prosim tě ten návod, tak bych tě začal asi uctívat :D A kdyby to bylo pro totální blbce tak bych byl taky vděčnej :D
roman-fm
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: stř 05. led 2011 19:24:59
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire [Froyo 2.2]

Re: Ideální ROM/Radio pro WF

Příspěvek od roman-fm »

Návod je na hotový :-) Doufám, že bude užitečný :-)
http://androidforum.cz/htc-wildfire-2-2 ... 16215.html
Odpovědět

Zpět na „Wildfire root“