Desire HD root[NÁVOD][HTC Desire HD] PERMANENTNÍ ROOT | S-OFF | ROM |

HTC

Moderátoři: Jacho, Jacho

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jacho
Moderátor
Příspěvky: 3554
Registrován: sob 09. říj 2010 12:56:59
Typ mobilu / ROM: HTC One M8 Gun Metal Grey
Rom: VIPER
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: [NÁVOD][HTC Desire HD] PERMANENTNÍ ROOT | S-OFF | ROM |

Příspěvek od Jacho »

tento subor si nakopiruj na koren karty, vypni telefon, zapni a drz tlacidlo vol. down a cakaj az ho nacita a riad sa pokynmi na obrazovke, potom si sprav OTA Aktualizaciu: Nastaveni/info o telefonu/Aktualizace systemoveho softveru a mas to, mozes reklamovat
Ak mi chceš poďakovať klikni na palec hore pod príspevkom :palec:
OPRAVA HTC NA ĎIAĽKU - Fleshing, UNLOCK, Repair boot, Debrand, LOCKED Warranty
Nováčkovia používajte tlačidlo HĽADAŤ a pozrite sa na AndroidWIKI
Uživatelský avatar
marlborowims
Stálý androiďák
Příspěvky: 113
Registrován: úte 16. lis 2010 10:20:17
Typ mobilu / ROM: Galaxy S8
Mobil 2 / ROM: Historicky - HTC Desire HD, Nexus 5.
Tablet: Nexus 7 Wi-Fi 2012
Bydliště: Ivančice
Kontaktovat uživatele:

Re: [NÁVOD][HTC Desire HD] PERMANENTNÍ ROOT | S-OFF | ROM |

Příspěvek od marlborowims »

Předpokládám, že máš nainstalovaný program HTC Sync. Stáhneš si z těchto stránek origo ROM: http://www.xdafil.es/?path=DesireHD/RUU/ s příponou exe do PC. Až ji budeš mít stáhnutou, tak na ni poklepeš a spustí se instalace do founu. Předpokladem je mít připojený foun kabelem k PC přes volbu HTC Sync, nabitý telefon aspoň na 30 procent a jistotu že se neblíží bouřka aby ti po dobu aktualizace nevypadl proud :P :D Pak by to byl jistý Brick
Oficiální ROM + Root
ondrastepanek1905
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 10. bře 2011 18:26:16
Typ mobilu / ROM: HTC DESIRE HD

Re: [NÁVOD][HTC Desire HD] PERMANENTNÍ ROOT | S-OFF | ROM |

Příspěvek od ondrastepanek1905 »

Cau lidi. Mam problem s permanent rootem. Dle prvniho prispevku v tomto tematu cili hlavnimu navodu jsem se dostal k bodu 3.7 Jakmile otevru CMD tak napisu co napsat mam. Kdyz mam napsat co je v bodu 3.8 tak nevim jestli to bez entru napsat k tomu co je v bodu3.7 nebo ne. Kazdopadne jsem zkousel obe dve moznosti ale spo stisknuti entru se mi objevi :The system cannot find the path specified. Takze nevim jak dal. Prosim o pomoc Ondra
Uživatelský avatar
Krokodyl
Droid
Příspěvky: 2480
Registrován: úte 16. úno 2010 21:02:59
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Tablet: Samsung T535 GALAXY Tab4 10.1
Bydliště: Porta Bohemica
Kontaktovat uživatele:

Re: [NÁVOD][HTC Desire HD] PERMANENTNÍ ROOT | S-OFF | ROM |

Příspěvek od Krokodyl »

Zadat samozřejěm příkazy po sobě s entrem, ale proč si nepřeložíš co ti píše systém. Zadaná cesta neexsituje. Máš skutečně správně body:
3.1) Stáhneme si Android SDK tady - http://dl.google.com/android/android-sd ... indows.zip
3.2) rozbalíme na Cčko a přejmenujeme pouze na sdk,

Zkontroluj si zda máš na disku C složku SDK !
zálohovat ZálohovaT ZÁLOHOVAT
ondrastepanek1905
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 10. bře 2011 18:26:16
Typ mobilu / ROM: HTC DESIRE HD

Re: [NÁVOD][HTC Desire HD] PERMANENTNÍ ROOT | S-OFF | ROM |

Příspěvek od ondrastepanek1905 »

Problem byl uspesne vyresen. Chyba samozrejme na moji neznalosti. Diky ;)
Intaaaaa
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: úte 19. říj 2010 22:21:34
Typ mobilu / ROM: HTC Desire HD
Twitter: Intaaaaaa

Re: [NÁVOD][HTC Desire HD] PERMANENTNÍ ROOT | S-OFF | ROM |

Příspěvek od Intaaaaa »

Jacho píše:tento subor si nakopiruj na koren karty, vypni telefon, zapni a drz tlacidlo vol. down a cakaj az ho nacita a riad sa pokynmi na obrazovke, potom si sprav OTA Aktualizaciu: Nastaveni/info o telefonu/Aktualizace systemoveho softveru a mas to, mozes reklamovat
děkuju moc :) mobil už mám dokonce opravený doma. dával jsem ho tam v pondělí 14.3. a ve čtvrtek 17.3. už byl ready. docela rychlost, a nic nepoznali ;) . díky
Prochy
Stálý androiďák
Příspěvky: 57
Registrován: sob 26. úno 2011 14:05:42
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4 mini LTE
Tablet: Samsung Galaxy Tab 2 7.0
Rom: CaynogenMod

Re: [NÁVOD][HTC Desire HD] PERMANENTNÍ ROOT | S-OFF | ROM |

Příspěvek od Prochy »

a proc si ho reklamoval? kvuli krytu SIM?
Intaaaaa
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: úte 19. říj 2010 22:21:34
Typ mobilu / ROM: HTC Desire HD
Twitter: Intaaaaaa

Re: [NÁVOD][HTC Desire HD] PERMANENTNÍ ROOT | S-OFF | ROM |

Příspěvek od Intaaaaa »

Prochy píše:a proc si ho reklamoval? kvuli krytu SIM?
ee, přestaly mi fungovat vibrace, takže mi tam prý doslova vyměnili vibrátor :D
Uživatelský avatar
karlo
Stálý androiďák
Příspěvky: 75
Registrován: úte 08. bře 2011 16:08:25
Typ mobilu / ROM: HTC Desire HD

Re: [NÁVOD][HTC Desire HD] PERMANENTNÍ ROOT | S-OFF | ROM |

Příspěvek od karlo »

marlborowims píše:Předpokládám, že máš nainstalovaný program HTC Sync. Stáhneš si z těchto stránek origo ROM: http://www.xdafil.es/?path=DesireHD/RUU/ s příponou exe do PC. Až ji budeš mít stáhnutou, tak na ni poklepeš a spustí se instalace do founu. Předpokladem je mít připojený foun kabelem k PC přes volbu HTC Sync, nabitý telefon aspoň na 30 procent a jistotu že se neblíží bouřka aby ti po dobu aktualizace nevypadl proud :P :D Pak by to byl jistý Brick
Možná moje otázka bude znít hloupě, ale potřeboval bych také telefon vrátit do původního stavu. "Vylepšoval" jsem si telefon podle tohoto návodu - http://androidforum.cz/zakladni-informa ... 10119.html. Skončil jsem bodem u S-OFF, protože jsem zbytek nepovažoval za důležitý, neboť můj cíl byl vymazat nedůležite aplikace.

Po dvou týdnech jsem se k návodu vrátil, že ho dokončím, ale při postupu RECOVERY jsem v ROM Manageru ťuknul na příkaz Flash ClockworkMod Recovery a vyskočila mi hláška "An error occured while attempting to run privileged commands"

Chtěl bych proto začít úplně od začátku a pochopil jsem to tak, že tedy stačí nainstalovat oficiální ROM z těchto stránek http://www.xdafil.es/?path=DesireHD/RUU/, nainstalovat a mobil se vrátí do původního nastavení, s firmware 1.72 (záleží na ROM, kterou si odtamtud stáhnu).

Stejný problém se stal uživateli maartinek, který to ale nakonec argumentoval příspěvkem: "Tak vyřešeno, chyba byla tradičně mezi židlí a klávesnicí. Obnovil jsem zpět zálohu, která vznikla při s-off (restore_recovery, restore_hboot), ve Visionary jsem dal unroot a poté nahrál přes PC originalni ROM 1.42.xxx a pak znovu dělal všechny kroky a už je to v pohodě. nakonec vyvstal úplně jiný problém, ale to dotazuji jinde."

Z toho jsem ale moc nepobral, a sám maartinek mi na soukromou zprávu neodpovídá. Proto bych měl na vás dobří lidé pár otázek a vysvětlení:

- Proč dělat downgrade z verze 1.72 na 1.32, když se dá stáhnout oficiální ROM už s číslem 1.32 právě z http://www.xdafil.es. Aspoň tak jsem pochopil, že když si při obnově stáhnu tu svojí s fw 1.72, budu jí tam mít.

- Jakmile jí tam nainstaluju, jak bude telefon vypadat? (Jako když jsem ho zakoupil? Žádná S-OFF, žádný root, znova všechny nepotřebné aplikace co jsem smazal atd. ?)

- Prosím o vysvětlení příspěvku, zaslaným maartinkem.

- Proč mi nešlo udělat RECOVERY i když jsem postupoval přesně podle návodu zmíněném výše. (Respektive proč ta hláška) Myslím si totiž, že nejsem jediný, komu se to stalo.

Tak, víc otázek mě zatím nenapadá. Jenom bych chtěl účinkující upozornit, že mobil nevlastním dlouho, a je to moje první zkušenost s Androidem. Tohle šťourání v mobilu mě ale docela baví, tak bych se tomu chtěl věnovat víc do hloubky.
Jinak se jedná o HTC Desire HD.

Děkuju moc všem dobrým duším co si tenhle román přečetli a jsou ochotní mi pomoci.
Uživatelský avatar
Jacho
Moderátor
Příspěvky: 3554
Registrován: sob 09. říj 2010 12:56:59
Typ mobilu / ROM: HTC One M8 Gun Metal Grey
Rom: VIPER
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: [NÁVOD][HTC Desire HD] PERMANENTNÍ ROOT | S-OFF | ROM |

Příspěvek od Jacho »

ved si nahraj recovery cez sdk a prikazovy riadok, stiahni si recovery s http://www.xda-developers.com, nakopiruj ho do sdk/tools, zapni telefon do bootloaderu a prejdi do fastboot, potom si otvor prikazovy riadok a daj prikaz

fastboot flash recovery recovery.img
Ak mi chceš poďakovať klikni na palec hore pod príspevkom :palec:
OPRAVA HTC NA ĎIAĽKU - Fleshing, UNLOCK, Repair boot, Debrand, LOCKED Warranty
Nováčkovia používajte tlačidlo HĽADAŤ a pozrite sa na AndroidWIKI
Uživatelský avatar
karlo
Stálý androiďák
Příspěvky: 75
Registrován: úte 08. bře 2011 16:08:25
Typ mobilu / ROM: HTC Desire HD

Re: [NÁVOD][HTC Desire HD] PERMANENTNÍ ROOT | S-OFF | ROM |

Příspěvek od karlo »

Prosím nekamenuj mě, ale to co jsi napsal se týká přesně čeho?
Uživatelský avatar
Jacho
Moderátor
Příspěvky: 3554
Registrován: sob 09. říj 2010 12:56:59
Typ mobilu / ROM: HTC One M8 Gun Metal Grey
Rom: VIPER
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: [NÁVOD][HTC Desire HD] PERMANENTNÍ ROOT | S-OFF | ROM |

Příspěvek od Jacho »

pokial si robil downgrade tak sdk v pc urcite mas, stiahni si tuto recovery (clockworcmod), premenuj len na recovery a napis ten prikaz vyssie, tym nahras recovery do telefonu a mas po probleme

Alebo jednoduhsi sposob: stiahni si 3.0.0.5.exe subor, telefon zapni do bootloaderu a prepni sa do fastboot, v pc pusti ten exe subor a vybavene :DD
Ak mi chceš poďakovať klikni na palec hore pod príspevkom :palec:
OPRAVA HTC NA ĎIAĽKU - Fleshing, UNLOCK, Repair boot, Debrand, LOCKED Warranty
Nováčkovia používajte tlačidlo HĽADAŤ a pozrite sa na AndroidWIKI
Uživatelský avatar
karlo
Stálý androiďák
Příspěvky: 75
Registrován: úte 08. bře 2011 16:08:25
Typ mobilu / ROM: HTC Desire HD

Re: [NÁVOD][HTC Desire HD] PERMANENTNÍ ROOT | S-OFF | ROM |

Příspěvek od karlo »

No a půjde pak přes nějaký program udělat ta záloha ?? Třeba přes ten ROM manager ?
Uživatelský avatar
karlo
Stálý androiďák
Příspěvky: 75
Registrován: úte 08. bře 2011 16:08:25
Typ mobilu / ROM: HTC Desire HD

Re: [NÁVOD][HTC Desire HD] PERMANENTNÍ ROOT | S-OFF | ROM |

Příspěvek od karlo »

Tak jsem recovery udělal tím druhým způsobem. Telefon se restartoval a normálně naskočil. Takže jsem logicky byl přesvědčen o tom, že tam je ClockWorkMod a chtěl jsem udělat zálohu v ROM manageru "Backup Current ROM" načež jsem dostal odpověď - "You must have ClockworkMod Recovery installed before continuing! Install the recovery through ROM Manager firts". Dal jsem install a opět ta samá hláška - "An error occured while attempting to run privileged commands" (stou jsem teda počítal).

Jdu to tedy zkusit tím prvním způsobem.

//Tak se problém vyřešil úplně sám. Vlezl jsem do titanium backup a ten mi řekl, že nemám root. Udělal jsem ho a hele už vše funguje jak má. :D :D bych se z toho.


//Edituj si prispevky, Jacho
Uživatelský avatar
Krokodyl
Droid
Příspěvky: 2480
Registrován: úte 16. úno 2010 21:02:59
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Tablet: Samsung T535 GALAXY Tab4 10.1
Bydliště: Porta Bohemica
Kontaktovat uživatele:

Re: [NÁVOD][HTC Desire HD] PERMANENTNÍ ROOT | S-OFF | ROM |

Příspěvek od Krokodyl »

Jj už i ten Backup ti hlásil že nemáš práva ... už jsem se chystal psát ,a le včas jsem dočetl :-)
zálohovat ZálohovaT ZÁLOHOVAT
Uživatelský avatar
karlo
Stálý androiďák
Příspěvky: 75
Registrován: úte 08. bře 2011 16:08:25
Typ mobilu / ROM: HTC Desire HD

Re: [NÁVOD][HTC Desire HD] PERMANENTNÍ ROOT | S-OFF | ROM |

Příspěvek od karlo »

Tak jsem narazil na velkej problém. Vždycky, když se chci dostat do nepřijatých hovorů, napíše mi to, "došlo k neočekávanému zastavení People. Chybová zpráva bude odeslána do HTC. Opakujte akci." Není na to nějaký lék nebo musím celý proces dělat znovu.

Nejlépe nějaká jiná aplikace? No budu zatím hledat.
Uživatelský avatar
Jacho
Moderátor
Příspěvky: 3554
Registrován: sob 09. říj 2010 12:56:59
Typ mobilu / ROM: HTC One M8 Gun Metal Grey
Rom: VIPER
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: [NÁVOD][HTC Desire HD] PERMANENTNÍ ROOT | S-OFF | ROM |

Příspěvek od Jacho »

robil si wipe pri instalacii rom? Preinstaluj ju
Ak mi chceš poďakovať klikni na palec hore pod príspevkom :palec:
OPRAVA HTC NA ĎIAĽKU - Fleshing, UNLOCK, Repair boot, Debrand, LOCKED Warranty
Nováčkovia používajte tlačidlo HĽADAŤ a pozrite sa na AndroidWIKI
Uživatelský avatar
Krokodyl
Droid
Příspěvky: 2480
Registrován: úte 16. úno 2010 21:02:59
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Tablet: Samsung T535 GALAXY Tab4 10.1
Bydliště: Porta Bohemica
Kontaktovat uživatele:

Re: [NÁVOD][HTC Desire HD] PERMANENTNÍ ROOT | S-OFF | ROM |

Příspěvek od Krokodyl »

To Karlo: a jakou rom máš instalovanou, toto je dotaz do diskuze k dané rom. Konrétně třeba u rom CoreDroid 4.5 je to známý bug, kdy se do seznamu hovorů nedisatneš pčes infolištu s oznámením o změškaném hovoru, ale zobrazí se samozřejmě při použití aplikace telefon.
zálohovat ZálohovaT ZÁLOHOVAT
Uživatelský avatar
karlo
Stálý androiďák
Příspěvky: 75
Registrován: úte 08. bře 2011 16:08:25
Typ mobilu / ROM: HTC Desire HD

Re: [NÁVOD][HTC Desire HD] PERMANENTNÍ ROOT | S-OFF | ROM |

Příspěvek od karlo »

Jo CoreDroid 4.5 jsem tam dal a poprvé jsem to zaznamenal právě přes infolištu ALE nešlo to ani přes aplikaci lide :( Nevadí už jsem si nahrál GO contacs a Go SMS a upravil podle potřeb.

Zajímavé je, že když kliknu na telefon, tak mi to nic nezobrazí a když bych chtěl přes telefon skočit do kontaktu na vytáčení tak to napíše stejnou hlášku.
hruzamil
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 14. úno 2011 21:43:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy SII [CM7]
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: [NÁVOD][HTC Desire HD] PERMANENTNÍ ROOT | S-OFF | ROM |

Příspěvek od hruzamil »

Zdravim chlapi,
Mám 'menší' problém. Postupoval jsem podle návodu jak rootnout telefon, ale udělal jsem asi největší chybu co jsem hned na začátku mohl udělat(nebo si to myslim, že je to tim) nepřepnul jsem USB do režimu ladění, takže v návodu jsem skončil hned u kroku 1.6) DHD se automaticky restaruje kdy se mi stalo, že phone se restartoval ale najel mi už jenom do recovery modu s červenym vykřičníkem a možností výběru 4 možností: Reboot system now(kde se phone klasicky restartuje a naběhne zpět)
Apply sdcard:update.zip(kde se snažim na kartu nahrát novou ROMku, ale nikdy mi to nic neudělá pouze jenom invalid operation a ty odkazy na oficiální romky nejsou funkční, samozřejmně jsem na root dával soubor: update.zip)
wipe data/factory reset(to jsem taky dal, zformátuje to uživatelský data což mi taky moc nepomohlo)
wipe cache partition(to jsem zkoušel a nevim co to přesně dělá)
Tim bych vás chtěl poprosit, jestli nevíte, kde stáhnu třeba tu oficiální ROMku nebo nějakej názor co bych mohl dělat špatně, nebo nějakej nápad jak to rozchodit.
Hledal jsem na foru nějaký užitečný info, ale jelikož systém android mám cca měsíc tak jsem nepronikl zatim do jeho problematiky a myslim si, že ti, kteří se o Andorid zajímají ve větší míře tak by mi mohli pomoct rychleji(díky vašim schopnostem a dedukci), než abych vše studoval sám.
Uživatelský avatar
Jacho
Moderátor
Příspěvky: 3554
Registrován: sob 09. říj 2010 12:56:59
Typ mobilu / ROM: HTC One M8 Gun Metal Grey
Rom: VIPER
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: [NÁVOD][HTC Desire HD] PERMANENTNÍ ROOT | S-OFF | ROM |

Příspěvek od Jacho »

Na buduce hladaj je tu toho dost

http://www.multiupload.com/Y8IDBBTVR9
stiahni, nakopiruj na koren karty, zapni telefon do bootloaderu (volume down + power) a riad sa pokynmi na displeji, potom si poriadne precitaj navod na root a S-Off a sprav znovu
Ak mi chceš poďakovať klikni na palec hore pod príspevkom :palec:
OPRAVA HTC NA ĎIAĽKU - Fleshing, UNLOCK, Repair boot, Debrand, LOCKED Warranty
Nováčkovia používajte tlačidlo HĽADAŤ a pozrite sa na AndroidWIKI
Hwest
Nové Androidě
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 18. čer 2009 17:32:39
Typ mobilu / ROM: Xperia L

Re: [NÁVOD][HTC Desire HD] PERMANENTNÍ ROOT | S-OFF | ROM |

Příspěvek od Hwest »

Mám otázku...

Když chci zablokovat (smazat) určité programy (akcie, apod.), tak k tomu teoreticky stačí program Vizionary 14. Jenže pokud je verze softwaru 1.72, tak to nejde (černá obrazovka). Musí se změnit na nižší verzi. Opravdu neexistuje jiné řešení, jak se těch programů zbavit, aniž bych musel měnit verzi software? Nepřišel už někdo na něco jiného? :oops:
Xperia L
Uživatelský avatar
marlborowims
Stálý androiďák
Příspěvky: 113
Registrován: úte 16. lis 2010 10:20:17
Typ mobilu / ROM: Galaxy S8
Mobil 2 / ROM: Historicky - HTC Desire HD, Nexus 5.
Tablet: Nexus 7 Wi-Fi 2012
Bydliště: Ivančice
Kontaktovat uživatele:

Re: [NÁVOD][HTC Desire HD] PERMANENTNÍ ROOT | S-OFF | ROM |

Příspěvek od marlborowims »

Přesně tak. Jiné řešení není. Musíš udělat downgrade, aby jsi mohl nahrát jinou ROM. A to takovou, která ti dovolí prolomit ochranu systému. Nicméně, pokud by jsi chtěl poslední verzi 1.72, tak je tu ze pár ROM na 1.72 založených. Tam už si můžeš aplikace mazat jak chceš.

EDIT: Já mám Modaco Kitchen, která je vlastně čistá 1.72 ( http://android.modaco.com/content/htc-d ... e-kitchen/ ). můžeš si vybrat prostředí HTC Sense nebo Launcher Pro. Krokodyl třeba zase používá CoreDoir 4.9
Oficiální ROM + Root
Uživatelský avatar
Spinner
Stálý androiďák
Příspěvky: 67
Registrován: pát 26. lis 2010 19:21:02
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG GALAXY NOTE
Tablet: ACER Iconia TAB W501

Re: [NÁVOD][HTC Desire HD] PERMANENTNÍ ROOT | S-OFF | ROM |

Příspěvek od Spinner »

ahoj lidi, prosím o radu. Měl jsem udělaný root a normálně jsem nahrával neoficiální ROM. Dnes jsem si nahrál tuto rom http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=840040 a po restartu se telefon jevil, jako O.K. Nicméně jsem zkusil náhodou zapnout ROM Manager Premium v4.2.0.2 a hned mi vyskočila hláška: You must root your phone for ROM Manager to function. Superuser was not found at "/system/bin/su" or "/system/xbin/su". Use Google Search on your computer to find instructions to root your phone. Když to odklepnu a chci nahrát novou ROM tak to nejde a hlásí mi to, že telefon není rootnutý. Jak to napravit? Díky za tip.
FSC Pocket LOOX T830->HTC Diamond->HTC HD->HTC HD2->HTC Desire HD->HTC EVO 3D->SAMSUNG Galaxy NOTE

Phone: SAMSUNG Galaxy NOTE GT-N7000
ROM: 4.1.2.
PDA: N7000XXLSA
PHONE: N7000XXLSA
CSC: N7000OXALSA
Uživatelský avatar
Jacho
Moderátor
Příspěvky: 3554
Registrován: sob 09. říj 2010 12:56:59
Typ mobilu / ROM: HTC One M8 Gun Metal Grey
Rom: VIPER
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: [NÁVOD][HTC Desire HD] PERMANENTNÍ ROOT | S-OFF | ROM |

Příspěvek od Jacho »

Sprav znpvu root a uz nepouzivaj hocijake romky
Ak mi chceš poďakovať klikni na palec hore pod príspevkom :palec:
OPRAVA HTC NA ĎIAĽKU - Fleshing, UNLOCK, Repair boot, Debrand, LOCKED Warranty
Nováčkovia používajte tlačidlo HĽADAŤ a pozrite sa na AndroidWIKI
Uživatelský avatar
Spinner
Stálý androiďák
Příspěvky: 67
Registrován: pát 26. lis 2010 19:21:02
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG GALAXY NOTE
Tablet: ACER Iconia TAB W501

Re: [NÁVOD][HTC Desire HD] PERMANENTNÍ ROOT | S-OFF | ROM |

Příspěvek od Spinner »

Vyzkouším to rootnout znovu, jen mi není jasné proč se to zase zamklo? :?:
FSC Pocket LOOX T830->HTC Diamond->HTC HD->HTC HD2->HTC Desire HD->HTC EVO 3D->SAMSUNG Galaxy NOTE

Phone: SAMSUNG Galaxy NOTE GT-N7000
ROM: 4.1.2.
PDA: N7000XXLSA
PHONE: N7000XXLSA
CSC: N7000OXALSA
Uživatelský avatar
Spinner
Stálý androiďák
Příspěvky: 67
Registrován: pát 26. lis 2010 19:21:02
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG GALAXY NOTE
Tablet: ACER Iconia TAB W501

Re: [NÁVOD][HTC Desire HD] PERMANENTNÍ ROOT | S-OFF | ROM |

Příspěvek od Spinner »

rootnul jsem to znovu a zatím je vše tak, jak má. :)
FSC Pocket LOOX T830->HTC Diamond->HTC HD->HTC HD2->HTC Desire HD->HTC EVO 3D->SAMSUNG Galaxy NOTE

Phone: SAMSUNG Galaxy NOTE GT-N7000
ROM: 4.1.2.
PDA: N7000XXLSA
PHONE: N7000XXLSA
CSC: N7000OXALSA
Uživatelský avatar
honefr
Stálý androiďák
Příspěvky: 72
Registrován: pát 29. říj 2010 15:09:57
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note II
Rom: Eclipse By AC

Re: [NÁVOD][HTC Desire HD] PERMANENTNÍ ROOT | S-OFF | ROM |

Příspěvek od honefr »

Dobrý den, chtěl jsem se vrátit zpět do původního stavu ale aď jsem zkusil jakkoliv obnovit telefon do původního stavu tak vždycky jsem přišel o češtinu, telefon je pouze v angličtině.
Prosím, poraďte mi jak vrátit telefon do stavu jako při koupi :help:

Zkusil jsem:
Jacho píše:tento subor si nakopiruj na koren karty, vypni telefon, zapni a drz tlacidlo vol. down a cakaj az ho nacita a riad sa pokynmi na obrazovke, potom si sprav OTA Aktualizaciu: Nastaveni/info o telefonu/Aktualizace systemoveho softveru a mas to
Krokodyl píše:3. Oficiální jde stáhnout a přeinstalovat, třeba odsud - http://shipped-roms.com/shipped/Ace/ a z někoilka dalších dalších míst. Tím uvedeš telefon do původího stavu
Uživatelský avatar
Spinner
Stálý androiďák
Příspěvky: 67
Registrován: pát 26. lis 2010 19:21:02
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG GALAXY NOTE
Tablet: ACER Iconia TAB W501

Re: [NÁVOD][HTC Desire HD] PERMANENTNÍ ROOT | S-OFF | ROM |

Příspěvek od Spinner »

Můžete mi prosím někdo říci, proč se v poslední době objevuje u odkazů ke stažení ROM toto doplnění: ROM MD5 Checksum: 684308CA41543397185E2ADA734F2C85 *Android_Revolution_HD-4G_5.1.4.zip
FSC Pocket LOOX T830->HTC Diamond->HTC HD->HTC HD2->HTC Desire HD->HTC EVO 3D->SAMSUNG Galaxy NOTE

Phone: SAMSUNG Galaxy NOTE GT-N7000
ROM: 4.1.2.
PDA: N7000XXLSA
PHONE: N7000XXLSA
CSC: N7000OXALSA
Uživatelský avatar
Krokodyl
Droid
Příspěvky: 2480
Registrován: úte 16. úno 2010 21:02:59
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Tablet: Samsung T535 GALAXY Tab4 10.1
Bydliště: Porta Bohemica
Kontaktovat uživatele:

Re: [NÁVOD][HTC Desire HD] PERMANENTNÍ ROOT | S-OFF | ROM |

Příspěvek od Krokodyl »

Je to kontrolní součet. Něco o jeho významu si přeščti třeba zde u popisu programu.
http://download.chip.eu/cz/MD5-Checksum ... 55177.html
zálohovat ZálohovaT ZÁLOHOVAT
Odpovědět

Zpět na „Desire HD root“