Huawei Ascend G6 - ROM/ROOT/FWHláška "interní úložiště je poškoženo"

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Threese
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 04. pro 2015 14:35:07
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend G6

Hláška "interní úložiště je poškoženo"

Příspěvek od Threese »

Ahoj, jsem totální amatér a tak jdu pro pomoc sem :)
Můj Huawei Ascend G6 mi najednou začal vyhazovat chybné hlášky, tak jsem restartovala, ale po zapnutí jsem se dostala už jen k obrazovce, kde je hláška:
"Interní úložiště je poškozeno a nyní není k dispozici. Zvolte některou z následujících možností: a) Obnovení továrního nastavení b)Restartování."
Tak jsem restartovala a dostala se zpět na tuto hlášku. Tak jsem zvolila možnost a) a potvrdila. Nicméně došlo k tomu, že to nic neudělalo. Tak jsem zvolila reset a snažila se to smazat tímto způsobem. Také to nezabralo, vyhazovalo to furt "fail" při každém mazání a pokaždé mě to dostalo na počáteční stránku.
Jak to mám řešit? Nechci platit horentní sumy u našeho městského "mobilového mága". Půjde asi o smazání a přeinstalování softwaru, ne?
Mohli byste mě tím krok za krokem provést?
Moc děkuju. :palec:
Priv
Stálý androiďák
Příspěvky: 63
Registrován: sob 05. pro 2015 13:35:31
Typ mobilu / ROM: S4 mini LTE
Mobil 2 / ROM: S6 EDGE plus > Blackberry Priv

Re: Hláška "interní úložiště je poškoženo"

Příspěvek od Priv »

Flash pomoct nemusi. Muze byt k.o. pamet. Jinak pouzij hledat a navod na reflash najdes.
Threese
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 04. pro 2015 14:35:07
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend G6

Re: Hláška "interní úložiště je poškoženo"

Příspěvek od Threese »

Měls pravdu, je v háji paměť a reflash je k ničemu.
miro1m
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 30. srp 2016 19:41:03
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend G6-U10

Re: Hláška "interní úložiště je poškoženo"

Příspěvek od miro1m »

Ahoj, jsem nový. S mobily nemám moc zkušeností, ale mám stejný problém. Dostal jsem od známé tento telefon, jestli by s tím šlo něco udělat. Taky to nijak nereaguje. Při připojení k pc jsem se dokázal dostat do paměti telefonu, abych stáhl věci (fotky, videa) odtam, ale přes ten jejich ofiko program nejde udělat obnova. Nešel by tam flashnout nový systém? Zase je divný, že by byla pamět v háji a přitom veškeré fotky, videa a tak, tam bez problému bylo. Nebo systém a data mají různou paměť? Díky za odpovědi
Odpovědět

Zpět na „Huawei Ascend G6 - ROM/ROOT/FW“