Lenovo YOGA 10 HD+ - Obecná diskuzeLenovo YOGA 10 (1050F) - root, unroot, flash, firmware

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
MirSe
Androiďák!
Reputace: 10
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone 6

Lenovo YOGA 10 (1050F) - root, unroot, flash, firmware

Příspěvek od MirSe » ned 06. bře 2016 15:06:39

Protože jsem se sám u zmíněného tabletu dlouhou dobu sháněl na internetu po všech informacích, které by se týkaly ověřených postupů (Lenovo - pouze typ 1050F) uvedených v nadpisu vlákna, tak když jsem všechno konečně a pracně posháněl a udělal si pro sebe poznámky, tak jsem si řekl, že by bylo dobré udělat dobrý skutek a o zjištěné informace se nezištně rozdělit ;) .

Proto
v TOMTO
adresáři po stažení a rozbalení najdete komplet vše, co je k uvedené činnosti potřeba (včetně stručných návodů). Vše jsem osobně na svém tabletu Yoga 10 FHD (typ 1050F) zdárně vyzkoušel. Přesto upozorňuji, že pokud se rozhodnete využít mnou zjištěné informace a postupy, budete tak činit zcela na vlastní riziko a za případný nezdar se nebudu cítit jakkoliv zodpovědný! Pokud nevíte, co přesně znamenají pojmy jako např. driver, root nebo nemáte představu o tom, jak se flashuje a jaké jsou u toho třeba dodržovat postupy, tak si nejdříve vše nastudujte na jiných www stránkách, kde se o těchto postupech píše detailně a třeba názorněji.

Zdroje informací:
- originál původní RECOVERY
- jak udělat root
- vyřešení problémů s flashováním BIOSu
- změna kódu země
- postupy flashování a návrat na KK z LL

Netvrdím, že je to kdovíjaké veledílo, ale třeba to pomůže i někomu dalšímu z vás...

dvovla
Nové Androidě
Reputace: 0

Re: Lenovo YOGA 10 (1050F) - root, unroot, flash, firmware

Příspěvek od dvovla » ned 11. dub 2021 13:59:22

Ahoj. Moc prosím o radu. Snažím se zachránit Yogu. Měnil jsem hlavní desku a nyní bych potřeboval flashnout stock android.
Zkouším co se dá, ale zařízení se mi neobjeví ve Flash Tool. Pravděpodobně problém s ovladači.

Odpovědět

Zpět na „Lenovo YOGA 10 HD+ - Obecná diskuze“