Hero ROM/FirmwareNejrychlejší HERO ROMka

HTC
Cheprer
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: ned 29. bře 2009 11:49:48

Re: Nejrychlejší HERO ROMka

Příspěvek od Cheprer »

Tak zatim bezim na The Official Blur - Hero by Drizz 1.5.7 a celkem se to da.. i kdyz na muj vkus jsou ty barvicky fakt trosku kicovity... proste neni to takova lahoda pro oci jako ofic hero ktery navrhly grafici od HTC.. ale neni to bic na oci coz se da... kazdopadne obsahuje jako jedna z malo romek footprint.. coz se mi liby.. ma dobrou sw vybavu takze tech moc aplikaci uz neni potreba dohazovat... rychlost je srovnatelna s MLIGN.. ale vcera se mi nepove3dlo po nekolika marnych pokusec nahodit MLIGN 2.4.5 to me docela nastvalo.. neda se svitit jeste tu mam nejakou V3 od drizzyho tusim ze tu nahodim zitra.... a napisu jak slapka... jinak se jeste vratim k ofifc blur zatim zadny FC ani nejaky trable...

kazdopadne zjistuji ze ve vsech rom mi chyby ceswky slovnik.. ale v jedne sem ho mel myslim revolution nebo jak se jmenovala... musime zjistit.. a nejak to vzpreparovat ven..

v oofic je tu hromadka novych wallpaperuno lock scren, pdf, funguje sim toolkity, stocks wireles tether, peep, pdf, global time, footprints, better terminal emulator...


ale jedno velkuy minus u vsech hero rom.. nefakci auto zmena jasu jak integrovana v rom tak ani ambient light sensor 1.6 nevite jestli nejaka jina verze fakci nebo neco co resi ten problem... sem byl hodne zvykli na tu automatiku...
a chtel bych se vyvarovat tomu ze muj prst je taky plne automaticky spolecne s dobrym widgetem.. :DD
Cheprer
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: ned 29. bře 2009 11:49:48

Re: Nejrychlejší HERO ROMka

Příspěvek od Cheprer »

Tak po celodennim testovani Offic Blur tak mohu jenom doporucit.. je svizna... i s vetsim mnozstvim aplikaci no problem.. dodavam ze mam 96MB swap...

Otazka do Éteru..... Má vůbec nekdo zajem o to testovani HERO ROM? Jestli to sem pisu zbytecne nebo to nekoho zajima.. btw to zkousim abych si sam sobe nasel nejlepsi... ale pisu to i sem... ma to smysl? :roll:
Winc
Stálý androiďák
Příspěvky: 180
Registrován: sob 01. srp 2009 12:31:52

Re: Nejrychlejší HERO ROMka

Příspěvek od Winc »

Mno smysl to určitě má ;) Já pořád čekám na nějakou stable Hero ROMku, která je svižnější a u které se mi nestane 10x denně FC....jo a fungují zprávy a volání :D
LG Optimus One
Uživatelský avatar
ramon.dexter
Moderátor
Příspěvky: 12740
Registrován: pon 04. kvě 2009 18:04:58
Typ mobilu / ROM: Poco x3 pro/stock ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7/stock
Bydliště: Kozolupy

Re: Nejrychlejší HERO ROMka

Příspěvek od ramon.dexter »

Jasně že to cenu má. Čekam na hero romku která bude rychlá alespoň jako donut v základu :DD
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)
Uživatelský avatar
MrPedro
Robot
Příspěvky: 1248
Registrován: sob 31. led 2009 18:26:23
Typ mobilu / ROM: G1 + SE X 10 mini + Nexus S + Huawei D2 + XNote 4G
Mobil 2 / ROM: RR-N-v5.8.3
Twitter: mrpedrocz
Tablet: Ainol Novo 7 Paladin, Acer Iconia tab A71
Bydliště: Teplice

Re: Nejrychlejší HERO ROMka

Příspěvek od MrPedro »

Tak to jsou jiz vsechny HERO rom.
Nezapomen, ze nejvice zpomaluje prave Touch Flo. Takze jej vypni a zjistis, ze je mozna jeste rychlejsi ;)
.:. XIAOMI Redmi Note 4g .:. RR-N-v5.8.3 .:. root .:. MIUI .:. Vodafone .:.
Uživatelský avatar
ramon.dexter
Moderátor
Příspěvky: 12740
Registrován: pon 04. kvě 2009 18:04:58
Typ mobilu / ROM: Poco x3 pro/stock ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7/stock
Bydliště: Kozolupy

Re: Nejrychlejší HERO ROMka

Příspěvek od ramon.dexter »

pedro: nojo, ale když chci právě touflo používat?
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)
Cheprer
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: ned 29. bře 2009 11:49:48

Re: Nejrychlejší HERO ROMka

Příspěvek od Cheprer »

Ok budu podavat zpravy dale...
Kazdoapde nerad vypinam to co dela ten rozdil oproti normalu... takze asi tak..

Kadzopadne k offic blur dodavam konecne info to preskinovani je totalne k nicemu.. chvilkama sem to prelouzkal... ale u nekterych operaci nejsou citelna tlacitka kdyz je napis tmavé bordó a podklad je cerny = necitelne... takze jdu skusit jinou rom.. jinak sem byl celkem spokojeny...

jdu prubnout v3
skooopa
Droid
Příspěvky: 2720
Registrován: úte 17. bře 2009 15:44:35
Typ mobilu / ROM: Motorola BackFlip
Twitter: @fireskopa
Tablet: Nexus 7
Rom: CM7/ofiko 4.1.1
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejrychlejší HERO ROMka

Příspěvek od skooopa »

Ja jsem se dnes take rozhodl zacit zas s nejakou HERO ROM a rozhodl jsem se pro tuto: KiNgxKxROM Version 1.6 a jelikoz nerad zakladni vzhled rozhodl jsem se pro tuto upravu:Lycoln_This_KingxKx

Rychlost je naprosto v pohode prepinani z jedne bezici aplikace do druhe je jak delo (prvni spusteni aplikace samozejme neni tak akcni :-) )
,,PLNE" funkcni LED, Nekolik barev : modra,fialova,zelena,cervena a i blikaji. Funkcni onameni nabijeni / vybite baterie (Cervena led)

Obrázek
Nastaveni swapu 126MB/swapines 80 (Tudiz pri spusteni mp3 znacne lagy coz me nevadi G1 nemam jako mp3player)
Obrázek
Fackováním se hloupost odnaučit nedá
Nepiste mi SZ s banálním dotazem! Od toho je tu tlacitko HLEDAT!
Uživatelský avatar
Nesli
Robot
Příspěvky: 705
Registrován: pát 01. kvě 2009 13:57:00
Typ mobilu / ROM: HTC EVO 3D ICS 4.0.4
Twitter: nesliva
Tablet: PMP 5770D JB 4.1.1
Bydliště: Matička Praha

Re: Nejrychlejší HERO ROMka

Příspěvek od Nesli »

Zkus prosím zastavit 60 misto 80 a vyzkoušet mp3, docela by mě zajímalo, jestli se to zlepší, páč má teda G1 jako mp3ku mám;) A zároveň jak moc to afektuje rychlost systému?, díky moc..
HTC EVO 3D|androidí minulost-G1, Acer Liquid, Acer Liquid MT, SE Mini Pro SK17i, HTC Sensation - ukraden :(|Huawei G300 4.0.3
http://WWW.TWITTER.COM/NESLIVA
skooopa
Droid
Příspěvky: 2720
Registrován: úte 17. bře 2009 15:44:35
Typ mobilu / ROM: Motorola BackFlip
Twitter: @fireskopa
Tablet: Nexus 7
Rom: CM7/ofiko 4.1.1
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejrychlejší HERO ROMka

Příspěvek od skooopa »

Swap se chystam snizit jelikoz se mi zda ze swapines 80 je vazne prehnane a nekdy je citit ze se to tim naopak spomaluje jelikoz to vse taha ze swapu co je na SD.A take mam asi zbytece velky swap jelikoz 128 MB mi prijde moc spise zkusim 64 nebo 96 ale to az bude nove pc (snad zitra :-) ) jelikoz s tim kramem na kterem tet jedu kartu nepreformatuju na jinou velikost swapu...

Ale pozor s kartou class 6 i pri swapines 80 mp3 funguji (netrhaji se!) ale rychlost systemu jako takoveho je citelne pomalejsi...

Jeste se chystam udelat switchrom zalohu a ozkouset JACHeroSki 2.2b jelikoz ta se mi zdala mnohem lepsi (ale zas na ni nejedou plne diody coz by mozna slo poresit aplikaci HERO LED z teto rom co momentalne pouzivam......)
Obrázek
Fackováním se hloupost odnaučit nedá
Nepiste mi SZ s banálním dotazem! Od toho je tu tlacitko HLEDAT!
Cheprer
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: ned 29. bře 2009 11:49:48

Re: Nejrychlejší HERO ROMka

Příspěvek od Cheprer »

Swap doporucuji na 96MB a jeste dodavam ze RA_Amon recovery ti to udela.. tak si ho tam dohod... ten ti defaultne nastavi ext na 500MB a swap na 96MB a zbytek na fat32

Takze asi takhle... mam 92MB swap.. heh a je mi to fuck.. ale spokojenost... bezim na MLIGN 2.4.9 a jsem totalne spokojen.. akorat mi tu chyby footprints.. mam je sice jako apk.. ale nejdou doinstalovat :( psal sem sefovi jestli to tam dohodi ale bez reakce.. takze asi tak,. ale preziji to... Kazdopadne tu funguji LED a muzika se mi neseka.. :-) neboli mp3 se mi vuebc neseka....swap 96MB swappiness 80. ;)
skooopa
Droid
Příspěvky: 2720
Registrován: úte 17. bře 2009 15:44:35
Typ mobilu / ROM: Motorola BackFlip
Twitter: @fireskopa
Tablet: Nexus 7
Rom: CM7/ofiko 4.1.1
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejrychlejší HERO ROMka

Příspěvek od skooopa »

Chaprer: RA recavery jsem nahazoval ihnet po tom co se na XDA objevila :-) a to jak rozdeluje kartu vim (ale i tak dik nekomu se to treba hodi...)

Ale k veci pokud ti nejde footprint doinstalovat je to docela divne jelikoz sem se jeste nesetkal s rom kde by footprint nebyl a nesel tam dohrat takze otazka zni kde jsi k tem apk footprint prisel :-) ?

Kdyztak zkus tyto (apk a widget ) normalne si instaluji jako jine aplikace treba v astro:
http://www.mediafire.com/?sharekey=2f37 ... aacf568dab
Obrázek
Fackováním se hloupost odnaučit nedá
Nepiste mi SZ s banálním dotazem! Od toho je tu tlacitko HLEDAT!
Cheprer
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: ned 29. bře 2009 11:49:48

Re: Nejrychlejší HERO ROMka

Příspěvek od Cheprer »

diky chief, uz to stahuji.. a skusim.. kde sem to apk stahnul nemam poneti.. hledal sme dlouho ale nakonec nekde na xda sem ho nasel.. a stahnul a nic...

ted stahuju dodam info jak to vypada.. dik

fakci diky ;)
vorcigernix
Stálý androiďák
Příspěvky: 163
Registrován: sob 10. říj 2009 19:46:32
Typ mobilu / ROM: Galaxy S2
Tablet: Tab 8.9
Rom: CM9

Re: Nejrychlejší HERO ROMka

Příspěvek od vorcigernix »

Mám Hero a AOSP 2.0 mi přijde o dost rychlejší než když tam bylo ofiko sense a neofiko 2.1. Zatím jsou tam ale problémy, záleží na tom jak moc jste dobrodružný povahy.
Dear Dell, can you make a retarded UI on top of Windows please?
manik.luke
Androiďák!
Příspěvky: 373
Registrován: stř 11. bře 2009 14:58:48

Re: Nejrychlejší HERO ROMka

Příspěvek od manik.luke »

Zdarec mám dotaz , Která ze všech HERO romek je nejvíc funkční a nejrychlejší, kterou by ste doporučily na G1, pošlite pls link na xda kde si přečtu podrobnější info, díky...


Malý OT: JE tam synchronizace s facebookem? a to konkrétně( kontakty , meily, tel čísla a Obrázek kontaktu? ) :-)
Uživatelský avatar
jtoxx
Droid
Příspěvky: 2008
Registrován: čtv 03. zář 2009 9:41:51
Typ mobilu / ROM: Note 3
Twitter: Jiratoxx
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejrychlejší HERO ROMka

Příspěvek od jtoxx »

podle mne je asi nejkvalitnejsi sense hero 1.4. jj na heru je facebook ze ktereho se taky synchronizujou kontakty atd... a nejlepe mi jede na kernelu 300. Flash romka a hned po ni 300 bez nabootovani a bez wipe. prida ti 10MB ramhack.
link sem na Aforum http://androidforum.cz/sensehero-themed ... t2599.html
kink na xda http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=574526
Follow me on - twitter
manik.luke
Androiďák!
Příspěvky: 373
Registrován: stř 11. bře 2009 14:58:48

Re: Nejrychlejší HERO ROMka

Příspěvek od manik.luke »

Tak sem to nahodil, zatím se seznamuju, už sem se logl aj na fb v nastavení sociálních sítí, ale nikde nevidím možnost synchronizace kontaktů. a toho na co jsem se ptal.. kde to najdu? diky
Uživatelský avatar
jtoxx
Droid
Příspěvky: 2008
Registrován: čtv 03. zář 2009 9:41:51
Typ mobilu / ROM: Note 3
Twitter: Jiratoxx
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejrychlejší HERO ROMka

Příspěvek od jtoxx »

jezis nekde v seznamu kontaktu, ale melo by ti to naskocit samo myslim.... meli by se ti ukazovat obrazky z FB u kontaktu...
Follow me on - twitter
manik.luke
Androiďák!
Příspěvky: 373
Registrován: stř 11. bře 2009 14:58:48

Re: Nejrychlejší HERO ROMka

Příspěvek od manik.luke »

jezis tak sorry ze se ptám :shock: :shock: :shock: :o :oops:
Uživatelský avatar
jtoxx
Droid
Příspěvky: 2008
Registrován: čtv 03. zář 2009 9:41:51
Typ mobilu / ROM: Note 3
Twitter: Jiratoxx
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejrychlejší HERO ROMka

Příspěvek od jtoxx »

to nebylo mysleny spatne... jen jako ze momentalne netusim a sam sebe sem se zalekl kde to vlastne je ;)
Follow me on - twitter
manik.luke
Androiďák!
Příspěvky: 373
Registrován: stř 11. bře 2009 14:58:48

Re: Nejrychlejší HERO ROMka

Příspěvek od manik.luke »

Ok no :-), ale jak jsem zjistil tak v tehle romce nejde wifi :-( ani se nezapne přitom v nastavení píše zapnuto... A ten FB sám se nesynchronizuje, ale ani ručne kontakty jdou přidat po jednom ručně :-( takže si tot am nahážu a budu doufat že se to nahraje na gmail..a. a hodim tam zpátky cm a uvidím jesi se mi to z gmailu přehraje nrm do kontaktu :-), ten cm mi příjde 100x rychlejší a to sem v te hero nemel ani jednu apk instalovanou...
vorcigernix
Stálý androiďák
Příspěvky: 163
Registrován: sob 10. říj 2009 19:46:32
Typ mobilu / ROM: Galaxy S2
Tablet: Tab 8.9
Rom: CM9

Re: Nejrychlejší HERO ROMka

Příspěvek od vorcigernix »

Na nějakym serveru jsem viděl srovnávací tabulku ROMek, myslim že by se docela šikla i tady (jsem ochoten do ní vepsat to co vim), co vy na to?
Dear Dell, can you make a retarded UI on top of Windows please?
Odpovědět

Zpět na „Hero ROM/Firmware“