LG Optimus One (P500) - Obecná diskuzePo zapnutí hlásí:chybu(process com.android.settings)

Moderátor: IQLogic

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
sistema
Nové Androidě
Reputace: 0

Po zapnutí hlásí:chybu(process com.android.settings)

Příspěvek od sistema » úte 20. zář 2011 17:18:22

Po nahrání přes custom recovery Kernelu a Megatronu (obojí mi nahlásilo že to proběhlo v pořádku) jsem restartoval mobil. Po zapnutí přešlel přes LG logo i přes Adnroid logo ale pak už nenaběhl do systému ale nahlásil tuto chybu:
The application Settings (process com.android.settings) has stopped unexpectedly . Please try again.
Hledal sem všude možně ale nic sem nenašel ohledně tohoto problému. Podotýkám že se vůbec nedostanu do systému ani k zadání pinu jediné co můžu udělat je tuto chybu potvrdit ale po chvilce se zobrazi znovu. Jediné co můžu je vypnout telefon.
Budu vděčnej za jakoukoliv radu.

mishulaczek
Robot
Typ mobilu / ROM: HTC SENsatiON SG Note 3
Rom: ViperS 3.1.2

Re: Po zapnutí hlásí:chybu(process com.android.settings)

Příspěvek od mishulaczek » úte 20. zář 2011 18:24:04

http://androidforum.cz/navod-jak-nahrat ... 11628.html
http://csmg.lgmobile.com:9002/swdata/WE ... 10A_00.kdz
ovladače zkus až ti nepůjdou tvoje.
jinak jako první bych zkusil naject do recovery a dát- wipe/factory reset, wipe dalvik... pak reboot system now... může to bejt jen žes třeba vynechal wipe něčeho. jinak megatron už je hodně stará rom. neříkám že není dobra...
s androidem - g1-biffmod-froyo, t-pulse(root), LG OO root,787mHz,CM7- 2.3.5 9,534Mflops,70,4fps/52,3fps, now htc sensation!!!ViperS 3.1.2,OC 1836mHz- THX Sebastian + SAMSUNG GALAXY NOTE III !!!

Autor tohoto vlákna
sistema
Nové Androidě

Příspěvek od sistema » úte 20. zář 2011 19:00:54

Díky už jsem to vyřešil...No já hledám nějakou která mi bude vyhovovat ale jestli mi doporučíš nějakou novějí budu jedině rád.

Gagarin_CZ
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Huawei ascend y550
Tablet: Lenovo Yoga 2

Příspěvek od Gagarin_CZ » sob 15. dub 2017 10:43:16

Můžu se zeptat jak jste to udělal aby to zase fungovalo mám totiž ten samí problém jako vy

Uzivatel:Jaro
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: LG P-500

Příspěvek od Uzivatel:Jaro » úte 16. kvě 2017 15:19:17

Zdravim. Neviem ci spravne forum. Ale rad by som upgradol tento sikovny telefon na android minimalne 2.3.3. Zrejme je este z cias orange, nejaky custom fw, a taku moznost nemam automaticky. Resp. neviem kde ju najst.

Spomina sa tu aj CM a lineage OS, co je najlepsie na tento telefon nahodit? ide mi len o to, aby baterka co najdlhsie vydrzala a mohol som tam pouzit aplikaciu google authentificator (dvojfaktorova autentifikacia). V podstate moze byt aj open source verzia (nepotrebujem play store). Tak ktory android/romka najlepsie pasuje k tomuto telefonu? Vdaka za rady! :poklona:

Odpovědět

Zpět na „LG Optimus One (P500) - Obecná diskuze“