Lenovo YOGA 10 HD+ - Obecná diskuzeLenovo B8080-H - nezobrazí přílohy mailu

Odpovědět
jamie.thomas
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: pát 07. říj 2016 7:58:38
Typ mobilu / ROM: Lenovo B8080-H
Tablet: Lenovo B8080-H

Lenovo B8080-H - nezobrazí přílohy mailu

Příspěvek od jamie.thomas »

Potřeboval bych poradit ohledně tabletů a v podstatě i telefonů Lenovo, u kterých se mi v e-mailech nezobrazují některé přílohy. Je to pouze na mobilních zařízeních od Lenovo. Jinde jsem se s tím zatím nesetkal. Přílohy v mailu fyzicky jsou a například před OWA se bez problému zobrazí. Ale v jakémkoliv mailovém klientu na daném tabletu nebo telefonu se prostě nezobrazí. Je to problém nějakého nastavené nebo nějakého předinstalovaného SW, který tohle "blokuje"?

Díky moc za rady.
Vojta_L
Robot
Příspěvky: 938
Registrován: pon 26. říj 2015 9:19:15
Typ mobilu / ROM: Lenovo

Re: Lenovo B8080-H - nezobrazí přílohy mailu

Příspěvek od Vojta_L »

A jako emailový klient používáš jaký program?
jamie.thomas
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: pát 07. říj 2016 7:58:38
Typ mobilu / ROM: Lenovo B8080-H
Tablet: Lenovo B8080-H

Re: Lenovo B8080-H - nezobrazí přílohy mailu

Příspěvek od jamie.thomas »

Zkoušel jsem jak ten "defaultní" mail, tak Outlook pro Android a u obou úplně to samé. Proto si myslím, že to nedělá klient jako takový. Hlavně se to děje jen na zařízeních značky Lenovo.

EDIT by jumbo78: smazaná zbytečná citace
Vojta_L
Robot
Příspěvky: 938
Registrován: pon 26. říj 2015 9:19:15
Typ mobilu / ROM: Lenovo

Re: Lenovo B8080-H - nezobrazí přílohy mailu

Příspěvek od Vojta_L »

A u jakých dalších zařízení se tahle chyba projevuje? Zkusím to ověřit, jen starý Yoga tablet bohužel nemám kde sehnat :(
jamie.thomas
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: pát 07. říj 2016 7:58:38
Typ mobilu / ROM: Lenovo B8080-H
Tablet: Lenovo B8080-H

Re: Lenovo B8080-H - nezobrazí přílohy mailu

Příspěvek od jamie.thomas »

Ještě se mi to stává u všech zařízení "Lenovo VIBE Shot", které v podniku máme. Na jiných zařízeních jsem tento problém nezaznamenal. Je to opravdu jen u toho tabletu a telefonu od Lenovou. Bohužel, respektive bohu dík jiná mobilní zařízení od této značky nepoužíváme.
Vojta_L
Robot
Příspěvky: 938
Registrován: pon 26. říj 2015 9:19:15
Typ mobilu / ROM: Lenovo

Re: Lenovo B8080-H - nezobrazí přílohy mailu

Příspěvek od Vojta_L »

Na tomto zařízení mi (a taky všem ostatním uživatelům) funguje vše v pořádku. Jedná se o mail na vlastní doméně?
jamie.thomas
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: pát 07. říj 2016 7:58:38
Typ mobilu / ROM: Lenovo B8080-H
Tablet: Lenovo B8080-H

Re: Lenovo B8080-H - nezobrazí přílohy mailu

Příspěvek od jamie.thomas »

V tom případě nechápu, kde je problém.

Ano, je to mail na vlastní doméně a exchange. Vím kam tím dotazem míříš, ale opravdu se nejedná o chybu či problém na naší straně. Ty přílohy nevyhazuje žádný antispam, firewall a ni nic podobného. Ty přílohy se nezobrazují POUZE na těch zařízeních od Lenovo a reálně u toho mailu příloha zůstává. Není tedy smazaná apod. Když se na stejný mail podívám před OWA nebo na jakémkoliv jiném mobilním zařízení či PC, tak v tom mailu příloha stále fyzicky je a jde zobrazit. Pouze u těch Lenovo zařízení tam se tváří jako by tam vůbec nebyla.
Odpovědět

Zpět na „Lenovo YOGA 10 HD+ - Obecná diskuze“