Obecně o Android hodinkáchAndroid hodinky do 5000,-

Moderátor: Libb

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Akiri
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone 5

Android hodinky do 5000,-

Příspěvek od Akiri » úte 10. úno 2015 20:40:31

Zdravím,
začal jsem uvažovat o koupi Android hodinek. Zkouknul jsem pár recenzí a dobral se k Samsung Galaxy Gear, problém je v tom že údajně fungují pouze s telefony Samsung. Proto jsem se obrátil na Vás. Mé požadavky jsou: možnost psát sms pomocí hodinek/facebook atp., volání, upozornění při vzdálení od mobilu a takové ty blbosti jako měřič tepu,.....
Toho všeho se dá docílit pomocí instalovaných aplikací, jde mi o to které hodinky vybrat. Vlastním ASUS Zenfone 5, ovšem co jsem slyšel o ZenWatch tak žádná sláva a při ceně 7000.- je už lepší pomalu prodat Zenfone a koupit si set Samsung Note + Samsung Gear.

Díky všem za odpovědi.

Libb
Moderátor
Reputace: 130
Typ mobilu / ROM: Samsung S10+ 512GB
Tablet: Huawei MediaPad M5
Tablet 2 / ROM: Samsung Active 2 44mm
Kontaktovat uživatele:

Re: Android hodinky do 5000,-

Příspěvek od Libb » stř 11. úno 2015 21:37:20

Geary fungují i s jinými telefony, ale ne na 100%. Android Wear zase neumí úplně dobře to, co popisuje. Je to spíš o oznámeních, než o tvorbě obsahu.
Na SMS nebo zprávu z Facebooku jde odpovědět diktováním, s pomocí aplikace i nějak napsat SMS, ale není to na to navržené.
Možná se mrkni po Sony SW2, ty by mohly zvládat většinu toho, co chceš a jsou v klidu pod tvým cenovým limitem.
Obrázek Galaxy Note10+ Black + 512GB μSD & Fold Silver | Galaxy Active 2 44mm black
Obrázek MediaPad M5 + 400GB μSD

Odpovědět

Zpět na „Obecně o Android hodinkách“