ZOPO ZP700 - obecná diskuzeZOPO ZP700

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: ZOPO ZP700

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Při FRIMWARE UPGRADE musíš nahrávat jen kompletní ROM.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
ppremos
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 10. bře 2014 16:10:06
Typ mobilu / ROM: THL 4400

Re: ZOPO ZP700

Příspěvek od ppremos »

Ahoj,

mám ZP700 a z ničeho nic (telefon nikdy neupadl, ani se do něj nedostala voda) se začaly vyskytovat chyby při dotyku.
Při dotyku (kdekoliv na displeji) duplicitně vytvoří dotek v levém horním rohu.
Tlačítka zpět, domů a nabídka při krátkém stisku občas nefungují a při dlouhém stisku se opakují.

Tovární nastavení nic nevyřešilo.

Nemá s tím náhodou někdo zkušenost?

Předem díky za odpověď.

Přéma
Uživatelský avatar
mrnus
Moderátor
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv 03. lis 2011 11:07:59
Typ mobilu / ROM: HUAWEI HONOR 8 PREMIUM
Tablet: Asus TF300T
Rom: 4.2.1 JB (root)
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: ZOPO ZP700

Příspěvek od mrnus »

Ahoj,
To bude dotyková vrstva v háji.
Ten můj problém vyřešen, měl jsem i druhý dotyk špatný. :facepalm: :)
X-Blade
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: ned 23. lis 2014 18:13:18
Typ mobilu / ROM: ZOPO 700 KitKat4.4.2

Re: ZOPO ZP700

Příspěvek od X-Blade »

Tak ještě jedna otázka jak je to stou pamětí při přehrání EBR teď hledím na telefon a tam mám, interní uložiště 0,89GB a paměť telefonu 5,28GB. Při přehrání se tu píše 2,07GB/401MB (0,39GB) když to sečtu tak se mi ztratí cca 3,5GB.
Uživatelský avatar
mapotn
Stálý androiďák
Příspěvky: 185
Registrován: čtv 07. úno 2013 1:23:19
Typ mobilu / ROM: Meizu M2
Rom: Flyme@Android 5.1

Re: ZOPO ZP700

Příspěvek od mapotn »

@ppremos
ahoj, mne zacal robit pred par mesiacmi presne to iste, tiez mi nikdy nepadol a stale bol v puzdre
proste vadny digitizer, poslal som to naspat predajcovi na opravu

EDIT by jumbo78: Nezneužívej citaci! Přečti si laskavě pravidla fóra a dodržuj je!
Huawei Ascend G300S -> Zopo ZP810 -> Zopo 700 -> iNew V3 -> Cubot Zorro -> Meizu M2
Krepi
Androiďák!
Příspěvky: 545
Registrován: úte 22. úno 2011 18:43:18
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 128GB-4GB
Rom: 6.0.1 - MIUI 8.1

Re: ZOPO ZP700

Příspěvek od Krepi »

Zdravím,bratr chce koupit tento telefon pro kluka,chci se zeptat,zda lze nějak snadno prohodit paměti,aby vnitřní bral paměťovku,znáte to,stahování her a paměť je hned plná.
X-Blade
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: ned 23. lis 2014 18:13:18
Typ mobilu / ROM: ZOPO 700 KitKat4.4.2

Re: ZOPO ZP700

Příspěvek od X-Blade »

Jak to máte s pamětí já mám paměť rozdělenou takto interní úložiště 0,89 GB (aplikace) a paměť telefonu 5,28 GB. Co jsem tu čet tak píšete že máte paměť 4GB, je rozdělena na interní úložiště 0,98 GB(aplikace) a paměť telefonu 1,79 GB. Zbytek zabírá systém.
Jde mi o to že jsem chtěl přehrát EBR abych měl víc místa na aplikace a teď nevím jestli můžu. Ještě dodám telefon koupen před dvěma měsíci v ČR.
zdeon
Stálý androiďák
Příspěvky: 98
Registrován: sob 19. črc 2014 21:27:28
Typ mobilu / ROM: Lenovo A7010a48 2GB-32GB
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB-32GB
Tablet: Lenovo IdeaTab A8-50 3G 1GB-16GB
Tablet 2 / ROM: Lenovo IdeaTab 2 A7-30 3G 1GB-16GB

Re: ZOPO ZP700

Příspěvek od zdeon »

já vidím interní 2,07, externí 0,401, systémové 0,886, cache 0,124... kde je zbytek netusím :-) ledaže zbytek by byl RAM?
Krepi píše:Zdravím,bratr chce koupit tento telefon pro kluka,chci se zeptat,zda lze nějak snadno prohodit paměti,aby vnitřní bral paměťovku,znáte to,stahování her a paměť je hned plná.
telefon umí OTG tj. že do usb lze (přes USB OTG přechodku) narvat flasku zrejme libovolne velikosti formatovanou na FAT32 (zkoušel jsem 64GB větší nemám) myslím že by to zvládlo i externí hadr pokud by se použil USB HUB (kvůli napájení) moji externí 500GB to neutáhne :-)
1Joska2
Nové Androidě
Příspěvky: 32
Registrován: pon 25. úno 2013 19:57:23
Typ mobilu / ROM: Zopo ZP700 ROM 20140314-114240
Tablet: Freelander PD10 3G

Re: ZOPO ZP700

Příspěvek od 1Joska2 »

Zdravím pánové, jak to tady čtu, tak by mě zajímalo zda je nějaká verze Rom, která nějak solidně funguje? Měl jsem verzi 20131224 a ta fungovala celkem dobře. Bohužel jsem přešel na verzi z března (původní jsem samozřejmě nezazálohoval) a jedna potíž za druhou. Nefunguje GPS, (velmi špatně načítá satelity) správa baterie, mám verzi C. Nové ZP700 se prodává jižs Kitkatem a snad to nějak funguje? Můžete někdo napsat jakou verzi Kitkatu v těch nových máte? Předem dík.
rivierakid
Stálý androiďák
Příspěvky: 66
Registrován: pát 18. črc 2014 10:28:51
Typ mobilu / ROM: Motorola MOTO G 4G

Re: ZOPO ZP700

Příspěvek od rivierakid »

Co se tyce rychlosti nacitani satelitu, tak me vzdy pomohla aplikace FasterGPS a nastaveni regionu na cz. Potom mi to prijde na vsech tech ROM stejne rychle. Nepresnosti GPS jsou ale bohuzel ve vsech ROM velke, podle me hw problem...

Pokud sledujete facebook zopo, tak jste jiste zaznamenali, ze pro ZP998 vydali novou gps antenu: http://www.aliexpress.com/store/product ... 56521.html
V diskuzi nicmeni lide zminuji i dalsi nefunkcni gps v Zopo telefonech, vcetne ZP700 :(

Starsi ROM lze stahnout na oficialnich strankach: http://www.zopomobileshop.com/content/9 ... latest-rom
Akorat to znaceni (datum) nemusi presne odpovidat, maji v tom trochu bordel...
inkvita
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 09. pro 2014 0:01:45
Typ mobilu / ROM: ZOPO ZP700

Re: ZOPO ZP700

Příspěvek od inkvita »

jasem_prasik píše:zdravim,
nejdriv omluva, protoze s cim se potykam, uz se tu parkrat objevilo, akorat bez vysledku. i jinde po netu obdobny problemy vetsinou bez reakce.
uplne vypadky na mistech se slabym signalem. vyzkouseno nekolik ROM, vsude stejne. NVRAM smazana a obnovena, bez vysledku. IMEI sedi (ale je u obou simek stejne, je to ok?).
pak tu prisla rec na procisteni slotu pro sim, taky nepomaha.
na reklamaci v mironetu vymenili desku, ale to s tim zjevne nemelo nic spolecnyho. dal se s tim nechtej patlat, protoze zrovna tam signal chytne a navic porusena zaruka a blabla.
kdyz uz jsem mel mobil rozebranej, chtel jsem zkusit postelovat antenu, jak tu taky probehlo, ale nejak nevim, co s ni:) nemohl by mi nekdo trochu napovedet?
nebo celkove, je jeste neco, o co se muzu pokusit?
diky.
Zdravíčko, mám úplně stejný problém, podařilo se to někomu vyřešit?? Signál mi blbne jak u T-mobile tak u O2.
Nejhorší na tom je, že prvního půl roku bylo vše v pořádku. Pak jsem byl jednou u našich na baráku a najednou jsem zjistil, že mi úplně vypadlo O2 a od té doby se to začlo s*át... Nejdříve blblo jen to O2, tak jsem dal simku do staré Nokie, kde je signál samozřejmě bezproblémový. No ale asi po týdnu mi začal vypadávat i T-mobile. Vyzkoušel jsem tovární nastavení asi 3x, ale nepomohlo.
Nakonec jsem se sebral a šel jsem telefon reklamovat. Samozřejmě sem si telefon vyzvedl po necelých 3 týdnech s tím, že se závada neprojevila, ovšem jako způsob vyřízení reklamace je uvedena "oprava"??!! (to jsem trochu nepochopil) Upgrageovali mi ROM z 4.2.2. na 4.4.2. Moc nadšený jsem z toho nebyl, ale chápu, že je možná takovouto závadu těžko v zázemí servisu pořádně prozkoumat, telefon zapnou a když se nic neděje, tak to berou, jako že se závada neprojevila.
Vzhledem k tomu, že jsem odjížděl na služební cestu na slovensko, tak jsem řekl, že jej po dobu SC vyzkouším a případně budu znova reklamovat. Samozřejmě se na telefonu vůbec nic nezměnilo, možná bych řekl, že se to ještě zroršilo (pokud za horší signál než obvykle nemohl roaming).
Mobil třeba strčím do kapsy, a jak jej vytáhnu, tak zjistím, že jsem byl bez signálu, protože jej mobil začne vyhledávat. O cestování autem ani nebudu vyprávět, protože jakmile se rozjedu tak je to se signálem jako na horské dráze. Po dobu SC jsem přebýval v jedné kaceláři, prakticky na jedné židli a přesto signál kolísal, pondělí a úterý polovina, jednou za den plný, středa, čtvrtek a pátek úplně bez signálu. Když jsem přehodil simku do staré Nokie, opět plný signál. Všechno jsem si důkladně nafotil a po týdnu odnesl opět na reklamaci spolu s fotodokumentací. Doufám, že se to už konečně vyřeší, protože je mobil úplně nepoužitelný.
Každopádně pokud se tady tento problém podařil někomu rozlousknout, tak budu rád za jakékoliv informace. Díky

Martin
Pilad
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: stř 12. pro 2012 9:51:17
Typ mobilu / ROM: DOOGEE Y200

Re: ZOPO ZP700

Příspěvek od Pilad »

Mě se stávalo to samé a když jsem mobil posílal potřetí na reklamaci tak jsem chtěl buď na zpět peníze nebo jiný telefon. Poslali mi nový telefon a ten funguje zatím perfektně. Dokonce i GPS se zafixuje za pár vteřin. Teda abych byl přesný telefon fungoval do dnešního dne perfektně. Dneska ráno když jsem vstal tak byl vypnutý. Vyzkoušel jsem ho zapnout a byl totálně vybitý, a to když jsem šel spát měl 66%. Musel jsem ho dát na nabíječku aby šel vůbec zapnout. Ani ne za pět vteřin ukazuje nabito na 61%. Tak nevím jestli mám už hledat kde koupit novou baterii?
1Joska2
Nové Androidě
Příspěvky: 32
Registrován: pon 25. úno 2013 19:57:23
Typ mobilu / ROM: Zopo ZP700 ROM 20140314-114240
Tablet: Freelander PD10 3G

Re: ZOPO ZP700

Příspěvek od 1Joska2 »

to Pilad, můžeš napsat jakou tam máš verzi rom?
zdeon
Stálý androiďák
Příspěvky: 98
Registrován: sob 19. črc 2014 21:27:28
Typ mobilu / ROM: Lenovo A7010a48 2GB-32GB
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB-32GB
Tablet: Lenovo IdeaTab A8-50 3G 1GB-16GB
Tablet 2 / ROM: Lenovo IdeaTab 2 A7-30 3G 1GB-16GB

Re: ZOPO ZP700

Příspěvek od zdeon »

rivierakid píše:... Pokud sledujete facebook zopo, tak jste jiste zaznamenali, ze pro ZP998 vydali novou gps antenu: http://www.aliexpress.com/store/product ... 56521.html...
nová ? anténa už je i na zp700

Kód: Vybrat vše

http://www.aliexpress.com/item/zp700-Black-white-Black-New-wifi-GPS-antenna-for-zp700-original-GSM-antenna-For-ZOPO-zp700/32247668113.html
otázka je jestli je nová :-) nebo jen nová :(
inkvita
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 09. pro 2014 0:01:45
Typ mobilu / ROM: ZOPO ZP700

Re: ZOPO ZP700

Příspěvek od inkvita »

to Pilad:
Můžu se zeptat kde si ho kupoval a kam ho posílali na reklamaci??
To s tou baterií se mi jednou stalo taky, jak jsem ho testoval po té první reklamaci, když jsem byl na služebce. Taky jsem měl kolem 60-70%, držel jsem ho v ruce a najednou to skočilo na nějakých 14%, tak jsem na to čuměl jak puk. Hnedka jsem dal mobil na nabíječku, chvíli se to drželo na těch 14-ti a pak to najednou skočilo na nějakých 75%. Pak už byl ale pokoj. Řekl bych, že baterií to asi nebude, protože od té doby se držela normálně, spíš je nějaký problém s KitKatem.
Jinak co se týče té GPS, tak mi začala blbnout pro upgradeu na KK. Předtím, když jsem měl JB, tak se chytala úplně v pohodě a dokonce i v baráku.
Abych řekl pravdu, tak bych byl nejraději, kdyby mi vrátili peníze, poohlížím se už totiž po něčem jiném. Nové zařízení nechci, po tom jaké mám zkušenosti a navíc když jsem si pročítal diskuzi tady, tak nejsem jediný, kdo měl s tím signálem problémy. Takže to zřejmě není ojedinělý problém a bude u ZOPO někde nějaká chyba, což už nechci riskovat.
Ze začátku jsem z něj byl nadšený, ale teď mám z něj akorát nervy. Pokud se nemůžu nikam dovolat, nebo se někdo nemůže dovolat mi, protože nemám signál na místě kde normálně je, tak mi je ten mobil s prominutím na 2 věci... Telefon mám hlavně proto abych mohl volat a psát zprávy. To že na něm můžu i na net atd., to mi je celkem k ničemu, když telefon neplní svou základní funkci, tedy být telefonem.
Pilad
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: stř 12. pro 2012 9:51:17
Typ mobilu / ROM: DOOGEE Y200

Re: ZOPO ZP700

Příspěvek od Pilad »

Mám verzi Androidu 4.4.2 číslo sestavení 20140721-190157. Telefon jsem koupil v CZMT.CZ. Dost na ně na netu nadávají, ale mě komunikace s nimi celkem šla i když jen po telefonu. Taky jsem byl s prvním ZOPO nespokojený. Nejdřív mi vadila dlouhá fixace GPS a pak začal vypadávat i signál operátora. Když mi přišel druhý telefon byl jsem mile překvapený s GPS. Nevím jak to dělají že jeden jde za pár vteřin a druhýmu to trvá několik minut. Snad mi vydrží dva roky kdy si zase koupím něco novějšího, ale asi Čína to nebude.
rivierakid
Stálý androiďák
Příspěvky: 66
Registrován: pát 18. črc 2014 10:28:51
Typ mobilu / ROM: Motorola MOTO G 4G

Re: ZOPO ZP700

Příspěvek od rivierakid »

Ja jsem se rozhodl, ze se Zopa zbavim. Nejvice mi vadi vypadky mobilniho internetu a prakticky nepouzitelna GPS pro navigaci. Posledni kapka byl ten update touch driveru, ktery vyrazne zhorsil citlivost. Po hard resetu (wipe data) se mi ale zda, ze funguje touch driver lepe . Mozna je to ale jen placebo efekt :)
offtopic: prechazim na Motorola Moto G LTE
gisbern.nej
Nové Androidě
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 27. bře 2014 9:15:27
Typ mobilu / ROM: Zopo ZP700 Honor 4c

Re: ZOPO ZP700

Příspěvek od gisbern.nej »

Tak já za sebe musím říct, že výpadky signálu sítě, ale občasné a krátkodobé, jsem pozoroval na JB verzi, se kterou jsem telefon koupil, to bylo ve firmware z března, ale GPS hodně dobrá, pak přišla ta verze z dubna, což byla tragedie co se týká GPS, takže k ničemu, pak vyšel KitKat a za sebe říkám, kdyby nebylo toho špatného ukazatele baterie, jak jsem popisoval pár příspěvků zpět, jsem spoky jak se signálem sítě, tak s GPS, s aplikací AndroiTS GPS mám fix na obloze bez překážek do 10 sec., samozřejmě první fix trvá vždy déle, ale pak je to paráda, odzkoušeno na Mapy.cz, Sygic verze 14.x.x a Maps.Me pro. Nebýt té baterie, není celkem co vytknout tomuto telefonu, nevím co je seknutí, nemám (aspoň zatím) problém s touch driverem-nechal jsem ten origo ve firmware, atd...vypadá to, že je postižen kus od kusu, nebo co....
Pilad
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: stř 12. pro 2012 9:51:17
Typ mobilu / ROM: DOOGEE Y200

Re: ZOPO ZP700

Příspěvek od Pilad »

Nevíte někdo kde nejlevněji sehnat náhradní baterii pro tento telefon a jestli by se tam mohla dát silnější?


Tak jsem nakonec sehnal originál za 250kč. Uvidím a vyzkouším.
Karlikzprahy
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: ned 05. led 2014 11:13:58
Typ mobilu / ROM: G1355

Re: ZOPO ZP700

Příspěvek od Karlikzprahy »

Vyměnil jsem display a dotykovou vrstvu, zapnul telefon a zhrozil jsem se. Display vypadá, že má tak poloviční rozlišení, je třeba po výměně nějaká kalibrace nebo mě Číňan napálil a poslal mi nějakou srajdu?
X-Blade
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: ned 23. lis 2014 18:13:18
Typ mobilu / ROM: ZOPO 700 KitKat4.4.2

Re: ZOPO ZP700

Příspěvek od X-Blade »

Tak se snažím provést ROOT a nějak se mi nedaří. Skoušel jsem to podle návodu na straně 13 nejprve v programu KingRoot vše proběhlo tak jak mělo, ale root v telefonu není tak jsem chtěl zkusit variantu dvě, ale ta selhala hned na začátku když jsem chtěl nahrát recorvery TWRP přes MTK Droid Root & Tools. Telefon se připojí ale čtvereček se rozsvítí modře místo zeleně, tlačítko delete china zůstává šedé tudiš nejde nic dělat. Nevíte někdo kde je chyba nebo nějaký jiný způsob.
Pilad
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: stř 12. pro 2012 9:51:17
Typ mobilu / ROM: DOOGEE Y200

Re: ZOPO ZP700

Příspěvek od Pilad »

Chci se jen zeptat jestli se jde nějak zbavit toho řádku na vyhledávání na hlavní obrazovce, vůbec to nepoužívám a překáží tam.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: ZOPO ZP700

Příspěvek od LivArt »

Vyměníš launcher nebo zmrazíš Vyhledávání Google.
Pilad
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: stř 12. pro 2012 9:51:17
Typ mobilu / ROM: DOOGEE Y200

Re: ZOPO ZP700

Příspěvek od Pilad »

Tak to zmrazení nepomohlo a instalovat něco se mi nechce i tak dík za pokus.

Tak se omlouvám, pomohlo to jen jsem musel restartovat mobil.
kvítko
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 25. pro 2014 11:58:37
Typ mobilu / ROM: zopo zp 700

Re: ZOPO ZP700

Příspěvek od kvítko »

Ahoj, jsem novým vlastníken telefonu Zopo ZP700 a mám na Vás dotaz ohledně zadavání stažené hudby ke kontaktům. Jako vyzvánění jsou tam předurčené pouze některé skladby a nelze přidat žádnou mp3, kterou mám staženou s internetu, Poradíte, prosím, postup, jak na to? Díky!
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: ZOPO ZP700

Příspěvek od LivArt »

Použij vyhledávání, stačí to nakopírovat do jednoho konkrétního adresáře. Nebo použít správce souborů/přehrávač, který to umí.
Pilad
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: stř 12. pro 2012 9:51:17
Typ mobilu / ROM: DOOGEE Y200

Re: ZOPO ZP700

Příspěvek od Pilad »

Aby si mohl přidávat vlastní vyzvánění k jednotlivým kontaktům musíš kontakty zkopírovat ze sim karty do mobilu. Pak můžeš jednotlivé kontakty upravovat.
fanysoft
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 18. bře 2014 9:43:46
Typ mobilu / ROM: ZOPO ZP700

Re: ZOPO ZP700

Příspěvek od fanysoft »

Root 4.4.2

postupoval jsem podle http://androidforum.cz/post810305.html#p810012
jen ROOT mi podle návodu nešel, tak jsem stáhnul KingRoot jako apk a bylo to hned.

http://res.kingroot.net/msoft/webapp_ki ... 105091.apk

Obrázek
Boby91
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: sob 27. pro 2014 19:41:40
Typ mobilu / ROM: ZOPO ZP700
Rom: 4.4 140721

Re: ZOPO ZP700

Příspěvek od Boby91 »

Dobrý den, měl bych dotaz...
Do nedávna jsem používal verzi ROM 140104 JB a vše bylo naprosto v pořádku. Bohužel jsem přešel na nový KitKat a jsem s ním absolutně nespokojen... :(
Povedlo se mi sehnat tu mou předchozí verzi ROM a chci se zeptat, jestli lze podle návodu zde na foru pro upgrade, udělat to samé, ale nahrát místo novějšího starší ROM.
Děkuji :)
zdeon
Stálý androiďák
Příspěvky: 98
Registrován: sob 19. črc 2014 21:27:28
Typ mobilu / ROM: Lenovo A7010a48 2GB-32GB
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB-32GB
Tablet: Lenovo IdeaTab A8-50 3G 1GB-16GB
Tablet 2 / ROM: Lenovo IdeaTab 2 A7-30 3G 1GB-16GB

Re: ZOPO ZP700

Příspěvek od zdeon »

Boby91 píše:...používal verzi ROM 140104 JB ...
myslíš asi 140414 odtud? http://www.4shared.com/rar/nLbvAcaEce/Z ... 0410-.html
jestli ano instaluje se stejne...
pokud myslíš opravdu ROM 140104 JB musíš poslat odkaz, kde je pak se dá říct jak se instaluje :-)
Odpovědět

Zpět na „ZOPO ZP700 - obecná diskuze“