Obecně o Android hodinkáchagenda , hovory atd.

Moderátor: Libb

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
koller77
Stálý androiďák
Reputace: 7
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10

agenda , hovory atd.

Příspěvek od koller77 » stř 27. kvě 2015 13:23:53

kde je problém jednou me prichozi hovor na hodinky prijde ze ho muzu odmitnout a 2x ne nic sem nikde nenastavoval a stale to blbne a to mám tel v kapse u kalhot .Co to je v menu ta agenda nic me to nedela a je to prázdné? a jak do tech hodinek dostanu jen svoje pisnicky? V aute posloucham pres bluetooth a songy kdyz pustim google play v hodinkach si to volí samo podle nahody co mám v tel :-( Proc v hodinkach nemám celej muj tel seznam vím že neumí volat ale kdyz chci nekoho dat vytocit prez hodinky tak to nemuzu najit:-) jak v tel tak na hodinkach mám naistalované fit od googlu ale nejde me to spárovat neukazuje me to na tel kolik sem udelal kroku pritom na hodinkach ano. Poradi aspon nekdo s něčím ???
Naposledy upravil(a) koller77 dne čtv 28. kvě 2015 14:29:26, celkem upraveno 1 x.

unavix
Kyborg
Reputace: 148
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB
Kontaktovat uživatele:

Re: ????

Příspěvek od unavix » stř 27. kvě 2015 14:07:40

Problém je že nedodržuješ pravidla fóra! Takže si je laskavě přečti a až to budeš mít tak mi pošli SZ, vlákno odemknu. Taky mezitím zapřemejšlej proč sem to tu zamknul a co je potřeba napravit!

edit - vlákno odemčeno na žádost autora. Autor si upraví název tématu podle pravidel.
Bůh odpouští, JÁ NE!

Libb
Moderátor
Reputace: 130
Typ mobilu / ROM: Samsung S10+ 512GB
Tablet: Huawei MediaPad M5
Tablet 2 / ROM: Samsung Active 2 44mm
Kontaktovat uživatele:

Re: agenda , hovory atd.

Příspěvek od Libb » sob 30. kvě 2015 7:29:11

Na hodinky chodí vlastně kopie notifikací. Občas mně taky nepřijde oznámení o hovoru...
Agenda je jen pro aktuální den, v telefonu v aplikaci Android Wear si nastavíš, které kalendáře má brát v potaz. Nevím, jestli umí i jiné, než Google
Písničky tam dostaneš dost pitomě - musíš je nahrát na Google Music, pak zase stáhnout do telefonu a je tam zatrhávátko, aby se to synchronizovalo s hodinkami. Ale lepší je podle mě přehrávat na mobilu a na hodinkách to jen ovládat.
Teď přišla aktualizace na 5.1.1 a tam jsou kontakty mnohem líp, když tak jsou různé aplikace typu Dialer, kam si můžeš nastavit třeba 12 oblíbených kontaktů. Případně funguje vyhledávání hlasem, ale v češtině je to prakticky k ničemu :(
S tím Fit netuším :(
Obrázek Galaxy Note10+ Black + 512GB μSD & Fold Silver | Galaxy Active 2 44mm black
Obrázek MediaPad M5 + 400GB μSD

Odpovědět

Zpět na „Obecně o Android hodinkách“