THL 5000 - ROM/ROOT/FWmarshmallow 6.0.1 (CM 13) pro THL 5000

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Uživatelský avatar
rebas
Droid
Příspěvky: 1336
Registrován: úte 18. pro 2012 22:11:48
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 3 + Lightning Launcher

marshmallow 6.0.1 (CM 13) pro THL 5000

Příspěvek od rebas »

náhodou jsem to našel na 4pda....
https://translate.googleusercontent.com ... ry49197237" onclick="window.open(this.href);return false;

Nemám teď moc času na vyzkoušení, ale třeba to někdo zkusí...

Tak mi to nedalo a do telefonu jsem to nainstaloval....
Nejdříve se mi romka nechtěla nainstalovat, ale po stažení TWRP 3.0.2.0 se mi to podařilo. Jako obvykle jsem neměl IMEI, ty jsem si obnovil přes MTKDroida.

Zatím jsem zkoušel připojit se na wifi, připojit se přes data, zavolat na aktuální čas, přijmout hovor od manželky a poskytnout mobilní připojení mému notebooku (hotspot).

V romce je čeština.
Telefon se po připojení k počítači hlásí jako G4S
Při nabíjení svítí červeneně LEDka.
Myslím, že i hlasitost je OK, což je pro mě super zpráva. Už jsem myslel, že mám problémy s reprákem, a říkal jsem si že je to buď romkou (lolipop), nebo tím reprákem. Plánoval jsem přechod na lite 2.1 romku, tak teď si chvilku nechám Marsmallow.

romka se dá stáhnout odtud: https://yadi.sk/d/L6dp3qKjrL5ja" onclick="window.open(this.href);return false;
gapps jsem stahoval odtud: http://opengapps.org/" onclick="window.open(this.href);return false; (verze ARM, 6.0, pico - ale třeba půjde i větší balíček).

v nastavení / zobrazení a signalizace po zapnutí adoptivní hlas
- po kliknutí na LiveDisplay nebo Smart Cover se objeví hláška aplikace nastavení bohužel přestala pracovat.

Rotace displeje funguje na všechny stupně (0,90, 180, 270)
fotak fotku udelal, s vestavnou aplikací na focení ale nic zkoušet nehodlám, používám jiné aplikace na focení (z google play).

Po zavěšení hovoru vyskočí hláška Proces com.android.phone byl bohužel ukončen, po potvrzení se ale nic dalšího neděje a lze v pohodě udělat další hovor, nebo přijmout jiný hovor.

Nedaří se mi propojit telefon s Nokia LD 3W GPS modulem :-(
Tak jde čas s telefony: Huawei G300 --> LG Optimus L7 II P710 --> Lenovo P770 --> Lenovo P780 --> THL 5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi Redmi Note 3 SE --> Ulefone Power 3 --> Xiaomi Mi Max 3
Vždy používám launcher pro geeky a to: Lightning Launcher
mira158
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: pon 15. pro 2014 22:58:10
Typ mobilu / ROM: THL 5000

Re: marshmallow 6.0.1 (CM 13) pro THL 5000

Příspěvek od mira158 »

Já jsem zkusil z needrom verzi CM 13.0.1 a krom občasneho problikavani displaye (ne tak častého ze by to nějak extra vadilo) a nefunkční aplikace komerční banky, je tato ROM celkem slušná. Fotak i GPS stoji za prd jako u všech ostatních ROM. To už asi nic nespraví...

Ještě jsem dodatečně zjistil přehřívání a samovolne restartování founu u videohovoru pres Skype a problém s automatickým připojováním WiFi po odpojení...
Vladimir1204
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 12. pro 2014 21:54:53
Typ mobilu / ROM: THL 5000 V3

Re: marshmallow 6.0.1 (CM 13) pro THL 5000

Příspěvek od Vladimir1204 »

GPS Funguje (Sygic,Navigon, Google Maps) na Marshmallow, ale aplikace pro hledani satelitu ne funguje.
Famous
Stálý androiďák
Příspěvky: 87
Registrován: stř 05. bře 2014 18:50:26
Typ mobilu / ROM: THL 5000 [MIUI ROM]

Re: marshmallow 6.0.1 (CM 13) pro THL 5000

Příspěvek od Famous »

Po dlhej dobe som chcel prehodit ROMku z Lite ROM 2.1, do oka mi padol CM 13, ale ako to tak citam, asi ostanem pri sterej Lite.
Este rozmyslam, ze skusim co rusaci s MIUI spravili, ci fixli uz CPU frekvenciu, ale pochybujem.

Da sa ten CM 13 pouzivat plnohodnotne? GPS a Fotak je fakt az tak moc naprd? moze to niekto porovnat s Lite? A taktiez vydrz na baterku v porovnani s Lite. Diky
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: marshmallow 6.0.1 (CM 13) pro THL 5000

Příspěvek od rbarat »

Lite 2.1 je stále najlepšia ROM... Vzhľadom na vek mobilu ani nečakám, že sa objaví niečo lepšie.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Odpovědět

Zpět na „THL 5000 - ROM/ROOT/FW“