Huawei Honor 3C - obecná diskuzeTelefon nejde zapnout

Moderátoři: c.data, Moderátoři čínských mobilů, c.data, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
strongkush
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 14. pro 2016 18:13:08
Typ mobilu / ROM: Honor 3C

Telefon nejde zapnout

Příspěvek od strongkush »

Ahoj, spadl mi telefon do vody a od té doby už nejde zapnout :( když ho dám do nabíječky tak pořád vibruje že se zapíná, ale nic.
když se mi ho konečně podařilo zapnout, tak tam naskočilo "Error, please plug out charger". Obrázek
půjde to opravit?
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Telefon nejde zapnout

Příspěvek od LivArt »

To nikdo neví. Každopádně bylo dost hloupý ho zapínat. Evidentně tam jde něco do zkratu, tedy rozebrat a hodit do ultrazvuku.
strongkush
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 14. pro 2016 18:13:08
Typ mobilu / ROM: Honor 3C

Re: Telefon nejde zapnout

Příspěvek od strongkush »

Podařilo se mi mobil nějak nabít a všechno fungovalo v pohodě, akorát se appka foťáku dost sekala (nikdy předtím se mi takhle nesekala) a když sem ho zapojil do nabíječky, tak mi naskočilo okénko kde bylo něco ve smyslu že teplota baterie je příliš nízká a nenabíjel se. Ještě se tada po vyvinutí menšího tlaku na spodní stranu telefonu - kde je konektor na nabíjení resetoval.
Teď to samý co předítm - error, please plug out charger.
Určitě si netroufnu ten mobil rozebrat jestli to bude nutný, takže tak přemýšlím, jestli se vyplatí dávat telefon jako tenhle do servisu, nebo si půjčit od někoho starší android (Galaxy S3 nebo něco podobnýho (: ) a našetřit na novej?
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Telefon nejde zapnout

Příspěvek od LivArt »

Tak teď jsi ho už oddělal úplně, takže začni šetřit.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Telefon nejde zapnout

Příspěvek od ludekbrno »

strongkush:
No, vlastní hloupostí jsi ho naprosto zbytečně zničil. Kdybys ho hned po pádu nechal někde rozebrat a vysušit, mohl normálně dál fungovat. Ale ty ses ho pokoušel používat s vodou uvnitř, což samozřejmě a nevyhnutelně vedlo k definitivní smrti. Do servisu už to teď nemá smysl dávat, kontejner na elektroodpad to jistí.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Odpovědět

Zpět na „Huawei Honor 3C - obecná diskuze“