Lenovo YOGA 10 HD+ - Obecná diskuzeNáladový tablet - občas se zapne občas ne

Odpovědět
Gee
Nové Androidě
Příspěvky: 39
Registrován: stř 30. kvě 2012 23:49:42
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire S

Náladový tablet - občas se zapne občas ne

Příspěvek od Gee »

Zdravím všechny,

mám takový problém se svým tabletem Yoga 2 10 - v poslední době je nějaký "náladový" - občas se stane (a v poslední době čím dál častěji), že třeba něco čtu, potřebuji odběhnout na chvíli pryč, tak ho zhasnu tlačítkem power a za chvíli se vrátím a už ho nemůžu tím tlačítkem power vzbudit - je prostě v tom režimu spánku (není vypnutý úplně) - můžu to tlačítko držet i déle a stejně to nepomůže. Občas se stane, že se mu třeba rozsvítí obrazovka za 2 minuty po tom, co jsem ho odložila. Nabitý je dost, ale zkoušela jsem ho i během toho jeho trucování dobít a strčila do zásuvky s originální nabíječkou i kabelem a nic - ta dioda, co při nabíjení obyčejně bliká kolem tlačítka power, tentokrát ani neblikla - nechala jsem ho trucovat dál i s nabíječkou a když jsem se vrátila za 20 minut, tak už dioda nabíjení blikala a tablet se nabíjel.
Setkal se s tím někdo? Je to závada nebo je to software? Tablet mám přesně rok, používám ho denně a v podstatě ho nevypínám, jen je v tom režimu spánku, natvrdo vypnutý není téměř nikdy. Mohl by to být problém? Fakt nevím - jsem v tomhle laik. Prosím o radu. Předem děkuji.
felycz
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: pát 11. bře 2016 13:20:40

Re: Náladový tablet - občas se zapne občas ne

Příspěvek od felycz »

S lucky patcherem je trochu nebezpečné zacházet. Sám jsem měl s ním problém. Mě pomohlo nahrát starší zálohu ale vzhledem k tomu že ty asi zálohu nemáš, jediný co mne mne napadá je skusit nahrát stock rom od Lenovo. Ale pozor [HEAVY EXCLAMATION MARK SYMBOL] pokud nejsi takový "ďoubal" dej to radši do servisu (počítej tak 500-700 kč). Po reflashi radši dávej pozor na lucky patcher
Odpovědět

Zpět na „Lenovo YOGA 10 HD+ - Obecná diskuze“