Huawei Ascend G6 - ROM/ROOT/FWHard brick Huawei ascend G6 - U10

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
akranius
Stálý androiďák
Příspěvky: 79
Registrován: úte 14. led 2014 7:20:03
Typ mobilu / ROM: ELEPHONE P8000

Hard brick Huawei ascend G6 - U10

Příspěvek od akranius »

Zdravím. Dostal se mi do ruky Huawei ascend model G6-U10 totálně bricknutý. Je nějaká možnost jak ho zprovoznit ?
Nejde vubec zapnout,žádná reakce, nejde vstoupit ani do recovery. Po připojení červená LED nesvítí,pouze při připojování problikne. PC na připojení reaguje a ve správci zařízení ze zobrazí jako "Qualcomm HS-USB QDLoader 9008"
Prohledal jsem už celej net,ale pomalu to vzdávám. Nějaká rada? Díky
xRage88
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 14. kvě 2016 12:25:00
Typ mobilu / ROM: LG Optimus G
Kontaktovat uživatele:

Re: Hard brick Huawei ascend G6 - U10

Příspěvek od xRage88 »

Tenkrát když jsem zkoušel custom ROM co to nekouslo se mi stalo to samé...Paradoxně mobil měl jen vnitřní paměť 20 Gb a žádný slot na kartu... Takže jsem měl stejný problém... Po připojení USB nic tak tam nešlo nacpat nic jiného abych posléze instaloval.. asi po 10 programech a cca 6 hodinách bádání jsem se to již chystal vzdát...( A to u mě není zvykem u žádných systémů a vše si vždy vyřeším sám) .Nebudu to protahovat, nakonec můj jediný obdiv zaslouží čína. Stáhl jsem od nich prográmek co mě zachránil, celý je čínsky ale možná už tam mají překlad do AJ, nicméně i tak se dá instalací proklikat... Dle mě v tom jde opravit vše, já potřeboval jen abych tam nahrál jiný zip s androidem a pak instaloval a taky jsem se k tomu proklikal :) Pak už to bylo snadné...Věřím že to též zvládneš, pokud ho již nemají i Aj, jsou tam ikonky tak se to dá i pochopit.... Každopádně možná ti to vyhodnotí antivirák jako vir, což není, tak to dej do výjimek... Prostě to k tomu přistupuje kapku jinak a to se antivirákům "nelíbí"... Nicméně tohle jediné tě zachrání, věř mi... Zachránil jsem ti prdel, není zač... :mrnus-huli:

LINK TU
pavelec1991
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: pon 23. led 2017 11:04:46
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend G610-U20

Re: Hard brick Huawei ascend G6 - U10

Příspěvek od pavelec1991 »

Jak,se jmenuje ten program,mam podobny problem. Dekuji.
Odpovědět

Zpět na „Huawei Ascend G6 - ROM/ROOT/FW“