OnePlus One - Obecná diskuzeProblém s bluetooth

Moderátoři: novas78, kecinzer, Moderátoři čínských mobilů, novas78, kecinzer, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Uživatelský avatar
hasicmates
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 23. říj 2014 15:34:57
Typ mobilu / ROM: OnePlus One 64GB
Rom: CM-11s
Bydliště: Roudnice nad Labem

Problém s bluetooth

Příspěvek od hasicmates »

Nevíte kdy vyjde nová aktualizace? Divím se, že se to tu ještě neřešilo, ale od poslední aktualizace Ota XNPH05Q bluetooth funguje jen na odesílání a přijímání souborů. S hadsfree jak náhlavní, tak v autě se jen spáruje a za pár sekund se odpojí. Na zahraničních fórech jsem našel spoustu lidí se stejným problémem a tady nikdo?

Dá se vrátit k předchozí aktualizaci bez rootu? Nebo musím počkat až vyjde oprava...
Uživatelský avatar
chal
Droid
Příspěvky: 1430
Registrován: úte 12. črc 2011 7:46:13
Typ mobilu / ROM: 1+1 64GB

Re: Problém s bluetooth

Příspěvek od chal »

Já jsem poslední stock 11s používal opravdu jen krátce, ale ve spojení se zabudovaným HF v Peugeotu 4007 vše naprosto OK...

Dá se vrátit bez rootu - flashnutím factory image: http://forum.xda-developers.com/oneplus ... k-t2826541 - ale nevím, zda to pro tebe nebude příliš složitý proces...
1+1 64GB Sandstone Black / COS
Uživatelský avatar
hasicmates
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 23. říj 2014 15:34:57
Typ mobilu / ROM: OnePlus One 64GB
Rom: CM-11s
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Problém s bluetooth

Příspěvek od hasicmates »

Problém to nebude - jenom musím zálohovat. Google disku se bráním, moc nevěřím že třeba k fotkám se nikdo nedostane. :roll:

No, ještě chvíli počkám, jestli nevydají aktualizaci. Co jsem četl, spousta lidí jim už posílala hlášení o této chybě. Pravděpodobná příčina je to, že do poslední aktualizace nezahrnuli všechny BT protokoly - což by neměl být takový problém opravit.
Zdenpok
Androiďák!
Příspěvky: 621
Registrován: sob 16. úno 2013 14:58:15
Typ mobilu / ROM: Zopo C2 HTC Desire HD
Tablet: Yuandao N 101

Re: Problém s bluetooth

Příspěvek od Zdenpok »

Já jedu na stock a v autě se bez problémů připojím, Miband taky funguje... Jinak do konce března měl přijít android 5.0
Odpovědět

Zpět na „OnePlus One - Obecná diskuze“