Obecně o Android hodinkáchDZ09 kolik je verzi?

Moderátor: Libb

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jan96
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Galaxy S4 i9505

DZ09 kolik je verzi?

Příspěvek od Jan96 » pát 01. črc 2016 15:05:09

Ahoj objednal jsem si z Ebay DZ09 přišli mi vse docela OK. Ale v ElectroWorldu (Např.) Jsem si zkoušel vzhledově stejny jako DZ09 řekl bych ze to musela byt taky oni. Ale měli lehce hodně jiný prostředí jiná animace v menu. A hlavně měli stahovací notifikaci lištu. Co to bylo za verzi? Myslel jsem ze DZ09 jsou jedny ale mají plno verzi? Nebo de tam nějak dohrává firmware? Díky za odpovědi :-)

@telefon    

KokiN70
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG G2
Tablet: Vodafone smart tab 4g

Re: DZ09 kolik je verzi?

Příspěvek od KokiN70 » čtv 07. črc 2016 16:51:17

Problem, ktory tu riesime moze byt v tom ze tieto hodinky su v dvoch roznych vyhotoveniach. Rovnako vyzeraju, rovnako sa volaju, ale problem nastava vo vnutri hodin. jeden druh ma procesor mtk 6260 a druhy mtk6261. tak isto sa lisia aj firmwareom. Je rozny. Ja mam tie s mtk 6261 a spavaju sa tak ako je tu popisany problem ze ked mam v mobile zaskrtnutu moznost zvukov do HF, tak musim pri volani z mobilu prepinat vystup zvuku. ked tuto moznost nezasrktnem, tak mi notifikacie do DZ09 nechodia. kto aky ma typ, podla procesoru a firmwaru pomoze toto:
https://www.myawesomegadgets.com/dz09-setup" onclick="window.open(this.href);return false;
cast prva About The DZ09 Smart Watch. podla toho viete zisti aky typ mate. /ak sa neda menit tema v aplikaciach mate mtk6261/.

a este jedna pomocka. Vsimnite si kde je na dysplai napis Company mode. Ja som vlastnikom 6261 a mam ho vpravo hore.

Odpovědět

Zpět na „Obecně o Android hodinkách“