Huawei Honor 3C - ROM/ROOT/FWMTK engineer mode - zvýšení hlasitosti

Moderátoři: c.data, Moderátoři čínských mobilů, c.data, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
anonforever550
Nové Androidě
Příspěvky: 41
Registrován: čtv 07. kvě 2015 20:22:35
Typ mobilu / ROM: Honor 3C H30-U10
Rom: Lineage OS 6.0.1

MTK engineer mode - zvýšení hlasitosti

Příspěvek od anonforever550 »

Mám takový problém. Když si stáhnu Mobileuncle MTK Tools a udělám dám engineer mode (MTK) tak mě to vrátí zpět do hlavního menu. A když jsem zkoušel různé podobné programy na google play tak mi to psalo: Vaše zařízení nepodporuje MTK ... . Chtěl bych si zvýšit hlasitost na hudbu. Protože u android 4.2.2 s nadstavbou emui 2.0 se mi zdál být telefon hlasitější. Nechci flashovat zase to emui 2.0 a chtěl bych být na emui 3.0. Poradil by mi někdo? Někdo tu už měl s tím problém a neodpověděli jste mu. Děkuji moc za všechny rady.
Uživatelský avatar
ax1qwer
Moderátor
Příspěvky: 1679
Registrován: pát 12. srp 2011 17:06:01
Typ mobilu / ROM: BlackBerry Passport QWERTZ

Re: MTK engineer mode - zvýšení hlasitosti

Příspěvek od ax1qwer »

Mas ofic/ neofic rom ? Tenhle problem melo vic lidi, chce to flashnout mtk engeneer mode fix.

       
Smartphone: BlackBerry Passport QWERTZ
anonforever550
Nové Androidě
Příspěvky: 41
Registrován: čtv 07. kvě 2015 20:22:35
Typ mobilu / ROM: Honor 3C H30-U10
Rom: Lineage OS 6.0.1

Re: MTK engineer mode - zvýšení hlasitosti

Příspěvek od anonforever550 »

Aha takže bych musel zase root? Mám ofic. Akorát z neoficiálního webu. na hihonor jak někteří psali tak tam ta romka není ani na facebooku se Huawei (Honor) nezmínili o romce. Ale je to originál když jsem to instaloval přes android recovery a instaloval update.app. A kdybych jsem měl dělat root poslal bys mi na ten engineer mode link?
Uživatelský avatar
ax1qwer
Moderátor
Příspěvky: 1679
Registrován: pát 12. srp 2011 17:06:01
Typ mobilu / ROM: BlackBerry Passport QWERTZ

Re: MTK engineer mode - zvýšení hlasitosti

Příspěvek od ax1qwer »

3c uz dlouho nemam, ale ten fix je tady na foru, mam pocit ze ve vlakne o b301 a b310

       
Smartphone: BlackBerry Passport QWERTZ
Odpovědět

Zpět na „Huawei Honor 3C - ROM/ROOT/FW“