Obecně o Android hodinkáchFitbit Charge - zkušenosti

Moderátor: Libb

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
MekliCZ
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: OnePlus X + LineageOS
Twitter: MekliCZ

Fitbit Charge - zkušenosti

Příspěvek od MekliCZ » ned 17. dub 2016 10:27:16

Ahoj,
plánuji kupovat Fitbit Charge a rád bych znal zkušenosti těch, kteří ho mají - jak měří, jak reaguje na vodu (rád bych aspoň tu sprchu, když už ne plavání). Četl jsem, že se displej snadno škrábe, je to pravda? Jsem na to celkem háklivý, trochu nekonzistentní rozsvícení u telefonu mě dokáže rozžhavit do běla. Pokud by byly i nějaké rady, také ocením.
Díky moc! :)

Silhaut
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: OnePlus One
Mobil 2 / ROM: Cyanogen
Tablet: Nexus 7

Re: Fitbit Charge - zkušenosti

Příspěvek od Silhaut » úte 19. dub 2016 12:09:07

Ja mam Fitbit Charge HR uz viac ako rok a som snim nadmieru spokojny. Data su prehladne, dizajn velmi dobry. Co sa tyka vodotesnosti, tak do sprchy ho neberiem, nechcem riskovat. Ked sa velmi spotim tak a naramok zaleje pot tak je stale v pohode. Displej sa mi jemne poskrabal, ale mojou nesikovnostou o stenu. Toto ale taky skrabanec by si spravil na kazdom zariadeni. Skus tento clanok, taky rychly prehlad... http://mojesmarthodinky.sk/recenzia-fitbit-charge-hr/

S.M-A-RT
Androiďák!
Reputace: 6
Typ mobilu / ROM: ASUS ZenFone 2 ZE551ML
Tablet: ASUS ZenPad 8.0 Z380C

Příspěvek od S.M-A-RT » úte 19. dub 2016 14:04:45

Muzu souhlasit s nazorem Silhauta. Vodotesnost ale taky vyzkousenou nemam (na plavani ho neberu a do sprchy mi prijde zbytecny, hlavne mydlo zvysuje sanci zavzlinani vody do zarizeni). Jinak poskrabany neni i kdyz se snazim davat pozor a zbytecne to nezkouset. Funkcne jsem spokojeny :) Nekdy sice mam trochu problem se synchronizaci, ale tam je to spis dane ze hodinky nepouzivam porad pripojene ale jednou za cas prenesu data (mam je vic jako sporttester nez smart watch). Kdyz byly stale pripojene vsechno fungovalo jak ma.

Silhaut
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: OnePlus One
Mobil 2 / ROM: Cyanogen
Tablet: Nexus 7

Příspěvek od Silhaut » stř 20. dub 2016 7:22:26

Tiez mam problem so synchronizaciou. Reps. ono to nieje problem, len to niekedy dlho trva. Hlavne ked idem spat a zabudnem si nastavit silent alarm, tak stravim 5 minut synchronizaciou a nastavovanim alaramu. Niekedy je to otravne, hlavne ked uz chcem spat. Tiez pouzivam notifikacie, ale tie mi obcas hapruju, kedze pouzivam OnePlus One.

S.M-A-RT
Androiďák!
Reputace: 6
Typ mobilu / ROM: ASUS ZenFone 2 ZE551ML
Tablet: ASUS ZenPad 8.0 Z380C

Příspěvek od S.M-A-RT » stř 20. dub 2016 13:52:30

Jo, chova se to stejne. Porad beha kolecko synchronizace. Nejvic me stve, ze tam neni videt nejaky postup aby bylo aspon poznat, ze to neco dela :)

Zdenpok
Androiďák!
Reputace: 10
Typ mobilu / ROM: Zopo C2 HTC Desire HD
Tablet: Yuandao N 101

Příspěvek od Zdenpok » stř 20. dub 2016 15:31:06

To určitě nebude vinou OPO, to používám s Mibandem a dvěma chytrými hodinkami a se synchronizací jsem nikdy problém neměl

Odpovědět

Zpět na „Obecně o Android hodinkách“