Doogee DG800 Valencia - ROM/ROOT/FWRoot

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Uživatelský avatar
Synthi
Androiďák!
Příspěvky: 528
Registrován: sob 21. pro 2013 16:02:49
Typ mobilu / ROM: Pixel 2XL
Mobil 2 / ROM: ZTE Watch
Tablet: Lenovo Yoga 2
Bydliště: Otrokovice

Root

Příspěvek od Synthi »

Všem kterým se nedaří root:

program KingoRoot verze 1.2.3.

bez problému
Mihinek
Stálý androiďák
Příspěvky: 99
Registrován: čtv 09. kvě 2013 11:35:29
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe Shot Z90a40 S363 160625 ROW

Re: Root

Příspěvek od Mihinek »

AHoj, mám problém s rootem, ten kingo root mi to neudělá, telefon vždycky spadne do fastboot mode a tím to skončí..můžeš mi říct, jak si ho rootnul? Díky
vagi
Nové Androidě
Příspěvky: 30
Registrován: čtv 21. úno 2013 21:43:21
Typ mobilu / ROM: Cubot Manito
Tablet: GoClever T76GPS - MOD rom (Alien RC2)

Re: Root

Příspěvek od vagi »

http://www.needrom.com/download/doogee- ... tkat-next/
Tohle funguje, pokud budeš postupovat podle návodu. (osobně odzkoušeno)
KingoRoot, Framaroot a jiné zaručené programy mi taky nefungovaly.
Mihinek
Stálý androiďák
Příspěvky: 99
Registrován: čtv 09. kvě 2013 11:35:29
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe Shot Z90a40 S363 160625 ROW

Re: Root

Příspěvek od Mihinek »

Díky, vyzkouším..:-)
vagi
Nové Androidě
Příspěvky: 30
Registrován: čtv 21. úno 2013 21:43:21
Typ mobilu / ROM: Cubot Manito
Tablet: GoClever T76GPS - MOD rom (Alien RC2)

Re: Root

Příspěvek od vagi »

Zkoušel si to? S tímto FW se mi zdá krapítek lepší výdrž baterky. Přes noc mi klesne o 1 % a při mém využívání vydrží DG800 cca den a půl. Já jsem spokojený. Samozřejmě když uvážím, že mi stará Nokia 6233 vydržela kolem 5 dní, tak je to jak nebe a dudy :)
vagi
Nové Androidě
Příspěvky: 30
Registrován: čtv 21. úno 2013 21:43:21
Typ mobilu / ROM: Cubot Manito
Tablet: GoClever T76GPS - MOD rom (Alien RC2)

Re: Root

Příspěvek od vagi »

Uživatelský avatar
tri
Androiďák!
Příspěvky: 287
Registrován: pát 16. dub 2010 18:51:43
Typ mobilu / ROM: G1+SG3 i5800 Kyrillos7.0+LG OO P500 2.3.3 root

Re: Root pres KingoRoot v1.3.1.2217

Příspěvek od tri »

Root pres KingoROOT v1.3.1.2217 pro Doogee DG 800 (proc. MTK 6582)
jsem delal pomerne dlouho a nekolikrat neuspesne, ale nakonec se povedlo. Chci vam, pratele, usetrit trochu casu a popsat jak se mi rootnout povedlo:
(moc jsem neveril, takze bohuzel nemam zadne vlastni screeny z prubehu rootu, ktere bych zde mohl dat pro upresneni)

VSE DELATE Z VLASTNI VULE A NA SVOJI ODPOVEDNOST A S VEDOMIM, ZE TELEFON MUZETE ZNICIT !!!

- tady lze stahnout vse co budete potrebovat (mirror)
Download obsahuje: android_root.exe = KingoRoot, MT6577 USB VCOM drivers a Cti_Kingo Root_MT65xxUSB.docx.

- pripojil jsem tel. pres USB k pocitaci - spustila se instalace zarizeni - nechat probehnout a tel. odpojit zUSB

- podle tutorialu zde nainstalovat MT6577 USB VCOM drivers (mirro1, mirro2), cili MTK65XX Preloader USB VCom Drivers pro Windows. Nenechte se odradit oznacenim MT6577 -> funguje to i kdyz ve Spravci PC mam vykricnik - viz. spoiler
Spoiler:
Obrázek
po teto instalaci restartovat PC.

- do PC nainstalovat android_root.exe (mirror) = KingoRoot -> spustit -> pripojit DG800 pres USB -> v tel. vyskoci okno Povolit debug mod (nebo tak neco), tak je dobre zaskrtnout to policko Povolit vzdy a pak klik na Zapnout-Povolit debug nebo tak neco (nepamatuju si presne a omlouvam se, nicmene kdyz to uvidite bude jasno), navic se mi jeste doinstaloval nejaky ovladac do PC.

Tady je homepage Kingo Root + tutorial rootovani po srolovani dolu.

- pokud se vam nepodari pripojit nebo rootnout tel. hned poprve, nezoufejte -> odpojte tel. z USB, zavrete KingoRoot -> znovu spustit KingoRoot, pripojit tel. a zkusit znova. Jestli se porad nedari, jdete po ovladacich.

- jakmile se rootovani rozjelo, tel se prepl do fastboot a pak se nekolikrat (asi 2 az 3x) restartoval, takze ho nechte, trvalo to pomerne dlouho nez se objevil Root Succeed :DD
______________________________________________________________________________________________________

Google vam jiste najde spoustu lepsich tutorialu, treba tady ten se mi libi => vse co jsem napsal v podstate ma klast duraz hlavne na ovladace DG 800 v PC a snad alespon downloady a hruby nastin usetri trochu casu a hledani.
At se dari, pratele.
G1 root->Sd karta 8GB class6, fat32, ext4/512MB, swap/32MB
Recovery
AmonRa Dream 1.7.0 Radio 2.22.28.25+Spl 1.33.0013d= +15mb RAM
ROM ADS_magpie-V1.0 z 9.12.2011=v CZ jazyce(+CustomMTD 87 2)->new download,changelog,screenshot
Cowan
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: ned 10. srp 2014 11:33:59
Typ mobilu / ROM: Doogee dg800

Re: Root

Příspěvek od Cowan »

V kingoroot mi to napíše succeeded, v telefonu rooted. V rootchecker mám také telefon rootly, ale v ES file exploreru nenajdu nic ve složce data, v jiném programu Root file explorer už vidím i soubory EPO.dat a mtkgps.dat, ale když je přepíšu nic se nestane, taktéž nejdou smazat.

Asi mám problém s instalací ovladačů. Když připojím vypnutý mobil bez baterky k PC, naskočí instalace preloader, ale telefon se neustále odpojuje a připojuje, takže se instalace toho ovladače preloader nezdaří. Přikládám jak vypadá můj správce souborů.
Spoiler:
Obrázek
Poradíte mi s problémem? Díky
Uživatelský avatar
tri
Androiďák!
Příspěvky: 287
Registrován: pát 16. dub 2010 18:51:43
Typ mobilu / ROM: G1+SG3 i5800 Kyrillos7.0+LG OO P500 2.3.3 root

Re: Root

Příspěvek od tri »

Cowan: jestli se v RootExploreru dostanes do slozky System/app (napr.), tak je tel. rootly. Pokud chces neco prepisovat, tak v RootExploreru v hornim radku (kde je vypsana velikosz a obsazenost uloziste) se da zvolit Mount R/W a melo by ti jit prepisovani, prip. mazani => urcite vis co delas, at neskoncis prinejmensim s tov. resetem = ten lepsi pripad....
At se dari.
G1 root->Sd karta 8GB class6, fat32, ext4/512MB, swap/32MB
Recovery
AmonRa Dream 1.7.0 Radio 2.22.28.25+Spl 1.33.0013d= +15mb RAM
ROM ADS_magpie-V1.0 z 9.12.2011=v CZ jazyce(+CustomMTD 87 2)->new download,changelog,screenshot
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Root

Příspěvek od Jumbo78 »

To není tak úplně pravda. Do těch složek se podíváš i bez rootu

Edit: a pokud vymažeš něco v systémové oblasti, pomoci factory resetu to zpět nevrátíš...
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Odpovědět

Zpět na „Doogee DG800 Valencia - ROM/ROOT/FW“