LG G3 - ROM/ROOT/FWnabootuje len do recovery

Moderátoři: IQLogic, maxfli, IQLogic, maxfli

Odpovědět
stevo512
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 22. led 2017 10:22:45
Typ mobilu / ROM: LG G3 D855
Tablet: Nexus 7 32 GB tilapia ROOT- stock

nabootuje len do recovery

Příspěvek od stevo512 »

Zdravim, tak po dlhej dobe som sa pustil zas do rootu. mal som tam android 6 a ten rootnut nesiel tak som downgradoval na 5,1 cez LGUP co prebehlo v poriadkut rootol som nasledne cez aplikaciu kingoroot. Ked som zapal mobil tak sa dookola len restartovaval do loga, tak som spravil hard reset ktory sa podaril ale zas ma zablokovalo McAfee a chcelo pin ktory som nikdy nemal na tomto mobile ale konto McAfee som uz mal davnejsie z PC tak som dal poslat pin na email kde mi aj prisiel a podarilo sa mi to odblokovat ciastocne- po restarte sa zas blokol a pin uz nefungoval. z PC co mi prisiel link na email na obnovenie hesla tam bola zaloha sirena atd a bola tam obnova tovatenskych nastaveni na dialku co som dal a mobil sa zazracne odblokoval. potom som to sproste McAfee hned odinstaloval. nainstaloval som TWRP podla navodu najprv 2,0 stiahol som si Clean rom ale pisalo ze binarna sustava je zastarala tak som stiahol SU flashol a aj TWRP 2,8 a 3,0 a tiez tak som isiel zas nahodit clean rom a vyhodilo Failed error 7 tak som si stiahol Fullmics najprv 6,6 a nainstaloval vsetko prebehlo v poriadku na konci DONE ale ked som restartoval mobil vzdy ma bootne len do TWRP, vymazal som dalvik, data, cache, system a nic nepomohlo aj som dal OTA na 6,7 ale vysledok je rovnaky, instalacia v poriadku ale nabootuje len do TWRP. nevete ako pokracovat dalej? vdaka za kazdu radu

EDIT: downgradoval som TWRP na 2,8 spravil sum FULL WIPE a v ponuke install mi zmizlo tlacitko na vybtatie .IMG suboru
upgrade islo aj .zip na 2,8 a nasledne 3,..img
Odpovědět

Zpět na „LG G3 - ROM/ROOT/FW“