Obecně o Android hodinkáchjak na synchronizaci Google kalendáře v gtr 3 pro

Moderátoři: Libb, Libb

Odpovědět
Fryw
Stálý androiďák
Příspěvky: 111
Registrován: úte 27. zář 2011 22:43:10
Typ mobilu / ROM: JiaYu g3

jak na synchronizaci Google kalendáře v gtr 3 pro

Příspěvek od Fryw »

Ahoj. Na gtr 3 pro mě hodně štvalo to, že nejde synchronizovat kalendář s Google kalendářem. V práci používáme google kalendář a tak by to byla pro mě celkem důležitá věc, kdyby fungovala. Aplikace zepp z Google play nemá vůbec oprávnění přístupu k systémovému kalendáři, proto nejde zapnout. Dlouho jsem čekal a doufal, že to nějaká aktualizace opraví. Nestalo se tak. Ale našel jsem řešení. Když se stáhne zepp například z oppo app store (je tam aktuální verze), tak ta oprávnění obsahuje a po povolení je synchronizace funkční. Takže kalendář normálně synchronizuje a zobrazuje události zadané do Google kalendáře v telefonu. Tento postup bude určitě funkční pro všechny amazfity co mají kalendář.
ivonnewightman
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 06. pro 2023 3:59:54

Re: jak na synchronizaci Google kalendáře v gtr 3 pro

Příspěvek od ivonnewightman »

Fryw píše: čtv 19. kvě 2022 10:39:54 Ahoj. Na gtr 3 pro mě hodně štvalo to, že nejde synchronizovat kalendář s Google kalendářemblossom word game. V práci používáme google kalendář a tak by to byla pro mě celkem důležitá věc, kdyby fungovala. Aplikace zepp z Google play nemá vůbec oprávnění přístupu k systémovému kalendáři, proto nejde zapnout. Dlouho jsem čekal a doufal, že to nějaká aktualizace opraví. Nestalo se tak. Ale našel jsem řešení. Když se stáhne zepp například z oppo app store (je tam aktuální verze), tak ta oprávnění obsahuje a po povolení je synchronizace funkční. Takže kalendář normálně synchronizuje a zobrazuje události zadané do Google kalendáře v telefonu. Tento postup bude určitě funkční pro všechny amazfity co mají kalendář.
Podle tvé zprávy aplikace Zepp z Google Play nemá oprávnění přístupu k systémovému kalendáři, což znemožňuje synchronizaci. Nicméně, naštěstí jsi našel řešení! Stačí stáhnout aplikaci Zepp z Oppo App Store, kde je k dispozici aktuální verze, která obsahuje potřebná oprávnění. Po povolení těchto oprávnění by měla být synchronizace kalendáře funkční a události zadané do Google kalendáře by měly být zobrazeny v telefonu. Tento postup by měl být funkční pro všechny Amazfity, které mají kalendář.
Odpovědět

Zpět na „Obecně o Android hodinkách“