LG G3 - Obecná diskuzeLG G3 nejde zapnut

Moderátoři: IQLogic, maxfli, IQLogic, maxfli

Odpovědět
Filipken
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 14. zář 2016 19:40:10
Typ mobilu / ROM: LG G3

LG G3 nejde zapnut

Příspěvek od Filipken »

Zdravím, neviete mi pomôcť s mojim G3. Dnes mi z ničoho nič vypol začal načítavať nejaku aktualizaciu alebo neviem čo. Zobrazi sa takyto text: "System Android sa spúšťa... Optimalizuje sa aplikácia 1z 26 V závislosti od aplikacií to môže trvať dlhšie. Až do dokončenia nevyberajte batériu." Po dokončeni sa zobrazi logo a po čase znova to iste. Hard Reset mi nefunguje. Viete mi poradiť?
mano8
Androiďák!
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 23. úno 2012 0:16:57
Typ mobilu / ROM: LG G3 32G D855 - V21a

Re: LG G3 nejde zapnut

Příspěvek od mano8 »

:) toto iste sa stalo pred 3dnami mne, troska pri inej prilezitosi - mne prdla baterka.

pomoze ti jedine hard factory reset:
robi sa to tak, ze vypnes telefon = vyber baterku

potom drž VOLUME DOWN a zatlač a drž POWER
ked sa zobrazí logo LG tak power uvolni asi tak na 1s a opetovne ho zatlac a drž (neustale drz volume down)
mal by sa ti zobrazit servisny mod ktory pozaduje potvrdenie hard factory resetu - takze navol YES pomocou volume tlacidiel a potvrd power tlacidlom.

POZOR - zmaze sa uplne vsetko vratane dát ! takze nezabudni vybrat SD kartu.
LG G3 32G (D855) - rom 6.0 V30c
SONY Xperia S - LT26i - ROM: 5.1.1 r4
LG P500 => OC 748MHz - ROM: 9.0.0-HEPHAPPY-p500-unofi (ICE 4.0.4)
Karvinier
Nové Androidě
Příspěvky: 41
Registrován: ned 21. lis 2010 23:50:38
Typ mobilu / ROM: LG G3 32Gb gold

Re: LG G3 nejde zapnut

Příspěvek od Karvinier »

Přidám to sem, mě totiž nejde foun zapnout vůbec. Nereaguje ani při pokusu o nabíjení, prostě nic.. Zkoušel jsem resety pomocí tlačítek apod. ale telefon je jako cihla a na nic nereaguje. Zkoušel jsem i jinou baterii z druhého telefonu, která je nabitá a v pořádku a ani s ní nejde telefon zprovoznit.. Vypadá to na problém se základnovou deskou což mě docela mrzí :-(
grycka
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 04. led 2017 20:40:29
Typ mobilu / ROM: LG G3

Re: LG G3 nejde zapnut

Příspěvek od grycka »

a co teda udělat když nejde zapnout ani reset
Uživatelský avatar
verny94
Moderátor
Příspěvky: 4054
Registrován: stř 22. kvě 2013 18:26:02
Typ mobilu / ROM: Huawei P30
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier
Bydliště: Kladno

Re: LG G3 nejde zapnut

Příspěvek od verny94 »

Reklamovat.
Na poděkování slouží tlačítko v rohu příspěvku :palec:
Dido255
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: ned 04. bře 2018 21:48:21
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG S8

Re: LG G3 nejde zapnut

Příspěvek od Dido255 »

Čaute, mám tiež problem zo zapnutim. Zo začiatku sa začal reštartovať/vypínať. Potom som ho dokazal zapnúť ale vypol sa tak do 10 sekund od zapnutia. Teraz som skusil hard reset pomocou tlačidiel, ale dostal som sa len ku nacitavaniu aplikacii a potom sa to seklo. A teraz keď ho zapnem tak sa zobrazi logo LG a dioda začne blikať ale obraz akoby zamrzol lebo nezobrazi sa ta animacia okolo loga a nasledne sa mobil vypne. Rozmýšľal som či to môže byť baterkou a tak mi dal kamarat z jeho mobilu ktory ale nebol používaný. Zmena žiadna. Myslíte že sa to da nejako vyriešiť ?
Odpovědět

Zpět na „LG G3 - Obecná diskuze“