Obecně o Android hodinkáchAplikace - náhrada Pebble

Moderátor: Libb

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
zaslepenec
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG G6 32 GB V10t-EUR-XX
Kontaktovat uživatele:

Aplikace - náhrada Pebble

Příspěvek od zaslepenec » úte 27. bře 2018 22:43:07

Ahoj,

přešel jsem z Pebble na Ticwatch E a hledám 3 základní aplikace.

1) aplikace na změnu profilu (zvuk, vibrace, ticho) na mobilu přes hodinky. Abych si mohl na hodinkách přepínat zvuk na mobilu.

2) aplikace na rychlou předdefinovanou odpověď na SMS nebo whatsapp. Například "ok, už jedu" atd.

3) aplikace s průběžným měřením tepu.Google fit nevypadá, že by to uměl Vím, že to bude žrát baterku, ale třeba Xiaomi věci to zvládají.

Beru i placený, pokud fakt budou fungovat.

Díky za náměty

­    

sinco
Droid
Reputace: 28
Typ mobilu / ROM: LG G3-32GB EU Titan- android V30j
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9 , ofic. rom
Tablet: Ferguson S3
Kontaktovat uživatele:

Re: Aplikace - náhrada Pebble

Příspěvek od sinco » stř 28. bře 2018 5:37:50

Prosím jen drobný dotaz, jak jsou na tom s intenzitou vibrace v porovnaní s Pebble? A jak jsi s nima spokojený. Děkuji
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, SGS7,SGS9

tomas.griger
Androiďák!
Reputace: 15
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 Plus + Galaxy Active2

Příspěvek od tomas.griger » sob 31. bře 2018 21:32:20

1) Používam len upozornenie na hodinkách, telefón len vibruje. Aplikácia Feel the Wear dokáže priradiť na hodinkách k upozorneniu zvuk. Takže hodinky nielen vibruju ale aj upozornia zvukom. Viem že to nie je riešenie tvojej otázky, takúto aplikáciu som nehľadal.
2) Sms som neskúšal, u emailu po kliknutí na upozornenie sa otvorí a po kliknutí na 3 bodky dole sa ukáže možnosť odpovedať.
3) Heart Trace 2 - vývojová verzia. Funguje výborne, zvláda i export dát na Google Fit.

Autor tohoto vlákna
zaslepenec
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaslepenec » pát 06. dub 2018 21:03:16

Vibrace slabší, ale nastavil jsem si dvojité, takže jsem si obyčejně všiml až té druhé.
Každopádně už jsem je vrátil, jelikož nefunguje standalone GPS. Dle Mobvoi fóra nejsem jediný. A čekat, jestli to někdy vyřeší softwarovou opravou se mi moc nechtělo. Když už nové hodinky, tak s GPS, abych s sebou na běhání nemusel tahat mobil.
Jinak velikostně i hmotnostně v pohodě.
Nastavení displeje se mi nějak nedařilo, ale možná, že kdybych tomu dal více péče, tak bych to pomocí výše zmíněných aplikací (za něž děkuji) pořešil.

Přemýšlím, co teď. Jestli zkusím Fitbit Ionic, nové Versa taky nemají GPS.
Apple Watch s Androidem /LG G6/ nevím, jak se mají rády a Samsungy mi přijdou předražené.

­    

tomas.griger
Androiďák!

Příspěvek od tomas.griger » sob 07. dub 2018 7:28:55

zaslepenec píše:Vibrace slabší, ale nastavil jsem si dvojité, takže jsem si obyčejně všiml až té druhé.
Každopádně už jsem je vrátil, jelikož nefunguje standalone GPS. Dle Mobvoi fóra nejsem jediný. A čekat, jestli to někdy vyřeší softwarovou opravou se mi moc nechtělo. Když už nové hodinky, tak s GPS, abych s sebou na běhání nemusel tahat mobil.
Jinak velikostně i hmotnostně v pohodě.
Nastavení displeje se mi nějak nedařilo, ale možná, že kdybych tomu dal více péče, tak bych to pomocí výše zmíněných aplikací (za něž děkuji) pořešil.

Přemýšlím, co teď. Jestli zkusím Fitbit Ionic, nové Versa taky nemají GPS.
Apple Watch s Androidem /LG G6/ nevím, jak se mají rády a Samsungy mi přijdou předražené.

­    
Aha, to som ani nevedel, GPS som ešte neskúšal. Mám ich hlavne na notifikacie. Apropo, pre zaujímavosť, aký je postup vrátenia?
Kolega má Garmin Vivoactive HR XL, používa ich na behanie i z GPS a je veľmi spokojný.

Autor tohoto vlákna
zaslepenec
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaslepenec » stř 18. dub 2018 22:23:44

Vrácení úplně v pohodě. V uživatelském účtu jsem zadal, že je chci vrátit, dal důvod a vytiskl vygenerovanou adresu s čárovým kódem. Poslal jsem to přes GLS/zaslat.cz cena 279 Kč do vraceciho centra Amazonu do Německa.
A pro jistotu jsem jim pak poslal mail s tracking number.
A do týdne jsem měl doma peníze i za poštovné. Stálo mne to 11 Kč kvůli rozdílnému kurzu :)
Takže spokojenost. Reklamace a vrácení byl hlavní důvod, proč jsem si připlatil za Amazon. Číňan by to asi takhle neřešil.

­    

tomas.griger
Androiďák!

Příspěvek od tomas.griger » čtv 19. dub 2018 6:33:38

Ja som ich kupoval priamo na Mobvoi, kde ich umožňovali do 30 dní vrátiť, čoho som využil. GPS mi teda fungovala ale hodinky sa z mojou S8 po vzdialení sa od seba nechceli spojiť. Pomohlo väčšinou zapnúť a vypnúť na hodinkách mód lietadlo. Kroky to tiež počítali veľmi nespolahlivo. Kúpil som nakoniec Xiaomi Amazfit Pace a zatiaľ spokojnosť. GPS funguje, kroky počíta a k mobilu sa pripája. Zatiaľ spokojnosť.

Odpovědět

Zpět na „Obecně o Android hodinkách“