Galaxy Gear 1 (SM-V700)Jak spárovat hodinky Gear 1 (SM-V700) s BlackBerry PRIV?

Moderátor: Libb

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
JakBran
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: BlackBerry PRIV

Jak spárovat hodinky Gear 1 (SM-V700) s BlackBerry PRIV?

Příspěvek od JakBran » pon 01. kvě 2017 15:53:51

Vážení androiďáci,
prosím tímto o asistenci/radu - dlouho jsem používal hodinky Samsung Gear 1 generace s Note 2, jsem na ně zvyklý a zcela mi vyhovují, rád bych si je ponechal, ale mám nový telefon - BlackBerry PRIV. Hodinky jsem po neúspěšném snažení nakonec dostal na Tizen v Samsung servisu, co ale udělat dál, abych je s PRIV spároval? Pokusil jsem se načíst, co jsem našel, ale zdá se (a i v BlackBerry shopu tvrdí), že s Gear 1. generace se PRIV jako s jedinými nespáruje. Na anglojazyčných fórech jsem nikde nenašel nikoho, kdo by ohlásil, že tuhle kombinaci úspěšně rozchodil. Což znamená pouze toliko, že jsem nenašel. Ne, že to nejde. O hodinky se nebojím, když se mi je nepodaří spárovat, vyhodím je. O telefon se bojím. Nepřekvapivě. Nikdy jsem nic nerootoval, ergo bez zkušeností. V téhle souvislosti rovněž hlásím (byť chápu, že se to tu moc nenosí), že rád zaplatím někomu zkušenému, komu by se do díla chtělo.
S poděkováním
Jakub

sirThomas
Androiďák!
Reputace: 7
Typ mobilu / ROM: Galaxy S8+

Re: Jak spárovat hodinky Gear 1 (SM-V700) s BlackBerry PRIV?

Příspěvek od sirThomas » stř 04. říj 2017 19:36:29

hodinky první generace Samsungu nelze spárovat z neSamsung mobilem. Samsung se o to postaral aby to bylo svázané s TouchWizzem...

Jediná možnost je která NEMUSÍ fungovat je změnit v build.prop výrobce na Samsung.. (potřeba root, a nikdo nezaručí jestli bude fungovat!!) takže rozhodnout jestli do toho jít a nebo ne
HTC Mega => HTC EVO 3D => Galaxy Note 3 => Galaxy S8+ Gear Fit2Pro

Autor tohoto vlákna
JakBran
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: BlackBerry PRIV

Re: Jak spárovat hodinky Gear 1 (SM-V700) s BlackBerry PRIV?

Příspěvek od JakBran » ned 08. říj 2017 21:36:04

děkuju! a hlásím, že jsem to vzdal...

Odpovědět

Zpět na „Galaxy Gear 1 (SM-V700)“