Samsung Galaxy S5 mini - Obecná diskuzeProblem pravdepodobne so signalom?

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
skreco
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 01. pro 2015 12:04:44
Typ mobilu / ROM: S5 mini

Problem pravdepodobne so signalom?

Příspěvek od skreco »

Dobry den.
Mam problem s S5 mini. Vsimol som si to doma, ked dam telefon na stol (pod stolom mam reprak). V dost nepravidelnom casovom intervale (raz za 15-60min) mi reprak zacne vydavat hlasite zvuky ako keby mi mal niekto zavolat. Skusal som vypinat wifi, mobilne data, ale nepomaha to. Problem sa da vyriesit samozrejme ked dam telefon dalej, napriklad ku oknu atd. Ale zaujima ma , co by to mohlo sposobovat, kedze doteraz sa mi to nestavalo. Porovnaval som to s kamosovou S4 ked som ju dal na stol (ma toho isteho operatora=neviem ci na tom zalezi), a pri S4 ani raz "nehucali" repraky.

Doteraz som nemal problem s S4, ani s HTC modelom, nokie atd. Nikdy mi to nerobilo.

Ak je to velmi mimo tem, tak sa ospravedlnujem a moze byt prispevok zmazany, ale zvedavost mi neda, co by to mohlo sposobovat, abo ci uz niekto mal problem s niecim takym.

Dakujem za kazdy prispevok :)
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Problem pravdepodobne so signalom?

Příspěvek od rbarat »

Ti čo popisuješ nie je žiadny problém.
Mobil sa jednoducho periodicky hlási GSM bunke v dosahu ktorej sa nachádza. Je to úplne normálne. Keď dáš mobil blízko repráku, tento bude interferenovať so signálom. Robí to každý mobil, konkrétna poloha kedy to robí závisí od viacerých veci. Polož mobil blízko rádia, tiež to bude robiť.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S5 mini - Obecná diskuze“