Obecně o Android hodinkáchKúpa smartwatch hodiniek ktoré?

Moderátor: Libb

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
007ToMMaS
Robot
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Kúpa smartwatch hodiniek ktoré?

Příspěvek od 007ToMMaS » úte 09. srp 2016 10:51:35

Ahojte, už dlhú dobu sa rozhodujem medzi smartwatch a stále neviem pre aké sa rozhodnúť. Moje požiadávky sú také aby boli hodinky vodotesné a aby vydržali čo najdlhšie(to je asi kažého požiadávka) :D
Hodinky budem prioritne zatiaľ využívať na notifikácie keď nemôžem mať mobil pri sebe. Napríklad v práci mi vo vačku mobil zavadzia tak preto by som ocenil to že keď sa vzdialím od mobilu aby po priblížení do dosahu sa mi načítajú notifikácie alebo aj aby som nemusel stále kukať na mobil kto čo chce a či to je dôležité, tak isto rôzne pripomienky atď....

Čítal som že tie čo majú wifi a sú prepojené s mobilom a mobil nechám náhodou doma alebo ho kdesi zabudnem a budem mať uloženú wifi v hodinkách tak dokážem prijímať notifikácie a taktiež to upozorní aj na sms a aj zmeškané hovory. Ako to vlastne je?

Moja predstava je taká že by hodinky mali vydržať aspom 3 dni iba pri notifikáciach a pri občasnom sledovaní hodín., samozrejme GPS vypnuté a LCD zapnuté iba keď je treba.

Osobne sa mi viac páčia motorola 2 generácie z toho dôvodu že nemajú otvárateľný kryt konektora a tým pádom je lepšia vodeodolnosť a taktiež majú snímač tepu. Momentálne nepotrebný ale možno časom sa zíde na biku alebo pri behu. Ako sú na tom s výdržou? Ísť do verzie 42mm alebo 46mm? predpokladám že obe verzie majú viac menej rovnakú výdrž lebo u 46mm verzie je väčší LCD.

O sony som čítal taktiež a ľudia sú snimi spokojný. Jednak je cena priaznivá. boli to jedny z prvých ktoré mali GPS. Taktiež vráj je dobrá aj výdrž batérie, Sony uvádza 2 dni.

Ďakujem za vaše rady. Pekný deň prajem.

Odpovědět

Zpět na „Obecně o Android hodinkách“